luci2 luci2 komentáře u knih

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

V téhle knížce je naprosto všechno. Nic bych nepřidala ani neubrala. Je tam láska, čest a intriky. Krásný příběh, kterým všem doporučuji a ten, kdo váhá si jí přečíst se určitě nesplete, když po ní sáhne :-)

10.07.2013 5 z 5

Šepot růží Šepot růží Teresa Medeiros

Nevím, jak to ta Medeiros dělá, ale i z příběhu, který z počátku vypada jako dokonalý nesmysl dokáže vytvořit příběh plný citu, překvapeni a neochvějného souzneni. Svými slovy dokáže rozeznit struny neznosti, pochopení a vrelosti, které Vás nenechají klidnými. A proto s klidným srdcem všem tuto knihu vrele doporučuji.

28.06.2020 4 z 5

Nesplněný slib Nesplněný slib Teresa Medeiros

Knížka, kterou stojí zato si přečíst. I když příběh není o šlechtické smetánce i tak si člověk přijde na své. Já se bavila a Billy Darling mi vlezl pod kůži jako se to stalo Esmeralde. Jsem spokojena a rada se k této knížce někdy vrátím. Třeba si někdy v budoucnu precteme i o darligovskem gangu.

23.06.2020 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Krásný dojemný příběh, u kterého jsem ronila slzy jako želva. I když ho nezařadím úplně mezi top. Má k tomu však hodně blízko a já se k němu určitě vrátím! Byl krásný a určitě stojí za to si ho precist.

16.06.2020 5 z 5

Nezapomenutelný polibek Nezapomenutelný polibek Teresa Medeiros

Je to krásný a dojemny příběh. Ze začátku jsem si rikala aaaah zase zapomenuta paměť. To už tu bylo tolikrát, ze to nemůže být originální, ale nakonec byl příběh vtipný a svým způsobem i milý. Co mě však zarazilo krvelacnost malé Lotky, ale pak jsem to nějak přešla a užívala si nadcházející stránky. Příběh je oživen Dianou a Thanem, které si jiste nenechejte ujít. Proto ho všem vrele doporučuji.

14.06.2020 5 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Och, to byla nádhera. Moje srdce plesa nad tímto kouskem. Užila jsem si kazdou stránku tohoto příběhu s radosti a vášni jakou projevovali Samantha a Gabriel.

04.06.2020 5 z 5

Láska nebeská Láska nebeská Judith McNaught

Krásná dojemná knížka. Příběhy této autorky se čtou sami. A proto je tak rada čtu. Kdo po této knize sáhne jistě nebude zklamán. Všem ji vřele doporučuji a tesim se až se k ni někdy vrátím.

22.05.2020 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Příběh je jedním slovem originální. Pet bratru, jeden pirát a nebojacna Georgina nemeli chybu. Užívala jsem si kazdou stránku. Především konec byl k popukání. Neskutecne jsem se bavila...jen mi trochu vadilo, jak neustále Georginu označovali za milenku a ne za manželku. Já být v její kůži asi bych se více bránila. Ale i tak už se tesim na další knihu ze série. Zatím mi tato přijde nejlepší, ale ještě mi jich hodně zbývá.

22.03.2020 5 z 5

Pan Cavendish, jestli se nemýlím Pan Cavendish, jestli se nemýlím Julia Quinn

Příběh je velmi hezky, avšak musím upozornit, ze kniha je plna stejných dialogu i dějová linka je stejná jako v knize Ztraceny vévoda z Wyndhamu, což někoho muže roztrpčit. Autorka, zde příběh vyličuje z pohledu Thomase a Amélie. A popravdě tento příběh se mi asi líbil více než první. Především samotný závěr byl vtipný a kouzelný. Takže za mě si rada tuto knihu přečtu ještě někdy znovu.

11.03.2020 4 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Čirá, čistá romantika na vás dýchá z každé stránky. Touto knihou jsem nadšena pro svoji jednoduchost. Jak se říká v jednoduchosti je krása a tady to platí stokrát víc. Proto mohu s klidným svědomím říct, ze jsem z knihy unesena a přidám si ji mezi své oblíbené. Ne pro komplikovanost, ale pro svoji ryzí jednoduchost.

