LenkaVes LenkaVes komentáře u knih

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Hezké rozloučení s hlavními hrdiny této série. Náhled do jejich dospělejšího života.

21.05.2023 4 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Bohužel za mě NE. Dočetla jsem jen kvůli výzvě. Nezáživný a zmatečný příběh, kde ani ta romantická linka nechytne za srdce (pokud vůbec můžeme o nějaké romantické lince hovořit).

11.05.2023 1 z 5

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

(SPOILER) Tento díl byl super. Akční jízda, dobré hlášky, prostě paráda. Hlavní hrdinové jsou vcelku dřeváci, ale máme je rádi :-)) Mají vždy své plány, které se zaručeně podělaj, ale stejně ze všeho směle vybruslí. Těším se na další jejich dobrodružství a doufám, že je Aga neopustí. Mohla by se ale trochu rozšířit posádka...A kde se u nás tančí Petragun???:-)

08.05.2023 5 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

Jako jooo, pokračujem v jízdě... Dobrá byla Fifinka, smažák i ČD :-))

07.05.2023 5 z 5

Encyklopedie sociální práce Encyklopedie sociální práce Oldřich Matoušek

Kvalitně zpracovaná kniha kde najdete ucelený přehled k tématu sociální práce. Doporučuju.

06.05.2023 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Tak za mě super! Milostná motanice, jsem zvědavá jak to celkově dopadne. V tomto příběhu bylo i víc akce. Ale ten konec??? Tss ... to jako máme čekat rok na pokračování???
:-))

30.04.2023 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Moc hezký příběh. Četla jsem už podruhé. Chtěla jsem si připomenout děj než se vrhnu na další díl. A příběh jsem si znovu užila.

30.04.2023 4 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Kniha spíše pro náctileté. První díl v pohodě, druhý už mi přišel zbytečně protahovaný, ale asi budu pokračovat, uvidíme jak se to bude vyvíjet. Pravda je, že člověk u takové knížky nemusí vůbec přemýšlet :-)

20.04.2023 3 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Odpočinková krimi křížená s romantikou. Ale asi jo, dám někdy i další díly :-)

15.04.2023 3 z 5

Síla lásky Síla lásky Virginia Henley

Tahle kniha by se měla jmenovat Síla žen. Když pominu romantický i dramatický příběh a nakouknutí zpět do historie, tak v něm vidím právě tu sílu žen. Když je nejhůř, musí se semknout, vydržet, trpět a přežít. Protože jsou nositelkami života.

09.04.2023 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Příběh, který stojí za přečtení. Prožíváte příběhy obou hrdinů, tak si vezměte kapesníčky k sobě. Smutné, velmi smutné. Ale příběh je i plný naděje a když má člověk naději, tak není vše ješte ztraceno....

08.04.2023 5 z 5

Srdce Lovce Srdce Lovce Tina St. John

(SPOILER) Tak tedy...tahle kniha je jiná. Nejen mystikou a tajemnem. Nádherně popsaný první milostný akt hlavních hrdinů. Skvost mezi romantikou.. Dojemné umírání, které budete prožívat s tímto příběhem... za mě povedeným..Dámy, všimly jste si, že i dnes ve většině mužů dříme kus rytíře? ;-)

06.04.2023 5 z 5

Něžný válečník Něžný válečník Johanna Lindsey

Čtení této knihy - křížence sci-fi a sladké romantiky bylo pro mne zvláštní. Znovu bych do toho nešla. Ovšem jsem ráda, že jsem četla a udělala si svůj názor. Zkus to taky. Změna je život. :-)) Může se stát maximálně to, že se rád/a vrátíš zpět k oblíbenému žánru ;-)

04.04.2023 3 z 5

Vítězný rytíř Vítězný rytíř Shannon Drake (p)

Knihy tohoto žánru většinou nekomentuji, ale tahle kniha za pěkný komentář stojí. Nevím čím se liší, jestli stylem psaní a použitím slov, která znějí zastarale nebo mixem historie, která popisuje tu dobu a hlavně realitu té doby. Příběh hlavních hrdinů je smutný, drsný a nádherný zároveň. Sličné panny a spanilé paní... děkujme Bohu, že žijeme v dnešní době :-))

20.03.2023 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Doporučuji. Pěkný jednoduchý příběh a zajímavé postavy. Trochu vtipu, trochu sexu...moderní romantika :-)

15.03.2023 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Nenáročná odpočinková kniha a příběh, který pobaví. A vlastně je i taková optimisticky laděná. To je v dnešní době potřeba. Takže šup, pořídit si knihu a začíst se :-))

15.03.2023 4 z 5

Žena černé magie Žena černé magie Justin Gustainis

Taková nenáročná detektivka s nadpřirozenými jevy a magií. Dobře se četla. Přeskakování různých dějových linek mi nepřišlo rušivé. Škoda, že autor nepřidal více napětí a více se nevěnoval vykreslení a charakteristice hlavních postav...

13.03.2023 3 z 5

Enterprise v ohrožení Enterprise v ohrožení Gene DeWeese

Já jsem si tuto knihu užila! Fandím ST a při čtení jsem si všechny staré známé postavy představovala tak, jak byly ztvárněny v posledních filmech. I jejich charakteristiky odpovidaly. Doporučuji fanouškům :-))

13.03.2023 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Já nevím, příběh mi přišel takový naivní. Ale dost jsem se při čtení zamýšlela nad piercingem. :-) Ten tam hrál důležitou roli. Zajímavé bylo nahlédnutí do světa bohatých lidí, člověk by je pomalu litoval :-)

06.02.2023 2 z 5

Arcižár Arcižár Eoin Colfer

Tak nevím. Sice se mi vcelku líbil autorův styl psaní, ale ... chybělo mi tam napětí. Prakticky jsem se musela nutit, abych četla (obvykle se naopak nemůžu od knihy odtrhnout). Po půlce, tedy spíš ke konci se to rozjelo. A s koncem jsem byla spokojená :-)
Zajímavá byla postava Regence Hooka s jeho psychopatickými myšlenkovými pochody.

04.02.2023 2 z 5