Littlemonday Littlemonday komentáře u knih

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knizky jsem se dost bala. Ani nevim od koho nebo kde jsem se dozvedela, ze nestoji za moc. Pristupovala jsem k ni tedy od zacatku s odstupem a vzala ji do ruky nahodou jen kvuli splneni tematu ctenarske vyzvy. Kazdopadne musim rict, ze predcila vsechna ma ocekavani, styl psani mi vyhovoval, stridani minulosti a pritomnosti me udrzovalo v napeti a prekvapila me spousta zvratu a skvely konec! :)

09.01.2021 4 z 5

Dovolená očima delegátky Dovolená očima delegátky Jitka Herzánová

Musim rict, ze jako vasnive cestovatelce mi knizka prijde skvela! Naprosto presne si vybavuji situace, pri kterych jsme s manzelem jen s otevrenou pusou zirali a rikali si “Prace delegata je tezka.” Tohle dilko to potvrzuje a zaroven ukazuje, ze i prestoze turiste nechavaji mozek doma se to da. :)

07.01.2021 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Konec me velmi prekvapil, kazdopadne bych cekala, ze pribeh bude jeste o neco hlubsi. S postavou Alicie bych si asi umela predstavit “vic srandy” a zvratu. Kazdopadne se mi knizka cetla dobre, styl psani mi sedel a navic se mi knizka hodi do ctenarske vyzvy! :)

06.01.2021 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Neuvěřitelný příběh, perfektní spád! Nutí to člověka přemýšlet stylem: “No to snad ne?!” A tak nějak nenápadně to čtenářovi vnukne pocit, že by hlavní hrdince nezazlíval, kdyby se dcerušky zbavila...
Otevřený konec dává prostor druhému dílu a pokud to tak bude, musím ho mít!

03.01.2021 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Skvělý nápad na téma thrilleru! Dokonce i průběh děje je skvělý, některé pasáže byly opravdu napínavé a nešlo se odtrhnout. Co mi ale vadilo byl konec. Přišlo mi jako by si autorka uvědomila, že se moc rozepsala a je čas to utnout, takže byl to tenhle a takhle to dopadlo... Zkazilo mi to celkový dojem z jinak skvělé knihy.

02.01.2021 3 z 5