Lenka Lenka komentáře u knih

Dům na pláži Dům na pláži James Patterson

Knížka se mi líbila. Ale četla jsem od tohoto autora lepší.

01.02.2013 4 z 5

Cesta slávy Cesta slávy Jeffrey Archer

Knížka byla moc pěkná. Doporučuji přečíst

24.01.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knížka se mi moc líbila. Přesto že děj v podstatě o ničem , sexu plno, je to čtení pohodové. Už se těším na druhý díl.

16.01.2013 5 z 5

Rembrandtovo tajemství Rembrandtovo tajemství Alex Connor

Knížka se dala přeíst, jen jsem čekala asi trochu víc. Ale určitě stojí za přečtení.

02.01.2013 3 z 5

Tři týdny v Paříži Tři týdny v Paříži Barbara Taylor Bradford

Moc super knížka, která se čte ,,sama". Je to taková správná oddychovka.

22.12.2012 5 z 5

Ztracený trůn Ztracený trůn Chris Kuzneski

Knížka je super. Je tam napětí, čtivá je.

17.12.2012 4 z 5

Děvčátko Děvčátko Sarah Preston

Knížka dorá, jen nechápu hlavní hrdinku, proč nenahlásila co se dejě.

05.12.2012 2 z 5

Vidím tě Vidím tě Karen Rose

Kn

03.12.2012 5 z 5

Neúprosný žár Neúprosný žár Tamara McKinley

Pro mne taková průměrná..ale číst se dá

23.11.2012 3 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Danielle Steel

Knížka je krásná a smutná. Dokonce ukápla i slzička.

23.11.2012 5 z 5

Porod doma Porod doma Jana Doležalová

Po přečtení této knížky jsem byla v šoku. Já jako porodní asistentka pracující na porodním sále bych v životě rodit doma nechtěla a v žádném případě, bych to nedoporučovala nikomu z mých známých. Sama vím, že někdy z minuty na minutu se objeví komplikace a pak záleží na každé minutě. Ženy, které svoje zážitky zveřejňují v této knize měly štěstí. Ale proč bychom se měly vracet k tomu, jak rodili naše babičky. Ano prostředí doma je jistě pro maminky přijatelnější, ale rozhodně ne bezpečné. V dřívějších dobách byla podstatně vyšší jak mateřská také i perinatální úmrtnost. Tak proč se vracet v době zpět. Navíc v knize zesměšnujě a velmi degraduje a až uráží lékaře a porodní asistentky, jako tvory bezcitné, které jen na maminky řvou a nemjí o ně zájem...tak to je urážlivé a nechutné.

27.10.2012 4 z 5

Exorcista – Souboj s ďáblem Exorcista – Souboj s ďáblem William P. Blatty

Knížka úplně fantastická....
V některých pasážích mi šel až mráz po zádech. Když si člověk představí že se to může stát. Vždyť je několik případů o tomto tématu. Brrrrrr..no na některé věci raději člověk nesmí myslet. Myslím že i s tímto by si nikdo neměl zahrávat.
Protože nevíme.....

22.10.2012 5 z 5

Hračička Hračička Gardner McKay

Naprosto bezvadný thriller který má super děj, napětí a zápletky. Doporučuji přečíst.

03.10.2012 5 z 5

Pozdní láska Pozdní láska Danielle Steel

Knížka se mi moc líbila. Přečetla jsem ji jak se říká ,,jedním dechem". Děj sice ze začátku trochu smutný, ale vše se změní a dobře dopadne. Pokud rádi čtete Danielle Steelovou tak vás knížka určitě nezklame.

29.09.2012 4 z 5

Bestie Bestie Jackie Collins

Knížku jsem přečetla za 1 den. Je to taková oddechovka. Takže poud máte rádi Jackie tak určitě nezklame.

27.09.2012 4 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Knížka je čtivá, ale děj takový nereálný...ale sama bych to nenapsala.

20.09.2012

Příliv Příliv Robert B. Parker

Knížka podle mne byla trochu slabší ,ale čte se fajn.

10.09.2012 4 z 5

Nehoda Nehoda Danielle Steel

Tato knížka patří pro mně k jedné z nejlepších od této autorky. Děj je pěkný a v podstatě reálný. Danielle Steel prostě nezklame.

07.09.2012 5 z 5

Temné kosti Temné kosti Kathy Reichs

Knížka je výborná, napínavý děj a zápletky.... její knížky prostě miluju

31.08.2012 5 z 5

Zpěv sirény Zpěv sirény Candice Proctor

Velmi super čtivý román. Určitě doporučuji pro ty co rádi čtou oddechovou četbu.

27.08.2012 4 z 5