luci2 luci2 komentáře u knih

Dar lásky Dar lásky * antologie

První příběh McAllistra Taggerta a Karin je moc pekny a upřímně jsem si užívala každé slovo. Takže nebylo divu, ze jsem ho přečetla jedním dechem a budu se k němu rada vracet.

Druhy příběh je milý, avšak stále jsem čekala napětí a větší zápletku. Ale opak byl pravdou a příběh rychle plynul, až jsem najednou zjistila, ze jsem na jeho konci. Nebyl strhující, ale byl zajímavý a jak jsem napsala byl velmi, velmi milý.

Třetí příběh je úchvatný, jenž mi vyrazil dech a zastavil srdce!!!

Ani čtvrtý příběh mě nezklamal a byl překrásný. Dokonce mě nalákal natolik, ze si budu od autorek těchto příběhu přečíst věcí víc.

Paty příběh byl naprosto úžasný, procítěny a láska na vás dýchá z každé stránky. Nakonec se mi asi líbil nejvíce ze všech příběhu. Dokonce jsem se neubránila slzavemu údolí. Takže za mě všem tuto knihu doporučuji.

24.02.2020 5 z 5

Požehnání Požehnání Jude Deveraux (p)

První polovina příběhu je dech beroucí pohádka, avšak druhá už mne tolik neohromila a závěr bych si trochu představovala jinak. S větším projevem lásky, romantiky a skadleni. Ale i tak kniha byla v celku hezká a dala se číst.

24.02.2020 3 z 5

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Moc hezky příběh, který se dobře čte. Chápala jsem pocity Julie a líbil se mi přístup Damona. Avšak nejvíce jsem si oblíbila zahořklého Logana, takže se moc tesim na jeho vlastní příběh. A srdečně doufám, ze si někdy v budoucnu přečtu příběh o lehkovaznem Williemovi.

07.02.2020 4 z 5

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Krásná knížka, která Vás strhne natolik, ze se neradi od ni budete odtrhávat. Zacha jsem si oblíbila jeho vnitřní boj, s kterým usiloval o Holly byl kouzelný. A jak si Zachariáš svým jednáním získával Holly, tak si získával i moje sympatie. Přistihla jsem se, jak dej plynul, ze se nad příběhem mírně usmívám a užívám si každou napsanou stránku. Sice některé části příběhu se dali předpokládat, ale i tak to příběhu moc nebránilo, abych si ho plně nevychutnala. Všem vřele doporučuji.

05.02.2020 5 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Příběh je to hezky. Není nepředvídatelny, ale má v sobě nějaké kouzlo. Možná to bylo zápletkou, sama nevím, co mě okouzlilo. Nebo vztahem Rosse a Sophie. Je to milá knížka pro pohodové odpoledne. Popravdě již nyní se tesim na příběh Nicka. To je to co mě na knižních sériích baví, ze jednou knihou příběh nekončí, ale pokračuje v další ;-)

31.01.2020 4 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Krásná kniha....čtyři hvězdičky dávám proto, ze je dej dost předvídatelný. Ale až tolik mi to nevadilo. Nejvíce se mi líbil závěr a především epilog. Nepřišlo mi, ze by byl Grant na Vivien “Viktorii” zlý, jak jsem tu v komentářích četla. Proste bez zhrzené a uražené pýchy by byl příběh bez šťávy a zápletky. Takže dle mého názoru Grantovo chování bylo přesně takové jaké mělo být. Moc se mi líbila zmíněná vášeň pro knihy a zapojeni knihy do milostné scény nemělo chybu. Při té představě jsem se jen uculovala a hltala každé napsané slůvko. Už teď se moc těším na příběh o siru Cannanovi. Tento příběh doporučuji.

30.01.2020 4 z 5

Ztracená dáma Ztracená dáma Jude Deveraux (p)

Knížku jsem začala číst večer a skončila ráno. Je naprosto úžasná a zcela mě nadchla, takže jsem se od ní nemohla odtrhnout. Líbila se mi Reganina přeměna a Trevisovo ochranitelství a jeho “dvoření” nemělo chybu. To musí zahřát každou ženskou duši. Sama bych takového nebojácného hromotluka s trochu megalomanskými gesty chtěla mít doma. Trevis byl proste muž s velkém M a Regan se nenechala zostudit. Takže za mě veliká spokojenost a všem vřele doporučuji.

25.01.2020 5 z 5

Podvržená dáma Podvržená dáma Jude Deveraux (p)

Příběh byl v celku hezky trochu melodramaticky. Avšak vadil mi rychlý konec. Za všechno to trápení a uzurpovaní by si Clay s Nicol zasloužili pořádný happyend, který bude na víc stránek a ne pouze na necelé dvě.

24.01.2020 3 z 5

Snoubenka Snoubenka Jude Deveraux (p)

První příběh byl pěkný, avšak trochu zdlouhavý. Poprvé jsem neměla problém knihu odložit na několik dnů. Avšak Billy byl úžasný, jak už to u mužských hrdinu bývá. Vadila mi zdlouhavá nerozhodnost Jackie, která mi připadla jako by byla bez vášně a touhy. Jackie jako žena postrádala trochu té jiskry, která v těchto příbězích by neměla chybět.

Druhy příběh naplnil má očekávání až mě mrzelo, ze tak rychle skončil. Moc se mi líbil a určitě si ho ještě někdy přečtu. Příběh o dvojčatech proste neměl chybu.

