LibraryGirl LibraryGirl komentáře u knih

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Takže máme tady poslední tečku za příběhem Drewa a Kate, prostě celé téhle rodinky:-(.
Drew, to myslíš jako vážně? Už nic? To je opravdu konec? Já chci ještě pár slov, odstavců a stránek! Ty tvoje hlášky by chtělo někam vytesat:-), to, co vymyslíš ty, to nenapadne každého. Hlavně tě musím pochválit a říct ti, že jsem na tebe vážně pyšná. Konečně si dospěl, chlapče:-) A teď si Kate opravdu zasloužíš, protože to, co s tebou vydrží ona, by nevydržela každá.
Vím, že řekneš - vybral jsem si dobře - ale tady musím odporovat, říct ti, že si Kate vybrala dobře. Má tě opravdu omotaného kolem svého pěstěného sexy prstíku, ale tobě to vůbec nevadí, jsi za to moc rád, že tě má tak blízko u sebe.
Přesně jak říkáš, je to epický závěr. Jsem moc ráda, že jsem tu cestu mohla absolvovat s tebou (i když tam bylo pár hrbolů a výmolů, přiznejme si to, Drew). Nerada se s tebou loučím, ale už je čas. Kdyby přeci jen něco bylo... víš, že tě ráda vyslechnu. Na Kate a Drewa (a Jamese:-))

19.06.2016 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Mia opět dokázala pohladit moje romantické srdce. Tato autorka je 100% sázka na jistotu, i když se pokaždé bojím, že Archera překoná. Ale ani tady se jí to nepodařilo, přesto je Stinger rozhodně lepší než Leo. Mia umí skloubit vážnější téma a naději, která celý příběh prostupuje až do nádherného konce. Hrdinové příběhu jsou i přes nepřízeň osudu jasnými vítězi. Tady je krásně vidět - i chvilkové setkání s určitým člověkem vám může změnit život, bylo tak silné, že nešlo jednat jinak. A i přesto, že s tím člověkem zrovna nejste (možná už nikdy nebudete), ovlivňuje váš život stále, protože na něj myslíte a přemýšlíte, co zrovna dělá a jak se má. Za mě velká radost, že se mi taková kniha dostala do rukou:-). A už se těším na Kylandovo vykoupení. A jen malá poznámka k českému názvu knihy, Stingerův pád to tedy rozhodně není.

29.05.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Velmi zajímavá kniha. Kupujete si knihu s tím, že si přečtete dobrý thriller a ono vlastně ne. Kdo si koupí knihu s tímto záměrem bude zklamán. Pojmem thriller bych tuto knihu nenazvala. Prvořadý thriller to prostě není, ale četlo se to pěkně. Krátké úseky kapitol a střídání vypravěče mě udrželo při čtení. Napětí je tam od první stránky a celkem až do překvapivého konce. Spíš je to rodinný román s prvky thrilleru.

15.05.2016 4 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Tak tohle byla fakt bomba:-) Kmotr pro holky? To je 100%! Byla to fakt pěkná jízda. Že to má přes 500 stránek? Ani jsem si nevšimla:-) Je to příběh plný napětí, lásky, romantiky a naděje. Moc jsem všem zúčastněným držela palečky, aby se dostali do svého dobrého konce, ale mám pocit, že se tam ani jeden nedostal. Po přečtení poslední stránky mám tolik otázek a žádné odpovědi. Honem sem s druhým dílem!! Všechny postavy mají své osobité kouzlo a chyby. Zamilovala jsem si je. Je překvapivé, jak se historie opakuje, že kvůli malé věci z minulosti, se něco velkého stane v budoucnosti. Prostě už chci druhý díl, tečka:-)

04.01.2016 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Bohužel pro mě trošku zklamání. Byl to nejsmutnější díl z celé série. Reece byl fakt dobrej, jako dalšího člena Rajcovní roty ho beru. Roxy mi něčím prostě vadila, ale v díle Zůstaň se mnou se mi líbila. Velké očekávání, které se nenaplnilo. Ten příběh s Charliem byl fakt depresivní. Taky jsem čekala, že tam bude rozhovor Roxy s Henrym, protože to si Charlie rozhodně zasloužil, a taky aby si to už konečně vyříkali mezi sebou. Reece byl extra kladný polda, ale na ostatní díly to nestačilo. Jedna hvězda musí jít dolů. Jsem zvědavá, jestli vydají další díly série. Příběh Nicka a Stefanie by mě zajímal.

23.10.2015 4 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Tak teď fakt nevím, jak mám hodnotit. Tenhle díl je taková analýza. Podle mě se tam vytratilo to kouzlo, které dělalo knihu knihou. Ten příběh se tady zastavil na jednom místě a nic převratného se tu nestalo. S. Dayová tu vaří prostě z vody. Něco důležitého se stane až skoro na konci. Jsem trošku naštvaná, ale zase se mi nechce dát jen tři hvězdy, protože příběh Gideona a Evy je krásný. Jen tahle část se moc nepovedla. Ztratila se z příběhu jiskra. Ale zas je to určité zastavení, Gideon a Eva si musí promyslet, jak bude jejich život pokračovat. Trošku mi bylo líto Gideona, všechno si bere na svá bedra a nic nenechá na Evě. S běžnými věcmi, co přináší jeho život, se jí nesvěří. O ten konec si prostě koledoval, ač ho mám ráda. Velké plus dávám za střídání vypravěče. To je oproti předchozím dílům osvěžení. Takže velmi vratké čtyři hvězdy. A se smíšenými pocity se teším na poslední díl.

