Lofda Lofda komentáře u knih

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Takže, jak to celé shrnout?? Ano, je to pohádka, klišé, nereálné.. Ale co, četlo se to docela samo, tentokrát ubylo erotiky a přibyla akce a já oproti minulému dílu přidávám bod. A jestli se od této autorky objeví další knihy, ráda po nich sáhnu ;-)

21.07.2021 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Další nereálná pohádka..?!? Ale když ono se to čte vlastně samo ;-) Šokující závěr? No, tak nějak mě to napadlo hned na samém začátku.. To nic nemění na tom, že jdu hned na další díl. Mmch. jsem ráda, že jsem si počkala na celou sérii. Tyhle useknuté konce opravdu nemám ráda!

09.07.2021 4 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Po dočtení celé série nemůžu hodnotit jinak než opět plným počtem. Našla jsem další výbornou autorku ke čtení "pro holky".. Žádná prvoplánovaná romantika, přihlouplé dialogy.. Pobavíte se (scéna s "kuřecím masem" v bazénu neměla chybu), ale najdete i důvod k zamyšlení.. Jack se někdy choval jako slon v porcelánu, ale myslím, že prostě jen přemýšlel jako chlap, těžko mu to vyčítat a ve výsledku byl skvělý! Emmaline se mi líbila moc, prostě oba byli takoví normální. A k tomu ta "nenormální" Hollandovic rodinka, kdo by si je nezamiloval? A teď ještě pátý díl, prosíím, ještě chci vědět jak to bude s Connorem ;-)

03.04.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Sladké, sladké, přesladké. Bezva byli ti psi, ty scény mě bavily :-) Jednoduchá oddychovka, která ale ničím nevybočuje z řady podobných příběhů. Za mě tentokrát slabé 3*..

03.12.2019 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Nevím jak, ale tahle knížka přišla přesně v tu správnou dobu. Moc dobře se mi to četlo, bavila jsem o trochu víc než jindy, romantika se vším všudy, milostné scény tak akorát, trochu tajemství.. Za mě ještě o kousek lepší než Alfa samec, takže dávám tentokrát plný počet. A těším se na další knížky od autorky, baví mě ;-)

03.03.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jo, bavila jsem se! A hodně! ;-) Pravda, možná že tahle knížka až tak nevybočuje z řady, ale byla vtipná, byla milá, měla i momentíky překvapení.. Četla se výborně a já se těším na další várku.
PS: znovu přečteno (po vydání posledního dílu série, pro zopakování) a opět jsem se bavila, hodně! ;-)

30.12.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Knížku mi půjčila kamarádka a když už jsem ji měla, řekla jsem si, že tomu dám šanci. A byla jsem příjemně překvapená :-) No dobře, holub Fido, to už byl opravdu úlet, navíc ani nechci přemýšlet o tom, proč se někdy vztahy komplikují pro nic a nevěra se táhne celou knihou.. Za mě čtivé, zábavné, taky někdy smutné, někdy přitažené za vlasy.. Vztahovky čtu ráda a tuhle můžu určitě doporučit. Ohodnotila bych ji asi na 4,5* - což ale nejde, takže dávám plný počet a pustím se určitě i do dalších knih tohoto autora. I když v tuto chvíli bych nejraději pokračování, je mi líto, že už je konec ;-)

30.12.2018 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Každý jednotlivý díl série jsem si vážně užívala!
Za mě byl ale tenhle díl složený z epilogů už vlastně zbytečný. Možná kdybych si přečetla celou sérii znovu, ocenila bych to víc? Připadalo mi i lehce ošizené to přeskakování v čase, tak trochu na sílu tam nacpat ještě co nejvíc..??
Ale ano, i slza ukápla, příběh Kate a Elliota mě dostal, autorka tohle prostě umí. Takže se těším, až vyjde ona avizovaná nová série, ujít si ji nenechám.

08.02.2024 3 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Na začátku jsem se nemohla začíst, moc jsem Lině nerozuměla.. Pak se z Aarona vyklubal hotový Mr. Darcy a já si čtení neskutečně užívala, on byl prostě miláček.. Konec byl ale na můj vkus moc přeslazený, takže můj konečný verdikt zní ***1/2.. Vlastně povedená prvotina, uvidíme, zda se autorka bude posouvat, ráda si od ní zase časem něco přečtu.

23.12.2023 3 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Přečteno v podstatě na jeden zátah.. Nemám ráda obálky s polovysvlečenými chlápky, ale tentokrát bych ho čekala spíš než jahody. Jahody sice mají v příběhu svůj význam, ale evokují něžný a sladký příběh.. A ten nečekejte. Mafiánské prostředí a přitom ještě zábava. Pohádka pro velký holky se vším všudy, ale hodně provedená a já už se moc těším na další díly!! Dokonce jsem Aidě odpustila ten začátek, její divokost, za kterou platili i jiní. Doufám, že o téhle dvojce uslyšíme i v dalších dílech, bude to určitě ještě jízda ;-)

21.10.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Hotovo, přečteno.. Upřímně, tento díl za předchozími asi trochu zaostává, ale jen o malinko. Vlastně jsem mile překvapená, jak jiné to zase bylo! Někdo psal, že děj byl zbytečně natahovaný, ale to bych neřekla, jen se toho prostě hodně událo a autorka nepoužila zajetý vzorec (rozuměj oťukávání, láska jak trám, problém, usmíření..). Tihle dva (+ Eddie) toho měli k řešení přece jen o trochu víc ;-) Koukala jsem, že autorka vydala ještě pokračování - dočkáme se ho i u nás?? Já budu doufat, že ano, protože knížky téhle autorky jsou pro mě sázkou na jistotu.

