lenus52 lenus52 komentáře u knih

Anatomie 1 Anatomie 1 Radomír Čihák

(SPOILER) Rakovina v tištěné podobě

28.06.2021

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Knihu bych i dočetla celou, ale nesedl mi styl

07.05.2018 3 z 5

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Kniha se čte perfektně, nemohla jsem přestat číst a moc se mi libilo
prolínání více příběhů. Například strany 112-116 jsem četla asi 12krat než jsem to všechno vstřebala. Je opravdu zajímavé jaké vlastnosti, charakter, temperament a cíl může mít jeden člověk.

07.05.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Paneboze to byla pecka, luxus proste nepopsatelny zazitek! Nemuzu uverit ze v anglictine uz vysel 3 dil a u nas teprve DRUHY!!!

04.05.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Paneboze to byla uplne super kniha!!! Uz se tesim na druhy dil :o

28.12.2016 4 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Kdyz jsem knihu dostala nebyla jsem z ni 3× nadsena ale zas na druhou stranu je to neco noveho a jineho. Po precteni prvniho dilu jsem byla zklamana. Nic se tam neodehralo uz na 50 strane jsem vedela kdo to byl. Pribeh se mi libil ale nemelo to smrnc ani stavu. Takze jsem to vzdala a dalsi dil jsem si nekoupila. Jenze po pul roce jsem mela hrozny abstak a potrebovala jsem si precist nakou knihu. Kouknu do knihovny. Lod mezi hvezdami. Hm. Kouknu tady na recenze. Recenze jsou pozitivnejsi nez u jednicky. Dobre tedy. Stahnu si druhy dil. Hned na 10 strane jsem si rikala ,,Joo dobre jsi udelala ze jsis ji nekoupila je to o nicem." Ale jak jsem se do te knizky zacetla zjistila jsem ze ji mam vlastne prectenou a ze potrebuji treti dil. Musim rict ze treti dil byl nejlepsi. Na konci jsem si normalne pobulela a tedkom lituji ze jsem si nekoupila celou serii a necetla ji tzv. Otaceci taktikou v ruce

03.08.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Spoiler:
Kniha byla super do te doby nez se vse porad opakovalo a opakovalo. Zkamaradili se pak byl u ni v posteli pohadali Tessa se zacala chudera litovat pak tyden spolu nemluvili Hardin se po tydnu omluvil Tessa si rekla ze neni zas tak spatny a ze ho miluje, ona zas skonci u neho v posteli zase se pohadaji Tessa se lituje, tyden se nebavi, Hardin se omluvi Tessa mu to odpusti a tak je to v cele knize...

11.07.2016 1 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Kniha byla pekna ikdyz jsem uz pri 49 strane mela velke tuseni kdo to bude a to se mi nakonec potvrdilo :D trochu jsem se v tom ztracela hlavne v tom kdo co vedel a kdo co nevedel, ale to se dalo zhryznout :)

22.05.2016 4 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Nadhera. Treti dil byl nejlepsi!

08.05.2016 5 z 5

On mi to sežral On mi to sežral Louise Rennison

U knizky mi bohate stacila prvni strana a uplne posledni o cem to je.... kniha pro pubertalni 11-ky. Myslim ze autorka chtela timto stylem psani napodobit mluvu ci "humor" 11 letych divek. A to se nezminuji o tom co napsala za vysvetlivku u vyrazu 'stetka'. Po teto knize bych rozhodne nesahla znovu.
Prosim je to muj nazor. Dekuji za respektovani.

20.02.2016 odpad!

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Pro me byl o trosililinku lepsi prvni dil protoze pro me bylo lepsi kdyz Al byla uz skoro na zacatku knizky v risi divu. U druheho dilu jsem cetla cetla a porad cekala kdy Al projde zrcadlem a zacne souperit s cervenou a vyresi tak vsechny problemy. Je pravda ze prvni knizka byla seznamovaci (co vsechno a hlavne proc to je tak v risi divu) ale i tak autorka mohla vic Al zapracovat do rise. Ale samozrejme knizce nechybela zapletka ktera byla necekana a Morfeus ktery prekvapil a Zach ktery nudil :D jinak knizka super moc se libila :)

07.02.2016 5 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Škoda ze tam vice nebyla violet, a kaspr se mi uplne znechutil -,- kniha super ale prvni dil byl lepsi :)

06.12.2014 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Moc povedena kniha uz se tesim na druhy dil :)

06.12.2014 5 z 5