28.05.2015 4 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Mně se příběh moc líbil. Všechno pěkně bublá pod pokličkou:-) Navíc vyprávěné mužem, který to všechno zažil. Jako když potkáte člověka v kavárně, který si přisedne k vašemu stolu a začne vyprávět, co se mu stalo zajímavého. Aspoň na mě to tak působilo.

V mém konci je můj počátek...

01.05.2015 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Neskutečně nádherný příběh. Něco mezi Krásnou katastrofou a Easy. Dostalo mě to. Pax je opravdu ze začátku velký ničema (slušně řečeno). Ale když objevujete a odkrýváte jeho příběh, zjistíte, že je to vlastně úplně jinak. Mila byla skvělá, opravdová holka a pro Paxe jak stvořená. Poté, co jsem četla Danteho holku, se mi ani nechce věřit, že tohle je od C. Cole. Doporučuji:-) Možná by si kniha zasloužila ještě několik stránek navíc. Nerada jsem se s nima loučila. Prostě bomba:-)

14.10.2014 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Je to nádherný příběh zničené ženy, dívky. Je to příběh plný naděje, romantiky a lásky. To, co vydržela Mia, za to ji moc obdivuji. Jordan byl prostě chlap, co se poprvé zamiloval. Začalo mu to konečně myslet jiným orgánem, než doposud. Mně se kniha strašně líbila. Jejich pošťuchování bylo fakt vtipné. Nasmála jsem se, ale na konci mi ukápla i slza. Jen Forbes by si zasloužil jiný konec, drsnější. Za mě plný počet hvězd. Naprosto zaslouženě:-)

02.10.2014 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Nádherné! Skandální:-)! Už se teším na další díly o Nickovi a Julianě. Myslím, že se kniha stala jednou z mých nejoblíbenějších historických romancí. Ze začátku jsem se sice nemohla začíst, ale pak se to rozjelo tak, že jsem byla zklamaná, že už jsem na poslední stránce.

28.05.2012 5 z 5

Ženu ani květinou... Ženu ani květinou... Simona Monyová (p)

Pěkně čtivá kniha, ale bohužel se věnuje neúsměvnému tématu týrání ženy. Během četby jsem měla velmi silný pocit, že autorka do příběhu dala hodně ze svého života, bohužel. Škoda jí, mohla toho ještě hodně napsat.

21.05.2012 4 z 5

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Úžasné! Jako vždy!:-)

27.08.2022 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

William je prostě kouzelný, je to takový malý rošťák s "kouzelnou" nemocí. Hailey mu krásně sekundovala, super ženská. Bruce je velký bručoun s geniálním a disciplinovanym mozkem. Tenhle díl se opravdu povedl. Hned jsem dostala chuť na další díl.

11.02.2022 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Andílek je opravdu vzrušující thriller, který neodložíte. Napětí hezky stoupá od první stránky. Konec příběhu mohla autorka ukončit lépe, sice dočtete na poslední stránku, ale pro mě tam bylo stále plno otázek, ale pokud by vyšla další kniha od autorky, tak si ji ráda přečtu. Lucinda Berry umí postavit dobrý příběh, který vás od začátku rozechvěje.

02.04.2021 4 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Strhující rodinná sága - musela jsem si chvíli zvykat na styl psaní, ale pak se to rozjelo. Mám pocit, že na konci druhého dílu se vše vyřešilo, že nemám ani chuť číst další díl - není nutný. Asi se do něj za čas pustím, ale momentálně ne. Jen prosím velké varování, nedívejte se na zfilmovanou verzi - tak ošklivé převedení knižní předlohy do filmu jsem už dlouho neviděla, hlavně ten scénář:-(, děj je úplně jiný než kniha, z knihy zbyly jen postavy (chabá to kostra příběhu), ale jinak katastrofa.

09.09.2018 4 z 5

Pařížský polibek Pařížský polibek Maggie Ritchie

Naprostý skvost! Krásný příběh!

06.02.2018 5 z 5

Najdu si tě v Římě Najdu si tě v Římě Tatiana Brezinská Čuperková

Lehké a nenáročné čtení, rychle to utíká. Chtěla jsem si odpočinout od práce a tato kniha mi můj čas vyplnila skvěle. Italská romantika a letní snění:-) Příběh se mi líbil. Zasloužené čtyři hvězdy:-)

07.12.2017 4 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Na Cobena to bylo místy nudné a zdlouhavé. Bohužel jsem několikrát knihu odložila, dějová linka mě neudržela při čtení. Konec to trošku zachránil (i když zůstalo hodně otázek, které nebyly zodpovězeny), a proto dávám čtyři hvězdy, ale jen kvůli Corinne. Kniha Šest let byla mnohem lepší a čtivější.

Jak daleko jste schopni zajít, abyste ochránili vlastní rodinu?

31.07.2017 4 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Tak to bylo dramatické zakončení série. Moc mě mrzí, že už je konec.
Podle mě to chtělo delší epilog, ale to asi proto, že jsem se s hrdiny nechtěla loučit tak brzy. Gabriel a teď i William jsou moje srdcová záležitost. Jsem zvědavá, jestli vydají u nás další dílo pana spisovatele. Píše totiž krásně. Romantika, vášeň, umění, historie a to vše zabalené do krásného balíčku jako kniha. Jsem všemi deseti pro vydání dalšího příběhu!

05.07.2017 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Je to nádherný a něžný příběh, který mě pohladil na duši. Marianne a Philipa si jednoduše zamilujete. Doporučuji a hned se přimlouvám za vydání dalších knih od této autorky.

12.06.2017 5 z 5