Lenka-knihy Lenka-knihy komentáře u knih

Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Timothée de Fombelle

Teď jsem četla hlavně akční knížky..kde se furt něco děje. Chtěla jsem si od toho odpočinout. A přesně pro tento případ je tu Tobiáš Lolness. Je to super knížka ale nedá se srovnat s knížkami akčními. Mezi klidnými knihami určitě 5* ale dohromady pouze 4* jsou i lepší knížky.

09.10.2015 4 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Viděla jsem jako první oba filmy i labyrint i zkoušky ohněm. Přečetla jsem si to a je to paráda! Knížka je o moc lepší než film. Škoda že jsem knihu četla až pak. Jsem ráda že vražednou léčbu budu číst se svojí představivostí. Zatím je to super série, teším se na třetí díl. Doufám že se mi můj náhled na tuto sérii po přečtení nezmění. Za tento díl 5* stejně jako u labyrintu.

02.10.2015 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Odrazovalo mě to, jak je kniha celkem tlustá. Potom ale když jsem se do ní začetla tak opravdu úžasné! U dalšího dílu opět 5* hodnocení!

27.09.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Jako první jsem viděla film.. Byl úžasný! Hned jsem si chtěla přečíst knihu. Kniha je super! Bavila mě od začátku do konce a ikdyž jsem věděla děj, tak mě to moc bavilo. Tuto knihu moc doporučuji! :)

27.09.2015 5 z 5