Lennji Lennji komentáře u knih

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Opět skvělé a napínavé čtení, rychlé tempo, přečteno za 2 dny! Těším se na další knihu od tohoto autora :-)

13.03.2019 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Čekala jsem napínavou detektivku a thriller a z knihy se vyklubala romantika :-O jednoduché, svižné čtení, přečteno za 2 dny, zajímavá zápletka, nádech erotiky a nečekaný závěr..

18.12.2018 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nebylo to špatné, ale tím, že to byl první díl, půlka knihy patřila jen vysvětlování, popisování, jak domu, továrny, tak i představení všech obyvatel této domácnosti a okolí..Těším se na další díly, tam už se snad příběh více rozjede..skončilo to celkem napínavě, tak uvidíme, co bude dál :-)

15.12.2018 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Přečteno za den a půl, hodně zajímavá kniha i námět, napětí od začátku konce!

13.10.2018 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Nebylo to špatné, kniha se četla hezky a rychle, zajímavý námět, zajímavě zpracované, prolínání přítomnosti s minulostí, ale člověk se v tom neztrácel, děj byl plynulý..A závěr celkem překvapivý.

31.07.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Wow! Tak to byla síla..U první kapitoly jsem zadržela dech a vydechla až u konce poslední kapitoly. Neskutečně napínavé, zajímavé a promyšlené, nešlo se odtrhnout a za jeden den byla celkem silná kniha přečtena :-) Určitě doporučuji a nemůžu se dočkat dalšího díla této autorky!

23.04.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem měla rychle přečtenou, nebylo to úplně špatné, ale asi bych jí nezařadila přímo do světových bestsellerů. Určité napětí tam bylo a pro mě celkem aktuální a zajímavé téma, jako pro rodiče malých dětí. To, kdo je "padouch" jsem začala tušit už tak v půlce knihy, takže konec mě ani nepřekvapil, i když pár jobovek a překvapení se v knize našlo. Přečteno, ale jednou stačilo, pouštím dál :-)

12.04.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Na knihu jsem se hodně těšila, po přečtení všech komentářů a recenzí to vypadalo na pořádné napětí a drama..Četla se hezky a rychle, ale musím přiznat, že mě zase tolik neohromila..Čekala jsem víc..Jednou přečíst a poslat dál..

06.04.2018 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Neskutečně silný příběh, smutný, ale zároveň plný optimismu, se kterým jde zvládnout i ty nejtěžší životní chvíle..Láska v pozadí, co se rodí, je jen třešinka na dortu tohoto napínavého a poutavého čtení.

18.01.2015 5 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Přiznám se, že kdybych nechtěla vědět, jak celá trilogie dopadne, už se do dalšího dílu nepouštím..Erotické pasáže jsem musela přeskakovat, už se to nedalo číst..zajímavé rozzuzlení příběhu a klasický happy end..

21.10.2014 2 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Tohle je PRVNÍ kniha, kterou jsem nedočetla do konce..Absolutně mě nezaujala a jsem ráda, že jsem jí četla v PDF a není mi tak líto peněz, které bych do ní v knihkupectví dala..

05.06.2014 1 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

No..bohužel musím říct, že mě třetí díl zklamal..Předchozí dva jsem četla jedním dechem, už od začátku to bylo napínavé a vtrhlo vás to do víru dění a zápletek..Ale ve třetím jsem se od začátku nudila, nemělo to spád, ani pořádnou zápletku, něco se začalo dít až od druhé poloviny knížky, HP byl u konce s dechem, byl pořád špinavý a zanedbaný, smrděl, kouřil, schovával se, byl na odpis..s vypětím všech sil svůj úkol dokončil..Ale nezapůsobilo to na mě..Konec mohl být trochu lepší a knížka víc napínavější..v postavách jsem se i začala trochu ztrácet, bylo to zmatečné a postrádalo jiskru a náboj :-(

15.04.2014 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knihu jsem si koupila na základě hodnocení a recenzí, když se všem tak líbila, musí se přece líbit i mě..A ano, opravdu mě zaujala! Četla se krásně, je romantická, jemná, vzrušující, úplně jsem se vcítila do role hlavní hrdinky, jiskření a napětí, žádné sado maso, které se v poslední době v knížkách tak rozmáhá..Po dlouhé době příjemná změna, moc hezky a vtipně napsané, mohu jedině doporučit!

04.04.2014 5 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Nádherná!!! Smutná a z reality..hlavní hrdinky mi bylo líto..Ale zvládla to a na závěr klasický happyend..V knize se prolínají příběhy všech hrdinů, je zajímavé vidět jeden příběh nebo situaci z více rozdílných pohledů..Kolikrát si říkáte, že to bylo takhle, ale druhý hrdina vylíčí svůj pohled a je to hned jinak..a takhle pak v reálném životě vznikají nedorozumění .-) Ale opravdu super kniha, mohu jedině doporučit!

28.02.2014 5 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Nechutná knížka, naprosto nechápu, jak mohla vyjít nejen knižně, ale být i zfilmovaná..Humus..dobrá akorát tak na zkažení dnešní mládeže..

28.02.2014 odpad!

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Zvláštní kniha..ze začátku docela nezáživná, těžká, smutná..pak se ale děj začne měnit, stávat se veselejším, plným pocitů a dojmů, vazeb přátelství a lásky, odhodlanosti..Konec byl smutný..Příběh hluboký..Asi bych si jí znova nepřečetla, ale určitě doporučuji

28.02.2014 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Tak tahle kniha mě absolutně neoslovila, odložila jsem ji asi po 5ti kapitolách..

06.05.2019 2 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Na knihu jsem se moc netěšila, po přečtení komentářů a hodnocení tady na Databázi. Ale příjemně mě překvapila! Četla se hezky, rychle, svižné tempo od začátku do konce, postav tak akorát, aby se čtenáři nepletli a napínavé do poslední kapitoly, s překvapivým koncem. Za mě doporučuji

01.04.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Na tuhle knihu jsem se strašně těšila. Po přečtení Té přede mnou byla laťka posazena vysoko a proto jsem tentokrát byla celkem zklamaná..Námět sice dobrý, ale asi by se dal zpracovat ještě trochu lépe..

17.03.2019 3 z 5

Nomád Nomád James Swallow

Napínavé od začátku do konce, ale mohlo to být klidně o polovinu zkrácené..musím říct, že jsem až do poslední chvíle nevěděla, kdo je vlastně ten zrádce..sem tam lehce překombinované, někde neuvěřitelné, ve finále ale super kniha a super čtení :-)

08.02.2019 5 z 5