levap levap komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc hezký příběh trochu něco jiného než jsem od spisovatelky dosud četla ale i tak....

17.09.2021 5 z 5

Dokonalý tah Dokonalý tah Elizabeth Lowell (p)

Kniha se mi moc líbila,napínavé čtení

05.04.2021 4 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Knihu jsem přečetla jedním dechem byla neskutečná

Naděje v oblacích Naděje v oblacích Meredith Appleyard

Nemám co dodat,knihy této autorky mám moc ráda takže spokojenost veliká a budu čekat na další čteníčko

28.02.2020 5 z 5

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Mě osobně se kniha moc líbila,mám ráda styl této autorky a už se těším na nově vydanou knihu k přečtení

06.01.2020 5 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Jako vždy další super počteníčko z této série a jsem moc zvědavá čím nás autorka překvapí příště

07.08.2021 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Za mě pěkné čteníčko

20.07.2020 5 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Perfektní čtení jako vždy

20.07.2020 5 z 5

Zrádná vůně Zrádná vůně Karen Robards

Moc hezké a napínavé čtení

07.03.2020 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Ve zkratce,super počteníčko asponˇpro mne .

15.09.2017

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Jako většinu čtenářů tak i mne překvapilo že se nejedná o jeden příběh ale o dva.I přes to že šlo o rozdílné příběhy které se nijak neprolínaly ani na sebe nenavazovali to bylo teda super počteníčko od začátku až do konce

07.08.2021 5 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Opět super počteníčko knihu jsem odkládala co to šlo protože vím že ji přečtu na ex a pak zase dlouho půst od takového dobrého čtení tak doufám že nebudu muset čekat moc dlouho na další

28.07.2021 5 z 5

Cesty srdce Cesty srdce Susan Wiggs

Krásný příběh i když pro mě smutný,nemám moc ráda knihy ani filmy o válce hned mě to rozbrečí ale jinak hezký příběh

05.02.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Kniha byla stejně perfektní počteníčko jako Trable,doufám že autorka napíše brzy něco stejně čtivého

23.10.2020

Doteky Jihu: Adam a čarodějka / Noc v ráji / Rajčatová válka Doteky Jihu: Adam a čarodějka / Noc v ráji / Rajčatová válka Jennifer Blake (p)

Skvělá autorka,u této knihy jsem se opravdu nasmála super čtení

06.04.2020 5 z 5

Ostrov kamélií Ostrov kamélií Beate Rygiert

Pěkné čtení

04.03.2020 5 z 5

Poručník lady Fiony Poručník lady Fiony Amanda Scott (p)

Hodně zamotaný a napínavý příběh a rozhodně jsem se nenudila už se těším na další knihu od této autorky

29.02.2020 5 z 5

Kapka štěstí Kapka štěstí Linda Lael Miller

Kniha mě bavila od začátku až do konce,četla jsem jedním dechem moc hezký příběh

Keď príde láska Keď príde láska Mary Balogh

Jako vždy hezké čtení od autorky a už se těším na další příběh o členu éto rozvětvené ale soudržné rodiny a i proto jsou její knihy pro mě top ty vazby v rodině a že za každých okolností stojí při sobě a tak by to mělo být i když mnohdy není

29.04.2021 5 z 5

Růže z Kentucky Růže z Kentucky Jude Deveraux (p)

Napínavé čtení od začátku až do konce

07.04.2021 5 z 5