Lilča Lilča komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

Pokud nekdo premysli,ze knihu bude cist,tak se predtim rozhodne nedivejte na film...Ja udelala prave tuto chybu a uz me to tak nebralo...Jinak kniha ma dobry dej,ale mezi me nejoblibenejsi nepatri.

21.10.2018 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Cetla jsem o tehle knize i dost negativnich komentaru...Mně se ale kniha dost libila. Ma dobry dej,ale konec... Je dobre,ze ho autorka nechala fakt hodne otevreny,takze si velka vetsina ctenaru proste musi precist dalsi dil...Ja patrim mezi ne a opravdu se na dalsi dil tesim...

21.10.2018 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Naprosto dokonala kniha. Autorka slibovala nejaky velky zvrat a ja ke konci uz necekala nic moc velkeho,ale opravdu to prislo a chvilu jsem jen zirala s otevrenou pusou na knihu a davala si to v hlave dohromady... Opravdu dokonala kniha! Doporucuji!

21.10.2018 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Opravdu úžasná kniha. Ze začátku je to taková typická teen romantika,ale ke konci přijde něco, co nebudete čekat... Doporučuji!

22.09.2018 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Nějaké scény v knize mě bavily,ale moc jsem si neoblíbila hlavní postavu. Jinak celkem dobrá kniha.

02.08.2018 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Velmi pěkná a zároveň napínavá kniha,která hezky zakončuje tuto sérii. Doporučuji.

26.07.2018 4 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Opravdu velmi dobrá kniha. Přišla mi zároveň dost reálná, ale i nereálná. Milovníkům love story doporučuji.

26.07.2018 4 z 5