locin locin komentáře u knih

Zakletá země Zakletá země Nora Roberts

Spojení známé romance od Robertsové s nadpřirozenem mi tentokrát opravdu nesedlo. Děj mě nedokázal vtáhnout a bylo pro mě dost těžké knihu dočíst. Nevím jestli dočtu i poslední díl teto trilogie.

03.04.2014 3 z 5

Vždyť je to hračka Vždyť je to hračka Agatha Christie

Pro mě vrah byl tedy velkým překvapením podezřívala jsem ženu, ale opět to byl někdo jiný než jsem předpokládala. Prostě detektivky od Agathy - perfektní.

28.02.2014 4 z 5

Asi opravdu ocením až budu mít děti. Spíš mi to ale připadlo jako taková příručka na to co nás všechny čeká. :o)

23.01.2014 2 z 5

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Film i kniha rozhodně na jedničku. Mam ráda komedie od Poledňákové nepostrádají vtip a postavy umí barvitě popsat. Rozhodně žádná nuda. První jsem viděla film a teď po přečtění knihy jsem konečně úplně doplnila některé věci které mi unikali. Prostě Úžásný :o)

17.01.2014 5 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Toto je třetí kniha od této autorky. A určitě budu v jejích dílech pokračovat. Způsob jakým popisu dané děje mě opravdu zaujal. Příběhy mají spád, povedené zápletky a naprosto úžasný zakončení. Rozhodně doporučuji kdo tuto autorku má rád toto přečíst a kdo ji nezná tak zkuste třeba vás taky čapne a nepustí. :)

13.01.2014 5 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Když jsem knihu začala číst zjistila jsem, že je to na pokračování. Pokračovat se mi nechce kniha mi přišla spíše pro pubertální věk, který už mám nějaký ten pátek za sebou. Neni to co jsem čekala, ale z nedokončeného konce a zvědavosti po reakci. Si ji chtě nechtě budu muset někde půjčit a zjistit jak to dopadlo. :)

11.01.2014 4 z 5

Paraguay deníček malé cestovatelky / Paraguay el diario de una pegueňa viajera Paraguay deníček malé cestovatelky / Paraguay el diario de una pegueňa viajera Michaela Surá

Český příběh příliš jednoduchý jednoduše očima malé holčičky zajímavé byli úryvky od jejího otce byli poučné. Španělština na mě byla zase obtížnější než jakou zatím zvládam. Jednoduše deníček 11 dívky.

22.10.2013 2 z 5

Nevadský plyn / Nevada gas Nevadský plyn / Nevada gas Raymond Chandler

Bilingua crimi od tohoto spisovatele mam velmi ráda. Ale tento mě moc nenadchl děj nebyl pro mě to pravé ořechové.

17.10.2013 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Celkem příjemné čtení sice s použitím dost zbytečných vulgárních slov bez kterých bych se obešla, ale jinak se mi knížka vcelku líbila.

02.10.2013 4 z 5

Cesta do sedmého nebe, Veselo v zákulisí Cesta do sedmého nebe, Veselo v zákulisí Willy Breinholst

Tato kniha mě příliš nazaujala na to jak se o autorovi psalo jaký je to humorista mě osobně jeho smysl pro humor nenadchl.

19.09.2013 1 z 5

Plavba za všechny prachy Plavba za všechny prachy Jackie Collins

Příjemná změna. Autorka teda nemá problém vyjádřit cokoliv, ale kniha byla čtivá a měla chytlavý děj.

15.08.2013 4 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

New York byl o něco lepší, ale v létě příjemné oddechové čtení.

30.07.2013 3 z 5

I... jako intrika I... jako intrika Sue Grafton

Je to první kniha kterou jsem od této autorky četla a děj se mi docela líbil.

27.06.2013 4 z 5

Zázrak v Mexiku Zázrak v Mexiku Barbara Cartland

Zklamal mě konec, z nenávisti rychlý spád k lásce a The end...

18.06.2013 3 z 5

Dny po svatbě Dny po svatbě Joan Medlicott

Musím uznat že he dost těžký na udržení pozornosti. Autorka skáče sem tam a čtenář pomalu usíná. Tohle nebyl můj šálek kávy.

03.06.2013 3 z 5

Skandální polibek Skandální polibek Sophia Nash

Román v historickém duchu dobře čtivý a zajímavá zápletka a množství zádrhelů doporučuju :o)

21.04.2013 4 z 5

Víc než jen šéf? Víc než jen šéf? Teresa Southwick

lehké letní čtení s romantickým podtaxtem dobrý pro odpočinek a snění o neexistující krásných bohatých prostě dokonalých chlapech =D

18.04.2013 4 z 5

Španělské námluvy Španělské námluvy Kathryn Ross

Lehké čtení na léto. Celkem hezká zápletka s předem jasným koncem. Prostě Harlequin pro ukrácení dlouhé chvíle :O)

07.04.2013 4 z 5

Mrtvá na pláži / Případ pro dva / Krajka Mrtvá na pláži / Případ pro dva / Krajka Carol Higgins Clark

Tyhle detektivky byli moc dobré. Líbí se mi styl Clarkové, že do jednoho případu zaplete další a ty se navzájem prolínají. Sice jsem se občas ztratila ve jménech, ale jinak mi kniha zaujala.

20.02.2013 4 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Tato kniha už je obsahově mnohem lepší než díl předešlí. Nejsou tady zbytečně zdlouhavé pasáže. Ale jako vždy děj je založen na neuvěřitelných nervech Becky. Myslím že tolik věcí v životě by asi vydžel málokdo :o)

24.01.2013 3 z 5