Lenka Lenka komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knížka se mi moc líbila. Přesto že děj v podstatě o ničem , sexu plno, je to čtení pohodové. Už se těším na druhý díl.

16.01.2013 5 z 5

Přežili jsme zkázu Titaniku Přežili jsme zkázu Titaniku Tom Kuntz

Tato knížka mně naprosto uchvátila. Jsou to výpovědi svědků, kterí se plavili na Titanicu a byly při tom, kdy se nejluxusnější loď potopila a zmizela z povrchu zemského. Je hrozné, co lidé v tu osudnou noc museli vidět, zažít a čemu všemu museli čelit. Jedno špatné rozhodnutí a katastrofa je na světě. Při představě, že bych měla být na této lodi, tak sama nevím, co bych dělala.

18.04.2012 5 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Bohužel tahle kniha mne nějak neoslovila. Asi to bylo dějem, který není reálný. Přes krevní transfuzi se vzpomínky bohužel nepřenášejí.

14.12.2011 2 z 5

Exorcista – Souboj s ďáblem Exorcista – Souboj s ďáblem William P. Blatty

Knížka úplně fantastická....
V některých pasážích mi šel až mráz po zádech. Když si člověk představí že se to může stát. Vždyť je několik případů o tomto tématu. Brrrrrr..no na některé věci raději člověk nesmí myslet. Myslím že i s tímto by si nikdo neměl zahrávat.
Protože nevíme.....

22.10.2012 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Knížka se četla dobře. Byla napínavá,ale čekala jsem ji přece jen o trochu lepší. Nicméně další knížky od tohoto autora si přečtu.

13.08.2012 5 z 5

Naivní mrcha Naivní mrcha Jackie Collins

Kniha velmi čtivá tak jako tomu u knih Jackie Collins bývá. Na odreagování velmi dobrá.

09.01.2012 5 z 5

Útěky z pekla Útěky z pekla Roman Cílek

Knihy , jako je tato, snad nepotřebují ani komentář. Kniha opět vykresluje hrůzu, kterou spáchali nacisté. Obdivuji všechny, kteří přežili vše co se v této době dělo za branami koncentračních táborů a ještě dokážou o téhle době psát a vyprávět.Vždyť díky nim, se generace dozví, jak to vlastně všechno tenkrát bylo i když je to k neuvěření.

29.12.2011 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Larsson prostě dokáže napsat knihu, která se čte jedním dechem. Mě se líbil jak první díl, tak i druhý. Třetí díl už mám rezervovaný v knihovně a moc se na něj těším. Kniha má bezva děj a velmi propracovaný. Čte se to samo. Škoda, že další knihy už od něj nepřečteme.

14.11.2011 5 z 5

Příští oběti Příští oběti Jeffery Deaver

Knihu čtu a děj je velmi napínavý. Jsem v půlce a nemůžu se od ní odtrhnout.

28.07.2011 4 z 5

Divoké kosti Divoké kosti Kathy Reichs

Mám strašně ráda tuto autorku, její styl psaní a zajímavé příběhy, které poznala z praxe, jsou velmi zajímaví. Kniha vás vtáhne hned od první sztránky so děje.

01.07.2011 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

luxusně napsaná kniha,velmi čtivá...vtáhne do děje hned od začátku..proto nesmí chybět v mojí knihovně

28.06.2011

Děvčátko Děvčátko Sarah Preston

Knížka dorá, jen nechápu hlavní hrdinku, proč nenahlásila co se dejě.

05.12.2012 2 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Danielle Steel

Knížka je krásná a smutná. Dokonce ukápla i slzička.

23.11.2012 5 z 5

Porod doma Porod doma Jana Doležalová

Po přečtení této knížky jsem byla v šoku. Já jako porodní asistentka pracující na porodním sále bych v životě rodit doma nechtěla a v žádném případě, bych to nedoporučovala nikomu z mých známých. Sama vím, že někdy z minuty na minutu se objeví komplikace a pak záleží na každé minutě. Ženy, které svoje zážitky zveřejňují v této knize měly štěstí. Ale proč bychom se měly vracet k tomu, jak rodili naše babičky. Ano prostředí doma je jistě pro maminky přijatelnější, ale rozhodně ne bezpečné. V dřívějších dobách byla podstatně vyšší jak mateřská také i perinatální úmrtnost. Tak proč se vracet v době zpět. Navíc v knize zesměšnujě a velmi degraduje a až uráží lékaře a porodní asistentky, jako tvory bezcitné, které jen na maminky řvou a nemjí o ně zájem...tak to je urážlivé a nechutné.

27.10.2012 4 z 5

Příliv Příliv Robert B. Parker

Knížka podle mne byla trochu slabší ,ale čte se fajn.

10.09.2012 4 z 5

Zpěv sirény Zpěv sirény Candice Proctor

Velmi super čtivý román. Určitě doporučuji pro ty co rádi čtou oddechovou četbu.

27.08.2012 4 z 5

Jezero naděje Jezero naděje Dorothy Garlock

Kniha je odpočinková, ideální na dovolenou.

21.07.2012 4 z 5

Mé syny zničil heroin Mé syny zničil heroin Elizabeth Burton-Phillips

Knížka je výlevem toho, co rodiče prožívají, když jejich děti spadnou do kolotoče drog, lží a krádeží. Je to perfektní knížka.

31.05.2012 5 z 5

Záhadný rukopis Záhadný rukopis Thierry Maugenest

Kniha je pěkná...čtivá, zajímavá. Kdo má rád Browna,tak jej kniha nezklame.

02.01.2012 4 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu B. M. Gill (p)

Čekala jsem od této knížky víc, ale bohužel tomu tak nebylo. Ale číst se dá. Jen jsem čekala lepší konec.

29.12.2011 3 z 5