Síla lásky přehled

Síla lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4827/sila-lasky-4827.jpg 4 47 47

S Vilémem Dobyvatelem vtrhla do Anglie i početná normanská dobyvatelská armáda a přivezla s sebou nový způsob života. Lillyth přijde v bitvě u Hastingsu o otce i manžela, ale oplakává jen toho prvního…Hrubiána a násilníka Wulfrika si vzala, jen aby se neprotivila otcově vůli, a byla ráda, že už se nikdy nebude opakovat svatební noc, kdy jen o vlásek unikla ponižujícímu a brutálnímu znásilnění vlastním manželem. Příchod Normanů sice vyvolává mezi vrchností a poddanými na panství Godstone paniku, ale Lillythina matka je připravena Normany přivítat. Lillyth stačí jediný pohled na muže, který má být jejich novým pánem, a ví, že je ztracena. Jeho síla a klidná mužnost jí doslova vyrážejí dech a nutí ji, aby se mu vzdala tělem i duší. I samotný Guy se stává zajatcem lásky a přísahá, že tu hrdou dámu svých snů ochrání před ostatními. A i když se mu do cesty staví proradný přítel, Guy se odmítá vzdát té okouzlující ženy, která rozehřála jeho válečnickou krev vášní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Bold conquest , 1983

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Síla lásky. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
27.05.2024 3 z 5

Byla to průměrná kniha. Ostatní knihy od autorky se mi líbily víc.
Hlavní hrdinka mě svým chováním na začátku neskutečně štvala. Pak mě štval i Guy. Pak zase měli svoje období, a tak pořád dokola. Podle mě byla kniha zbytečně dlouhá a napěchovaná velkým množstvím informací úplně o všem a o všech. Aby člověk zahnal nudu, je ta kniha ideální, ale nic moc od ní nečekejte. Jednou to stačilo.

Eva193
14.08.2023 1 z 5

(SPOILER) Za mě tedy zklamání. Tohle není ani historický román, ani romance. Pro jedno mu chybí dostatečné zpracování historických faktů a rozmanitost postav a pro druhé je tam příliš násilí, nemoc a vrcholem všeho nevěra a jednání hlavních hrdinů v poslední třetině knihy. Postavy často jednaly nelogicky. Chvíli byl příběh cukrkandlově ideální a chvíli zas zbytečně drsný. A závěr "strašně dramatického" příběhu najednou hloupoučce jednoduchý. Chtěla jsem dát nula hvězdiček, ale nelíbí se mi to odpad! To si nezaslouží asi žádná kniha.

LenkaVes
09.04.2023 4 z 5

Tahle kniha by se měla jmenovat Síla žen. Když pominu romantický i dramatický příběh a nakouknutí zpět do historie, tak v něm vidím právě tu sílu žen. Když je nejhůř, musí se semknout, vydržet, trpět a přežít. Protože jsou nositelkami života.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Síla lásky v seznamech

v dalších seznamech1x