Podvedený vévoda

Podvedený vévoda https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2578/bmid_podvedeny-vevoda-NOu-2578.jpg 4 100 11

Hrdinka románu Bertrice Small Aurora Kimberlyová má pouze jedinou vášeň: vést prostý život v tropickém ostrovním ráji, který její rodina obdržela od anglické koruny. Osud ji však pronásleduje: její jediná láska jí má být odepřena! Aurora je totiž svatební smlouvou přiřknuta Valerianu Hawkesworthovi, vévodovi z Farminsteru. A vévoda si přišel pro to, co mu náleží. Avšak krasavice toužící po volném životě nemá v úmyslu, aby ji jakýsi nafoukaný vévoda odvedl kamsi, kde je mlha a chladno. Prohodí si tedy své místo se sestrou Valy, která proti přepychovému životu vévodkyně nic nenamítá. Podaří se však oběma sestrám sehrát své role s úspěchem? A jaká pomsta rozhněvaného muže je očekává, až vévoda podvod odhalí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Deceived , 1998

rampapa
01.05.2022 5 z 5

Tak tohle bylo krásné. Moje první knížka od této autorky a jsem jí nadšená. Krásně píše.pribeh mě doslova pohltil. Auroru jsem si hnedka zamilovala a Valeriana taky.uz se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

JancaMia
22.04.2020 2 z 5

na mě přeplácané kýčovité až moc růžové, nesedlo mi ale chápu že někdo proto má slabost ... ale zase nález v knihobudce ..

Ve_Von
23.07.2019

Plán byl jednoduchý - přečíst si nějakou oddechovou a pokud možno romantickou knihu. Pátrala jsem a pátrala, až se mi do rukou dostalo tohle...
Hlavní hrdinka na mě působila strašně - s prominutím - vypatlaným dojmem. Řekla tohle, ale udělala tamto a všichni známe takové to: "Ne! Mé tělo a srdce nikdy nedostaneš!" (a za 5 minut je olizovačka až za ušima :D ) Jasně, to je skoro v každém historickém románu, ale tady toho bylo už příliš.. No a hlavní hrdina, kapitola sama o sobě.. Vadil mi každý rys jeho povahy. Připočteme bezduché konverzace, absurdní zápletku, a hle. Celkově kniha měla děj, který tu byl a jistě bude tisíckrát, ale to je už boj autora. A i když to byla moje první kniha od autorky, myslím, že bude i poslední, jak jsem tak projížděla ostatní díla. A to jsem četla už ledacos. Prostě tahle autorka mi nesedla, ale rozhodně neodrazuju od čtení, třeba v tom zalíbení někdo najde :)

Liduka
20.02.2017 4 z 5

Další skvělá kniha. Akorát mě vadilo, jak byl vévoda bezcitný ke Calandře a jakým způsobem se dal dohromady s Aurorou.

havrmoni
12.09.2016 4 z 5

Na mě zbytečně moc dlouhý,ale na druhou stranu je to pro mě velké překvapení. Přečetla jsem snad všechny její povídky a tohle je asi druhà kniha a je tu víc stran popisu domu,paláce a šatů než popisů erotických scén. Nebyla to sice kniha od které se nelze odtrhnout,protože zajímavé pasáže se střidaly s těmi nudnějšími a nějak mě to přišlo moc natahované,ale výsledek nebyl špatný. Ke konci i vtipné a závěr pěkný.

dudunka
02.08.2016 5 z 5

Krásná

majík1
04.07.2016 3 z 5

Má lepší knihy

luci2
12.08.2013 2 z 5

První polovina příběhu mi přišla příliš zdlouhavá a jaksi ne moc poutavá. Teprve až druhou polovinu jsem začala číst trochu s větším zaujetím, i když musím přiznat, že v závěru knihy jsem se nenudila a dokonce jsem se i zasmála. Tato autorka asi nebude můj šálek kávy. Avšak musím přiznat, že tato kniha nebyla bezduchaplná říčka sladkých a předvídatelných frází. Příběh měl určitý cíl a je pravdou, že při čtení jsem přemýšlela jak se příběh vyvine. Asi se k této knize nebudu vracet a pokud se k ní někdy vrátím, tak za hodně dlouhou dobu. Ale kdo má tuto autorku rád, tak tenhle příběh můžu oblíbencům B. Small jen doporučit.

zoja
30.05.2013 5 z 5

Musím říct, že mě se příběh líbil. Rozhodně jsem byla pořád napjatá, jak se vyvrbí vévodovo první manželství se sestrou Aurory a pořád přeskakovala o pár stránek dopředu :-). Pro romantičky rozhodně doporučuji :-)

maryzka
11.05.2012 2 z 5

Romantika ale nevim jestl I historicky zajímavé ( zda anglie měla kolonie v tropických ostrovech)

toraneko
18.12.2011

Docela zajímavé, ale určitě napsala i lepší...