LP113 LP113 komentáře u knih

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Horor to určitě není, a ani to není úplně žánr, který bych běžně četla, ale kupodivu se mi to vážně líbilo. Taková oddechovka a dobře a rychle se to četlo. Za mě super vložené obrázky, to dodalo celé knize tu správnou atmosféru. Takže já určitě doporučuji.

08.06.2023 4 z 5

Jednosměrná jízdenka Jednosměrná jízdenka Jay Forman

Nic moc jsem od toho nečekala, knihu jsem dostala k narozeninám. Ale mile mě překvapila, dobře se to četlo. Jediné co mi vadilo a proto jen 3 *, tak teda konec. Spoustu věcí nebylo jako že dořešeno. Ano souvislosti si člověk spojí, ale přesný záměr bych bývala chtěla mít trochu podrobněji rozebraný. Nicméně knihu doporučuji.

28.07.2021 3 z 5

Beze stopy Beze stopy Jane Casey

Mě se to líbilo.chvilemi trochu vleklé, ale jinak dobře.doporučuji

23.01.2021 4 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Prvních pár stránek docela nuda, pak se to rozjede a nenechá Vás to v klidu. 3/4 už těch náhod a propletenin bylo docela i na můj vkus dost, ale tak co, četlo se to opravdu dobře.

20.09.2019 4 z 5

Oběť Oběť James Carol

Po prvním malém šoku, trochu nuda, ale pak se to rozplétalo čím dál tím víc a ve finále se mi to teda hodně libilo. To psycho je fakt neuvěřitelné. Rozhodně doporučuji, podle mě dobré jako Polámané panenky a rozhodně mnohem lepší než Dobře se dívej. Určitě doporučuji.

15.07.2019 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Ale jo, jsem spíš na severské detektivky, ale když to četli všichni.....Jako čtivé to určitě je, takže jsem musela přeci přečíst celou sérii ;-) První díl byl lepší

11.04.2018

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Super, moc čtivé

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Druhá kniha po Synovi, která se dala jakš takš přečíst. Ještě jsem s vypětím všech sil přečetla Švábi, ale další knihu už fakt nechci. Nuda

Syn Syn Jo Nesbø

Jediná kniha, která mě od Nesba aspoň trochu bavila.

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Četla jsem všechny a všechny jejich knihy jsou nepřekonatelné. Nedá se od toho odtrhnout, pro mě naprostý favorit, vždycky je mi líto, že už jsem knihu dočetla. Netrpělivě čekám kdy dorazí další novinka.
Jedinou vyjímku tvoří Dětské hřiště, to mi do jejich stylu moc nezapadá. Ne že by kniha byla špatná, lae bez Joona Linna to prostě není ono. Od nich člověk čeká trochu něco jiného.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

tak já vlastně úplně nevím. Řekla bych že nejslabší kniha této autorky. Začátek mě nebavil vůbec, prostředek jakš takš až snad posledních 50 stránek za něco stály. Škoda. ale kdo nemá rád vyloženě krváky, tak se to jinak čte vcelku dobře.

09.10.2023 3 z 5

Dívej se, jak zemře Dívej se, jak zemře Anna Bagstam

Dostala jsem jako dárek. Jako na prvotinu vcelku pěkné. Řekla bych něco trochu ve stylu Roberta Bryndzy. Některé pasáže trochu přitažené za vlasy, ale v podstatě mě to nijak zvlášť nerušilo. Akorát teda konec mi trochu naštval, protože si budu muset koupit další díl ;-). Celkově hodnotím jako vcelku pohodovou detektivku, ale už teď po týdnu si plno věcí neokážu vybavit, takže extra zážitek to ve mě nezanechalo.

02.09.2022 3 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Do ruky se mi dostala kniha v podstatě náhodou. Začátek mě teda nebavil vůbec, bylo to hrozně zmatené. ale když tohle vydržíte, tak je to moc hezká kniha a určitě stojí za přečtení. Nicméně thrillerem bych to vážně nenazvala. I tak doporučuji.

14.02.2022 3 z 5

Sedmá oběť Sedmá oběť Alan Jacobson

Nemohla jsem se vůbec začíst. Ale ve finále se mi to vcelku líbilo. Ikdyž souhlasím, že moc příběhů dohromady. Ale úplný brak to není.

31.08.2018

Slepý strach Slepý strach Hilary Norman

Úžasné, jedna z mých prvních detektivek, kdysi dávno. Napínavé od začátku do konce. Vrah mě ani v nejmenším nenapad. ;-)

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Super, čtivé. Konec mě trošku zklamal, bylo trochu překombinované, ale jinak kniha výborná