Leňouza Leňouza komentáře u knih

Matka v koncích Matka v koncích Simona Monyová (p)

První díl jsem nečetla a až tady a teď zjistila, že nějaký je. Ničemu to při čtení nevadilo. Nad knihou jsem se bavila i slzu uronila. Výborná oddechovka, přesně tohle chcete na léto.

03.08.2022 5 z 5

Čajové povídky Čajové povídky David Khol

Je mi líto, pořád jsem čekala, až se to rozjede, až se dovypráví již řečené příběhy, ale nedočkala jsem se.

27.12.2021 2 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Kniha se mi dobře četla, jen mi z ní zůstala taková hořká pachuť nad zmarem života.

19.12.2021 4 z 5

Odkaz mrtvého kostelníka Odkaz mrtvého kostelníka Milan Růžička

Knihu jsem dočetla, ale nepochopila. Při konečném rozuzlení jsem měla pocit, že mi někdo z knihy vytrhl kapitolu. Hezky se rozvíjí minulost kostelníka Havelky aby najednou skocnčila nedopovězená?

18.07.2021 1 z 5

Mstitel z Jenštejna Mstitel z Jenštejna Vlastimil Vondruška

Knížky pana Vondrušky mám velmi ráda a vždy se na ně těším. Tahle mě nějak nechytila. Už od prvních stránek jsem se ztrácela ve jménech a příbuzenských vztazích. A nepustilo mě to v podstatě celou knížku. I tak se těším na další :-)

30.12.2020 3 z 5

Za mě jeden z nejlepších dílů. Trochu jsem se toho bála po tom hodnocení tady, ale doslova jsem řechtala nahlas :-D

16.11.2020 5 z 5

teda, jak ja jsem se nasmala! trosku jsem se bala, po zdejsim hodnoceni a komentarich, ze to uz tolik neni o clenech zamku, ze se mi to nebude libit...prskala jsem smichy :-) vyborna oddechovka, uz se tesim na dalsi dil :-D

01.09.2019 5 z 5

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

Davam 2 hvezdicky z 5. Kniha me moc nebavila, do cteni jsem se musela nutit, opravdu nerada nedocitam nejakou knihu, ale konec uz jsem jen prolistovala. Nejak mi nesedel styl psani.

08.08.2019 2 z 5

Ulička hanby Ulička hanby Vlastimil Vondruška

Ze začátku mě to moc nebralo, přeci jen jsem zvyklá na Oldřicha, Diviše a Otu :-), ale pak jsem se začetla a bylo to super :-)

18.03.2014 4 z 5

Msta písecké panny Msta písecké panny Vlastimil Vondruška

Oldřich z Chlumu mě prostě baví a vždycky procestuje celou naši rodinu :-)

13.02.2014 5 z 5

Osudová posedlost Osudová posedlost Klára Janečková

První půlku knihy mi neskutečně vadil styl psaní. Až v tuniské části jsem se opravdu začetla, ale pak se mi zase nelíbil konec. Přišel mi dost narychlo, jako kdyby paní spisovatelka zjistila, že už má popsáno moc stran a musela to zkrátit.

19.12.2013 3 z 5

Deník těhotného muže Deník těhotného muže Andrew Cullen

Chvílemi jsem se u knihy smála na hlas...a pak zase byly dny, kdy jsme precetla tri stranky a knihu odlozila. U mě průměr, ale stojí za přečtení :-)

18.11.2013 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Nestává se mi často, že bych knihu nedočetla...tuhle jsem vzdala po pár stránkách. Už jsem to zkusila 2x, ale pokaždé mi to přijde trapnější...přitom první i druhý díl jsem přečetla vcelku s chutí někdy na jaře...možná jsem už jen přesycená, možná se k tomu někdy vrátím (letos to určitě nebude) a možná je to jen pokus o natáhnutí zisku na maximum.

30.10.2013 odpad!

Výherkyně Výherkyně David Baldacci

Jen pro zajímavost, četla jsem to pod názvem Výhra. Děj odsejpá, zápletka dobrá, na konci správný happy end z červené knihovny :-)

21.09.2013 3 z 5

Jak se krotí krokodýli Jak se krotí krokodýli Marie Poledňáková

škoda, že je to bráno jako pokračování Jak dostat tatínka do polepšovny...Není to špatné, ale jako pokračování mi to vyloženě vadí

08.08.2013

Dům v temnotách Dům v temnotách Jiří Houser

Původně jsem chtěla dát dvě hvězdičky, ale marně přemýšlím proč...knihu jsem přečetla a neustále čekala, až se konečně rozjede a hlavně jsem očekávala to avízované rozuzlení....no, mě tato kniha neoslovila, ale každý ať si udělá vlastní názor.

06.08.2013 1 z 5

Ranhojičova mise Ranhojičova mise Wolf Serno

Třetí díl je nejmíň poutavý. Mně osobně dost vadí návraty k předchozím dílům ve formě Magistrova nebo Vitova vyprávění. To jsem přeskakovala. Je vidět, že je třetí díl napsán jen proto, aby byl napsán, nicméně jsem to přečetla za pár dní a když vypustím to "návraty k předchozím dílům", tak to špatné čtení určitě není.

06.08.2013 3 z 5

Všechno přiznávám, všechno... Všechno přiznávám, všechno... Johannes Mario Simmel

Moje první kniha od tohoto spisovatele...a musím říct, že ze začátku jsem se opravdu divila, proboha proč to čtu? Nicméně vydržela jsem, začetla se a dojela to hoooodně rychle :-D

19.04.2013 3 z 5

Pozor, zázračné dítě Pozor, zázračné dítě Fan Vavřincová (p)

Velmi vtipná knížka, pro zvednutí nálady, optimální počet stran na "rychlovku" :-D

11.04.2013 5 z 5

Duch Llana Estacada Duch Llana Estacada Karel May

Přesně tak. Pokud číst tuto knihu, tak v tomto vydání. S tím druhým se nedá vůbec srovnat. Pro mě kniha, kterou můžu číst za dlouhých teplých letních večerů každý rok

11.04.2013 5 z 5