Třetí příběh byl kouzelný a naprosto mě uchvátil. Dokonce mohu říci, ze je škoda, ze tak rychle skončil. Ale musím přiznat, ze ikdyz byl krátký nechybělo mu vůbec nic a moc se mi líbil.

Takže za mě určitě si stojí tuto knihu přečíst.

26.12.2019 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Jude Deveraux (p)

Kniha se mi líbila. Příběh je nápaditý a tak trochu jiný, než obvykle. Avšak nějak mě neuspokojil konec a přišlo mi to rychle uřízlé. Skoda, ze autorka na konci nepřipsala víc stránek. Jinak nemám co příběhu vytknout.

19.12.2019 4 z 5

Tři přání Tři přání Jude Deveraux (p)

Hezká kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Ze začátku bych sudičku vůbec nepotřebovala a kdyby v příběhu nebyla, tak by mi to nevadilo, neboť sudičku mohla nahradit kdejaká vzdálena příbuzná a na ději by se tolik nezměnilo. I tak se mi příběh Joce a Nellie velmi líbil, tak mi nezbývá nic jiného než ho doporučit.

14.12.2019 4 z 5

Horský vavřín Horský vavřín Jude Deveraux (p)

Musím se přiznat, ze když jsem si přečetla stručný obsah knihy, tak jsem si myslela, ze se mi tolik líbit nebude, ale opak byl pravdou. Líbil se mi příběh Ringa a Maddie, její tvrdohlavost a jeho urputnost. Skvěle vše zapadlo do sebe, i když jsem od prvopočátku věděla hlavní zápletku, i kdo za tím stojí, nevadilo mi to. Dokonce jsem na to čekala, ale nakonec dej byl lepší, než chyceni viníka, o kterém byla jen zmínka. Takže pokud někdo váha určitě doporučuji.

04.12.2019 5 z 5

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

Moc krásný příběh, u kterého se dobře pobavíte. Nemohla jsem se od něho odtrhnout a těším se až si ho znovu přečtu. Příběh je nápaditý, vtipný a nepostrádá napětí. Docela rada bych viděla Alexe oblečeného do atlasu s parukou. Už při té představě se usmívám. Takže za mě vřele doporučuji a kdybych mohla dat o hvězdičku víc určitě bych ji dala.

28.11.2019 5 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Krásný příběh, kdy jak sám Harry řekl: “Princezna zachraňuje ničemu”. Na příběhu bych nic neměnila. Líbil se mi takový jaký byl. Musím říct, ze hoteliér Harry Rutledgei mi přirostl k srdci. A snaha jeho zaměstnanců dat Harryho a Poppy dohromady byla kouzelná. Série Hathawayovych bude též patřit k mým oblíbeným.

13.11.2019 5 z 5

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Sérii Hathawayovych čtu znovu a opět se mi velmi libi. Některé příběhy mi k srdci přirostli více některé méně. Tento příběh patri k těm co plynule vážou na předchozí a odkrývá se tady trocha toho tajemství o Camovi a Kevinovi minulosti a jejich postavení. Mrzí mě, ze autorka nepopsala více Kevinovu budoucnost a jeho nové postavení, ale na příběhu to nemělo takový vliv ;-) Líbilo se mi jak Win reagovala na čin doktora Harrowa a jak si s nim poradila. Proste to nemělo chybu. A jak už to u autorky bývá už teď se těším na příběh o Leovi a guvernantce slečny Marksove ;-)

10.11.2019 4 z 5

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Po velké čtecí pauze jsem tuto knihu cetla znovu a opět se mi líbila. McKenna byl okouzlující a jeho pritel jakbysmet :-) Takže doporučuji přečíst. Je to roman, který zahřeje ženskou duši.

10.10.2019 5 z 5

Šťastné zítřky Šťastné zítřky Shannon Drake (p)

Knížka nebude patřit mezi moje top, ale jsou zde pasáže, které se mi libili, avšak jich nebylo tolik. Brent Kendel doopravdy miluje a dává ji to od prvního okamžiku znát. Hrdinka o něm nepochybuje, což je trochu jinak, než jak to u autorky casto bývá. Takže napětí mezi hlavními hrdiny až tak nečekejte ;-)

06.10.2019 3 z 5

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Krásná knížka, která se dobře čte. I když jsem občas měla pocit, že už jsem podobný příběh někdy četla. Ale po každé stránce jsem se pomalu přesvědčovala o tom, že to tak není. Sice mě neuchvátila tak, že by mi vyrazila dech, ale i přesto ji všem vřele doporučuju. Na pozdní večery je naprosto ideální. Přeju hezké počtení ;-)

03.08.2014 4 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství Suzanne Enoch

Knížka se mi líbila a dobře se mi četla. Sice Číňany bych v knížce tolik nemusela, ale i tak byl příběh pěkný. Charlemagne byl okouzlující a Sarala byla chytrá a vtipná. Líbilo se mi, že mu nic nenechala zadarmo a vždy vymyslela něco co neočekával.

25.12.2013 5 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Hezká knížka, která se dobře čte. I když nemá, tak překvapující děj. Slovní přestřelky se mi moc líbily i Gerardovo přiznání, že na ni čekal jednatřicet let. Příběh má své kouzlo, i když se k němu nebudu, tak často vracet, ale určitě si ho ještě někdy přečtu.

16.09.2013 5 z 5