lucakuca lucakuca komentáře u knih

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Prostě láska.

04.12.2022 5 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Boží mlýny semelou kde co. Pár stránek a pecka!
Jednohubka.
Čtivé. Na zabití. Otevřené. Další díly?

18.09.2022 5 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Milé pohlazení po duši.

10.09.2022 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Dobrý. Bylo to tak nepříjemně zároveň nechutně skutečný.
Aaaa.... Jako když načapáte rodiče při sexu. Fakt nechuťárna! (hlavně ta reálná panika a tak, tam v tom hlubokým lese)
Už žádný zkratky! Už jen značené cestičky s kompasem...

10.01.2022 5 z 5

Děvčata z Firefly Lane Děvčata z Firefly Lane Kristin Hannah

Kamarádky na věky věků...
Nikdo nemá všechno, každému něco chybí. A jestli má zrovna všechno, tak ať si to sakra užívá! Protože to nebude nadlouho....
Úchvatné čtení a slzy jako hrachy.

22.02.2024 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Uf.
Co teď?
Kde v tuhle nocni hodinu seženu další díl?! Mám se vloupat do knihovny nebo coooo???? Co teď jako? Nutně potrebuju další návykový knihfet od Maldonady.

04.03.2023 5 z 5

Aga Aga František Kotleta (p)

Na co věří Bouchač? No na Svatou trojici!
Ve jménu Gerasima, Agy a ducha Vodičky amen! Nic jiného mu totiž není svaté! :-)
"Vypadali trochu jako Miloš Zeman. Dva Milošové Zemani s tělem stromového klokana."
Se celou knihu culím a chichotám a prokládám to dávivými zvuky typu: "Ble a ble! Ubl ubl čvachty ble! Moravče, ty seš prostě kůň!"
No láska vesmírná jednorožcová :-)

21.02.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Čas se zastavil a ja se stala zmizelou. Jen já a kniha. Fantazie!
Teď, když jsem dočetla, život může zase pokračovat.

11.02.2023 5 z 5

Kde se les dotýká hvězd Kde se les dotýká hvězd Glendy Vanderah

Ach jo, to zas bylo slzavé údolí, zalila jsem snad celý kraj.
Úžasné. Lehoučce mi to připomínalo knihu: Kde zpívají raci. Neumím to popsat, ale vy, co víte, víte a že jo?

19.08.2022 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Jo přesneeeee! To bylo parádní!!!!
Nutně k přežití potřebuji další díl!
To bude teprvá jízda bez jištění!

09.06.2022 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Jo. Jojojojojo!!! Brutus stíhá hnus a pak se honěj zase zpátky!
Pecka!

24.11.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

(SPOILER) Dnes si zřejmě uvařím bezmasé jídlo. Okusovaní masíčka už bylo dost! :-) Krásné finále, kdy Kate zaútočila kanibalovou zbraní. Chytrá holka! :-)

12.03.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Teď neusnu. :( jsem sama doma a mám strach. Já mám fakt strach! Rychlostí světla jsem otáčela stránky a nadzvukově rychle četla... Pořád mám strach,... teď něco vrzlo za dveřma!!!!!!

02.01.2021 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Nejméně krvavé, o to více rozplétající a puzzloidní poslední díl téhle šmodrchanice. Autor to vzal pěkně zvesela, hodně jsem se nasmála a nechtělo se mi věřit, že je to ten „Cole.“ Odpustila jsem mu i ten duhovej konec plný andílků :-).

01.08.2020 5 z 5

Co když žádné zítra nebude? Co když žádné zítra nebude? Dagmar Digma Čechová

Román pro ženy o ženách. Co něco dokázaly, co nic nedokázaly, a při tom všem doufají v lepší zítřky. Tahle kniha se vám, paní Digmo, vážně povedla.
Čtivé, dojemné a název knihy...
Jak pravdivé.
Co když žádné zítra nebude? Mám podobnou filozofii:
"A kdy, když ne teď?"

16.09.2023 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Hou hou hou vánoce se blíží! Dovolená bude sice dřív, ale proč se nenaladit?
Láska, křupavý sníh, tuny dobrýho jidla, hromada práce a zase láska.
Všechno je skvělé, všechno dobře dopadne. U mě správný čas na sladkou, naivní romantiku. Hlavně žádná dramata!

29.07.2023 4 z 5

Lehce neuvěřitelné příhody z hor Lehce neuvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

"Rozumíš, mně nevadí, že si PJ s tou fotkou povídá. Mě děsí ty chvíle, kdy napjatě poslouchá, co mu odpovídá."
Zase pecka, která mě dovedla k jejich další knížce, a jak se zdá, brzy propadnu peklu a vydám se na cestu.

04.02.2023 5 z 5

Debutantka Debutantka Jan Gardner

"Žáne, přestaň oprašovat lustr, jdeme vyřešit vraždičku!" Anebo to bylo jinak. Určitě to bylo jinak a bylo to skvělé, bavila jsem se a otravovala život ostatním tím, že jsem jim předčítala úryvky.
Atmosféra doby, anglický humor a úžasná krimi motanice! A ještě jedno zjištění!
Saturnin má bratra! :-)

21.01.2023 4 z 5

Kapka Ája Kapka Ája Alena Mornštajnová

O drzé kapce, malé kapce, o přátelství kapky s kapkou, a všude je mnoho mnoho dalších kapek, a všude je spousta vody ve všech možných formách...
Čtivé a hřejivě laskavé.

06.10.2022 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Fajnové čtení.
Jemné, nekrvavé, napínavé, čtivé a velmi zajímavé.
Co dokáže Twitter a Facebook, tam je všechno černobílý.....

01.07.2022 4 z 5