24.09.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Hotovo, dočteno.. Váhám nad hodnocením, nakonec dávám 4,5*, konec už se mi vlekl až moc. Slow burn bylo možná až moc slow ;-) Asi půjdu proti proudu, ale mě nejvíc bavily ty části, kde si dopisovali. Takže za epilog ta půlka hvězdičky navíc.
Od Zapaty jsem toho zatím moc nepřečetla, Kulti mezi mé oblíbené knížky nepatří a teď jsem po dlouhé době dala autorce zase šanci. A nelituji! A jelikož jsem pochopila, že Jasmine má svoji knížku a dějově je až po tomto příběhu, rovnou se do ní pustím :-) Snad se i okrajově dozvím, jak to s Ruronem bylo dál..

22.07.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

"Překvapeně na mě zíral. Nebyla v tom žádná něha ani láska. Jen překvapení a naprostý údiv někoho, kdo sleduje masakr při vlakovém neštěstí jako ve zpomaleném filmu."

Zvláštní knížka, hraje si na vtipnou, ale občas je vám při čtení vážně smutno. Hlavní hrdinka Tennessee (co to mají Američané za zvláštní zvyky při výběru jmen?) si užila svoje, jednou to "tak trochu" zvorala a teď už není cesty ven..?!? Někdy (a to celkem často) mi jí bylo líto, i když to bylo až neuvěřitelné, jak po sobě nechala "šlapat", když to byla vlastně taková holka od rány?? A pak tu máme pana doktora, hrdinu se vším všudy, až na ten knír (cožeee? to si ani představit nechci..) a příběh je tu. Pár kotrmelců, pár nedorozumění, trochu vysvětlování a zazvonil zvonec, pohádky konec.. Podle názvu a obálky jsem čekala víc děje na lodi, ale vlastně mě ten návrat do města pak bavil ještě víc. Není to top literatura, ale příjemná oddychovka, kdy máte občas chuť někoho profackovat, ale nakonec (překvapenííí) se všichni usmíří, všechno dobře dopadne a proto tyhle příběhy čteme, ne??

30.04.2023 4 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

"Stará dobrá" Elle.. Krásný příběh, ze kterého se možná zrovna neposadíte na zadek, ale rozhodně se to čte samo a vy si jen užíváte tu lehkost s jakou vyprávění plyne. Jediné co mi nejdřív trochu vadilo byl ten "zádrhel", který nutně tyto knihy provází. Tady je po pár stránkách jasné v čem bude háček a vy pak vlastně jen celou dobu čekáte, kdy že to všechno praskne. Nějakou dobu jsem si říkala, jestli je třeba číst dál, když vím, jak to dopadne..??.. Ale pak mi došlo, že děj utíká a ta tikající bomba není až tak podstatná. Tady je podstatný celý ten vývoj jednoho vztahu a také všechny ty vedlejší postavy, které příběh dokreslují. Těším se na další díly, až se podíváme podrobněji i na ostatní z party.

23.01.2023 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Vlastně se mi to špatně hodnotí.. Celé je to jedna velká bláznivá romantická komedie, kdy hlavní hrdinka je až příliš ztřeštěná, on je naopak superúžasný, všichni záporáci jsou megazáporní, vtipní přátelé jsou příliš vtipní.. Dobře se mi to četlo, ale asi toho na mě bylo trochu moc, moc praštěné, moc všeho.. Nicméně jsem ráda, že jsem dočetla až do konce, ono ne-poděkování na závěr mě vážně dostalo. Klobouk dolů, autorka je vážně číslo!

12.09.2022 3 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Druhý díl za mě lepší než první, o něco uvěřitelnější. Mám ráda to vzájemné handrkování, ono známé "nejvíc zlobím tu holku ze třídy, která se mi nejvíc líbí" ;-) Příjemná oddychovka..

26.08.2022 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Váhám nad hodnocením, nakonec to vidím tak na 3,5*. Bylo to čtivé, milé, ale tak nějak nevím? Začátek mě bavil, a to dost, ale čím víc se blížil konec, tím méně se mi vše zdálo reálné a oba dva mě začali víc štvát než bavit. Ale tentokrát mě hodně bavily vedlejší postavy, takže jdu zkusit druhý díl a třeba ještě nějakou tu hvězdičku přihodím? ;-)

20.08.2022 3 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Zatím žádná knížka ze série vyloženě nezklamala, je to vždy takové pěkné romantické počtení. A i ty největší "mrchy" mají nějaký ten problém, slabost, takže žádná postava není úplně černobílá, to se mi líbí. V Chorvatsku jsem už pár let nebyla, ale jako bych se při čtení vracela na známá místa. Moc hezké pohodové čtení na léto, užila jsem si ho.

31.07.2022 4 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Výborně! Tohle byl přesně ten typ oddechu, který jsem teď od knihy potřebovala. Na začátku mi to všechno nedávalo úplně smysl, protože takového pitomce aby jeden pohledal.. Ale čím víc se příběh rozjížděl, tím víc jsem se bavila, ten sarkasmus byl skvělý! Odpustím autorce i pár těch klišé, celkově mě to bavilo, moc.

26.04.2022 4 z 5

Psáno s nadějí Psáno s nadějí Aly Martinez

Honí se mi hlavou spousta myšlenek, nevím co napsat. Autorka rozhodně psát umí, poskládala zajímavou mozaiku a mě to moc bavilo, četlo se to samo. Oproti prvnímu dílu možná už dost překombinované, ale i tak, dávám plný počet. Jen škoda, že malý odborník na lásku Jacob nedostal trochu víc prostoru, tahle děcka nemají chybu ;-) Ten humor kolem Rosalee byl přesně tím správným vyvážením k jinak vážnému tématu celého vyprávění.

03.02.2022 5 z 5