LibraryGirl LibraryGirl komentáře u knih

Lara Lara Bertrice Small

Povedená kniha. Je to moje první kniha této autorky a moc se mi líbila. Velmi propracovaný děj. Autorka mě docela vtáhla do celého světa Hetaru a Cizozemě. Precizně provedený děj a postavy celého příběhu. Moc se těším na další díly. Sice ze začátku trošku slabší rozjezd, ale pak jsem byla hodně nadšená a zvědavá, co všechno Lara zažije a čím si bude muset projít. Kdyby autorka upustila více od popisného sdělení, kniha a celý příběh by měl více šťávy a spádu. Ale jinak moc chválím.

10.05.2011 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Celkem to není špatná kniha, ale hodně mi připomínala Bábovky od Třeštíkové, které se mi moc nelíbily. Nemohla jsem se začíst, když už jsem se ponořila do příběhu, tak skončil a začínala nová kapitola. Nebylo to nějak ono, tolik mě to nebavilo jako Prvok a spol. Ale proto, že je pan Hartl velký sympaťák mu dám ještě šanci:-)

09.12.2018 3 z 5

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Knížka se mi líbila, nebyla to taková bomba jako Lidé, ale i tak se mi to četlo moc pěkně. Je to opět napsané tak lehce, že jsem to nemohla odložit. Doporučuji a moc se těším na další příběh od Agnès :-)

01.07.2018 4 z 5