Loovenka Loovenka komentáře u knih

Ty Ty Caroline Kepnes

Ach bože, tak tahle kniha mi naprosto sedla. Přesně takový perverzně chytrý záznam o chorobné posedlosti mě naprosto baví. Já jsem už od přírody tak nějak zvrácená. Nebo respektive zvrácenosti mě fascinují (zvrácenosti do určité míry). A tohle bylo opravdu povedené.

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Strašně mě mrzí, že knize musim dát až tak zlé hodnocení. Jde ale o to, že na knihu jsem čekala 2 roky, když jsem zjistila, že konečně vyšla, okamžitě jsem si ji šla koupit. S nadšením jsem se pustila do čtení, ale to u mě moc dlouho nevydrželo a to z toho důvodu, protože kniha mě nezaujala ani na 140 stránce a to už je sakra průser. Vadilo mi jak autor neustále do detailu popisoval místo, kde právě jsou a stále žádná pořádná akce. Prostě nuda. Knihu jsem s velkým zklamáním odsunula stranou. Když to srovnám s předešlými knihami, byly parádní, chytly mě od samého začátku, ale tady to byl pro mě jeden velký propadák, možná tomu dám šanci a vrátím se k ní, ale nevím.

18.06.2016 odpad!

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Knihu jsem dnes dočetla a stále se nemohu vzpamatovat z toho, jak skvěle autorka děj vymyslela :) je to tak neuvěřitelně reálný. Kniha je naprosto skvělá a čtivá, nenechá vás normálně fungovat, pracovat ani spát. Až po jejím přečtení a vlastně ani to ne, protože co kdyby se něco takového stalo i Vám? Jak byste se zachovali vy? ;)

17.06.2016 5 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Moje pocity po přečtení knihy? V mnoha věcech si za to , co se jí stalo mohla sama. Říkala jsem si jaká je to naivka, co se týče toho inzerátu. Ale vlastně ne, ona doufala v lepší život. Bohužel opak byl pravdou. Po přečtení, nad tím budete ještě nějakou tu chvíli přemýšlet.

29.06.2016 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Tahle kniha je přesným příkladem toho, co dokáže marketing a reklama. Samozřejmě mě zaujala svoji obálkou, tím je skvělá jako dekorace na noční stolek :D Ale co se týče obsahu knihy je to o ničem. Autorka tam píše citaty, které jsou už dávno známé a ona je vydává za své. Podle mě velké zklamání a vyhozené peníze.

19.06.2016 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nevím čím se ta kniha tak skvěle proslavila. Ach ano, tím jak je otevřená co se týče sexu, každá by si přála být tou submisivní spoutanou ženou, aby si s ní manžel dělal co chce. Ovšem od reality to má hodně daleko, (ona je panna a ihned má orgasmus a to ve stejnou chvíli jako on? :D) proto pro mě nezajímavá kniha a její zfilmování byla ještě větší katastrofa.

18.06.2016 odpad!

To je něco tak ohavného. Poravdě jsem knihu dost často odkládala, abych to vůbec rozdýchala. Při čtení této knihy mi bylo opravdu ouvej.

01.02.2017 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

U knihy jsem bulela jak želva, hltala jsem ji, nemohla se od ni odlepit.

19.06.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Další skvělá kniha od Kieri. Už teď se těším na pokračování. Byla to příjemná oddechovka :)

23.06.2016 5 z 5

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

Obaly knih jsou naprosto úchvatné a děj nemá chybu.

19.06.2016 5 z 5

Se(x)znam Se(x)znam Joanna Bolouri

Vlastně ani nevim, co jsem od knihy čekala, už sám název značí o tom, že to nebude nic extra. A taky to tak bylo. Nepřislo mi to ani nijak zábavné, prostě nuda.

19.06.2016 odpad!

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Takže jsem v šoku, často nad Májou přemyšlím, což je známka o tom, že se kniha sakra povedla. Byla tak neuvěřitelně silná, až jsem si chvílemi řikala, jestli je to vůbec možný všechno to utrpení vydržet. Má můj obdiv.

Carrie Carrie Stephen King

Nejdříve jsem viděla film, který mě opravdu zaujal. Díky filmu jsem našla tak skvělého spisovatele na horory Stephena Kinga, okamžitě jsem si musela koupit i knižní podobu, samozřejmě kniha byla ještě lepší, jen už jsem to měla takový nabouraný tím filmem.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu mám mezi svými oblíbenými. Děj byl dobře vymyšlený, jen chvílemi trochu předvídatelný.
Ovšem, už je to příliš zmedializovaný a to mi pohled na knihu trochu kazí. Na film vím, že určitě nepujdu. Knižní podoba je vždy lepší.

18.06.2016

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Opět povedené :)

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Ze začátku jsem si myslela, že knihu snad ani nedočtu. Kniha pro mě začala být zajímavá až tak na stránce 300, proto bych tak 300 stran ubrala, bylo to zbytečně zdlouhavé. Ale potom se pro mě kniha dostala mezi oblíbené, moc se mi líbil děj a popravdě? Dle mého názoru by se něco takového klidně mohlo stát. No přečtěte si ji sami, ovšem radím Vám vydržte prvních 300 stran, stojí to za to. Na konci knihy jsem brečela.

18.06.2016

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Super, skvělé, prostě na knihy od Kiery se vždy hrozně těšim a opět mě nezklamala. Akorát mě mrzí, že už jsem knihu dočetla. Chci další :)

08.09.2016 5 z 5

Bez slitování - Drama rodinné msty Bez slitování - Drama rodinné msty Kirstie McLellan

Nevím, co bych přesně ke knize napsala. Jsem v šoku z toho, čeho byl otec dětí schopný. Je mi jich neskutečně líto, tak krásný a talentovaný děti to byly. Ona udělala co mohla, aby své děti ochránila. Bohužel se tomu nedalo uniknout.

31.08.2016 5 z 5

Mormonka Mormonka Carolyn Jessop

Autorka je pro mě neuvěřitelně silnou ženou a taky velmi chytrou. To jak si se vším dokázala poradit, klobouk dolů!

26.08.2016 5 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Kniha nebyla špatná, ale stálo mě tak trochu víc úsilí ji dočíst. Zvrácenost lidí nezná meze, už tam chyběl jen fekál :D

14.07.2016 2 z 5