05.03.2020 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Kdo sáhne po této knize určitě nebude zklamán. Příběh je krásný, duchaplny a chytí vás za srdce. Popravdě nedokážu říct co mi libilo nejvíce. Autorka má vrozený jemnocit pro romantiku, která vás nadchne, přičemž její příběhy plynule plynou a všechno zapadne vždy tak, jak má. Na tomto příběhu bych nic neměnila a rozhodně se k němu budu rada vracet.

03.03.2020 5 z 5

…protože jsi má …protože jsi má Lisa Kleypas

Překrásna kniha plna citu a vyznání. Nemohla jsem se od ni odtrhnout a překonala moje očekávání. Už dlouho jsem se nesetkala s tak romantickým dílem. Na příběh Logana jsem se těšila a nezklamal mě. Věřte, ze kdo sáhne po této knize nebude zklamán.

09.02.2020 5 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Znovu jsem cetla a opět mě naprosto uchvátila. A tak nebylo problém ji přečíst jedním dechem. Derek a Sára jsou kouzelní a jejich příběh bude patřit k mým oblíbeným. Romantika každým coulem, která pohladi kazdou romantickou duši. Tuto knihu si stojí za to přečíst!!!

03.11.2019 5 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Kniha se mi líbila od začátku až dokonce. A jak už to u knih od Lisy bývá přečetla jsem ji jedním dechem. Příběh není neobvyklý, ale i tak mě upoutal a v něčem malém i překvapil. Postava Huntera byla jako vždy mužského hrdiny okouzlující. Nejvíce se mi libilo laskovani a svadeni mezi Larou a Hunterem, který příběhu dával živý náboj. Takže, kdo váha mohu jen vřele doporučit.

24.10.2019 5 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Příběh posazeny do vánočního času mě opět nezklamal. Všudy přítomné kouzlo mezi Rafem a Hannah Vás vtáhne do příběhu tak, ze se jen těžko od něho odtrhnete. Libilo se mi, jak Rafe věnoval Hannah cinoveho vojacka a jeho dopis vyznání, který neměl být nikdy objeven. Příběh nepostrádá i trochu humoru, v němž hraje hlavní roli tupé Rafova otce ;-). Pohodovy příběh na pohodovy večer.

20.10.2019 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Příběh jako obvykle se mi velmi líbil. Nejvíce se mi líbila pasáž prvního polibku a také žádosti o ruku. Závěr příběhu však byl nejlepší, kdy Colin všem dal jasně najevo, že Penelope miluje a že si ji váží. Holt "skoro" dokonalý chlap :-)

24.06.2013 4 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Knížka mě nadchla asi bude má druhá nejoblíbenější z téhle série. Líbilo se mi Leovo odhodlání si Cat vzít. Knížka je vtipná a je tu dost humorných dialogů. Mám však jen malinkou výtku a to, že Catina rodina byla hodně ponurá a zlá, ale jinak všem doporučuji.

15.06.2013 5 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Příběh mě moc bavil. Je to krásná knížka plná něžné a čisté romantiky. Je trochu nijak napsaná než ostatní knížky, které jsem doposud přečetla. Je to první knížka, kterou jsem od téhle autorky přečtla a zaujala mě natolik, že už čtu od ní další :-)

30.05.2013 5 z 5

Seznam manželů Seznam manželů Victoria Alexander

Pořád jsem měla pocit, že podobný příběh jsem již četla, ale i tak se mi knižka líbila. Líbilo se mi, že autorka zapojila do knížky i část příběhu z první série Effingtonových, který se mi zatím líbil nejvíce, ale uvidím, zda nezměním názor až si přečtu Lekci manželství ;-) Na nedělní klidné odpoledne mohu jen vřele doporučit....přeji pěkné počtení :-D

25.05.2013 4 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Knížka se mi moc líbila. Alex je doopravdy rytíř na bílém koni. Je to první knížka, kde hlavní hrdina si uvědomí své city dříve než hlavní hrdinka. Líbilo se mi zapojení třetí postavy Dereka a to, že se byl schopen obětovat pro Lilyno štěstí. Určitě se ještě někdy k téhle knížce ráda vrátím. Mohu jen všem vřele doporučit.

12.05.2013 5 z 5