LenkaPet Online LenkaPet komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tak tohle bylo hezké. Moc hezké. Věřím i že proto, že hlavní hrdinka je trochu starší než bývá obvyklé a taky blíže věku mému. Bylo by hezké mít takovou lásku, a tak moc milovat a být milována takovým mužem. Krásný sen. Opravdu moc hezká kniha a Tristan byl úžasný, nejvíc se mi líbilo, kromě jejich vztahu, jak si poradil s dětmi...

25.04.2023 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Dobrá kniha, Huntra prostě zbožňuji a nejvíc ty jeho psychlogický řeči...
Jinak jako thriller, dobrý a věřím, že se dalšími knihami dále vyvíjí. Tak jako Nesbø a jeho Harry Hole.
Určitě je přečtu všechny.

23.04.2023 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Knížka je moc hezká, je to taková ta pravá hezká romantika.

16.02.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dobrá kniha, musím vyzdvihnout čtivost, jinak mě až tak moc nezaujala ale všechny hvězdy jsem dát musela, stojí za to, i za přečtení. Nebudete se u ní nudit a není nijak drastická jak některé knihy tohoto typu bývají.

17.02.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Je dobrá, samozřejmě musím dát všechny hvězdy. Jsou si tyto knihy ale velmi podobné. Příběh je dobře propracovaný a samozřejmě vrah překvapivý, i když pro mě tolik ne, ale to je tím že jsem už pár těchto knih přečetla. Třeba mě v dalších dílech opravdu překvapí, prý jsou skvělé, mám je všechny, takže uvidím.

27.03.2023 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Moc hezká knížka a určitě bude super i pokračování. Jsem sice trochu jiná věková skupina, četla jsem ji kvůli synovi, ale i tak se mi líbila a pustím se asi i do dalších dílů. Příběh je hezký, napínavý, dobrodružný a plný příslibů do budoucna.

11.12.2022 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jo jo, tahle kniha se mi líbila. Mezi knihami tohoto druhu určitě jedna z těch lepších. Hodně sexu už od prvních stránek, podotýkám, normálního sexu, nic uchylného. A současně s ním i celkem zajímavý a čtivý příběh.
Chytlo mě to i proto, že jsem tak trochu jako Chloe.

19.03.2023 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

V této době určitě zajímavá kniha, i když se v knize, nemoci jako takové moc nevěnuje, zápletka je určitě zajímavá a i hodně k zamyšlení a spousta dalších otázek k dnešní době plné strachu.

19.10.2020 4 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Krásně se čte, děj ubíhá a je nejen pro děti.
Budu muset pokračovat dál...

10.05.2023 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Teda to bylo nečekaně napínavé, čtu pro syna a musim říct, že se bavím i já. První díl byl hodně dětský, tento díl už byl lepší. Končí tak, že jsem hned musela sáhnout po pokračování.

07.05.2023 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Kniha se mi moc líbila. Dobrá oddechovka když potřebuji vypnout, změnit na chvíli žánr a nebo trochu probudit fantazii
Kdo má rád tomu se bude líbit. Není to nic nechutného, jako že i na takové jsem narazila. Je to příjemné čtení i s příběhem.

03.07.2022 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Kniha je krásná a i přes její horší hodnocení, nemohu dát jinak než pět hvězdiček, protože je mi jasné, že po smršti, která se odehrávala ve třetí knize, se těžko vyrovnává a těžko se po tom píše něco tak strhujícího dál. A také si myslím, že si série zasloužila malinko zpomalit. Hodně se mi líbilo, že je kniha napsaná z pohledu všech hlavních postav, přesto, že mám ráda knihy psané z pohledu hlavního hrdiny, tady to bylo velmi osvěžující a konečně jsem se mohla podívat do hlavy i někomu jinému než jen Feyere. Opět za knihu moc děkuji.

18.03.2022 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Mam moc ráda Harryho Hola a kniha je opět skvěle napsaná. Nemůžu jinak než plné hodnocení a kdo ještě nečetl ať neváhá.

26.02.2021 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Za mě boží...
Asi se mi změnil oblíbený žánr ... toto mě teď baví
Kniha se mi moc líbila, určitě budu pokračovat, navzdory klesajícímu hodnocení.
Stále odkrývá něco nového, nemá strhující děj, ale v každém okamžiku překvapí, pro mě i Aha momenty a to je něco, co jsem u této knihy nečekala. Mám jí už dlouho a nechtělo se mi do ní. Teď jsem moc ráda.

19.04.2024 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Taky chci takového Chance ...
Asi není co dodat. V životě to tak nechodí, ale je to hezké. Moc hezká knížka.
Moc se mi líbil humor v této knize, opravdu jsem se bavila a to mám na tomhle druhu knih moc ráda.

21.02.2023 5 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Byla to jízda, skvělá kniha. Přesně to co člověk občas potřebuje, i když to způsobuje neuvěřitelný pocit, že je s mým životem něco v nepořádku. Málokdo chce zažít takové věci, ale pokud to způsobuje tak silné pocity a takový konec, asi bych si to i přála zažít.

22.01.2023 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Moc se mi líbila. Jsem zatím dost bez dechu. Sílu příběhu nebo aspoň pocitu, který z ní mám bych přirovnala ke Skleněnému trůnu, mé první nejoblíbenější sérii. Možná jsou tam místa kdy se dej táhne nebo je v ní moc Poppiiných myšlenek, to myslím, je ale v pořádku, v každé knize, která má takový počet stránek se taková místa najdou. Určitě moc doporučuji přečíst, děj je napínavý a krásný. Nenechte se odradit. Každý máme rádi něco jiného a hlavně, každý v knize hledáme něco jiného, zasahují do toho naše prožitky z našeho života a pokud se někdo někdy setkal s takovým druhem násilí jak tady někteří píšou a přijde jim to i v této knize, chápu to, I když já to vidím jinak a také jsem v tom žila, jen bych chtěla podotknot že znásilnění vypadá jinak... Záleží na vás co v příběhu vidíte a pokud vám přijde nechutná a násilná, odložte ji, nikdo Vás nenutí ji číst a je to v pořádku.

15.10.2022 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tak a je to, obě série od této spisovatelky jsou úžasné. Přesto že na sebe úplně nenavazují, doporučuji přečíst nejdřív tuto sérii protože postavy v druhé sérii se objevují i tady a musím říct že tento nápad, napsat další sérii, příběh o někom z série této se mi moc líbil. Jiný a přesto stejný.
Série jsou moc hezky napsané, čtivé a utíká to až je to člověku líto. Obrovské plus je nízký počet stránek takže v knize opravdu nejsou nudné části a dej se rychle posouvá. Není nijak hrubý, opět proniknutí do duše těch co si o sobě mysli ze jsou zlí a nemají v životě nárok na štěstí. A jak spisovatelka moc dobře ví, my ženy tyto druhy mužů milujeme i když se vyskytují jen v knihách
Série doporučuji všemi deseti, neváhejte a čtěte, pokud máte rádi tento žánr. Já ho nečtu stále, preferuji jiný, někdy je ale potřeba ...

20.07.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Já nemám slov. Přesto, že je celá série předvídatelná, je moc hezky napsaná a přečetla jsem ji jedním dechem, každou knihu za jeden den. Jak už jsem psala v předchozích hodnoceních u každé z knih, je to oddechovka, žádná složitá literatura, ale když člověk něco takového hledá je to přesně ono.

04.07.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Moc hezká série. Kdo si chce odfrknout, vypnout, doporučuji. Nenáročné čtení které občas i pobaví. Z mého pohledu je to roztomilé

03.07.2022 5 z 5