Leninkka Leninkka komentáře u knih

Láska z jiného života Láska z jiného života C. J. Connolly

Já se budu teda od ostatních komentářů hodně lišit, ale mě kniha vůbec nezaujala. Musela jsem se ke čtení přemáhat a něco i přeskakovat. Nápad na téma skvělý, ale jako celek mě to vůbec nezaujalo a ani nebavilo.

26.01.2024 2 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Kniha se mi moc líbila. Přečetla jsem na jeden zátah.

31.01.2019 4 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

Knihu jsem dočetla jen s velkým přemáháním a protože nemám ráda nedočtené knihy. Madison byla pro mě nesympatická, věčně nerozhodná a s chováním tak na 12 let. Logan měl teda můj velký obdiv, jelikož bych milou Madison velmi rychle poslala do patřičných mezí :)

06.01.2019 odpad!

Božský Elvis Božský Elvis Joe Esposito

Skvělá kniha!! Přečetla jsem na jeden zátah. Napsané z pohledu Elvisova kamaráda, který s ním trávil hodně času a byl jeho velmi blízký přítel. Popisuje večírky, vystoupení i milostný život Elvise.

12.12.2018 5 z 5

Prozření Prozření Jessica Shattuck

Už jsem knihu měla doma nějakou dobu, ale musela jsem si na ni najít svůj čas. Není to žádná oddechovka a člověk se musí opravdu soustředit, aby vnímal všechny postavy a jejich děj. Je to kniha pro náročnější čtenáře, ale velmi dobře napsaná. Do knihy jsem se začetla a odložila ji až na konci. Určitě doporučuji!

26.10.2018 4 z 5

On On Carey Heywood

Tak tohle byl teda děs! Prý "román pro ženy", no tak to ani náhodou. To tak maximálně pro 13leté puberťáky (a to teda nic proti puberťákům, ale kniha je jak od autorky Lanczové, co jsem četla někdy v pubertě). Trpěla jsem při čtení a přemlouvala se, abych knihu dočetla a neodložila ji. Hlavní hrdinka mě vytáčela a byla mi dost nesympatická. Přišlo mi to i dost nereálné a celé úplně mimo (jasně, jen tak se hrdinka sebere a odjede a pak prásk, po 7 letech je všechno OK). První knížka, u které se tluču do hlavy, že jsem jí vůbec četla.

16.08.2018 odpad!

Z písku a popela Z písku a popela Amy Harmon

Kniha se velmi dobře čte, jen už jak tady někdo psal, připomněla mi knihu Kabinet milostných dopisů. Příběh je napínavý, čtenář si přijde na romantiku i na drama. Autorka velmi dobře popsala ten strach, utrpení, bezmoc i naději.
Kniha mě donutila přemýšlet. Přemýšlet o lidech, kteří byli tak silní a dokázali na úkor svého nebezpečí pomoci druhým.
O matkách, které dokázali nechat jít své děti, jen aby přežily (viz. Pierre a jeho maminka).
O rodinách, které se dokázali semknout a pomáhat.
Opět jsem byla ráda, že jsem tuto dobu nezažila a některé pasáže jsem četla i se slzou v oku.
Ovšem jediné čím mě kniha trošku zklamala byl konec. Přišlo mi to všechno najednou strašně rychle ukončené.

23.07.2018 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Ideální kniha na jedno letní odpoledne, když člověk nechce přemýšlet a chce si jen tak odpočinout. Zápletka i závěr je všem asi jasný, ale kniha se čte i tak dobře.

08.07.2018 2 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Oddechvé čtení na léto. Kniha se čte velmi dobře a při některých pasážích jsem se dost nasmála :)

01.07.2018 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Keplerovci opět nezklamali :) Po knize Playgroundu kterou jsem zatím nedočetla, se autoři opět vrátili ke komisaři Joonovi a za mě teda palec nahoru. Kniha se dobře čte a je napínavá až do poslední věty.

04.02.2018 5 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Když jsem začala číst, tak jsem si říkala že to bude zase to samé, a že už to začíná být pomalu nuda. Ovšem vše se změnilo a podle mě zatím nejlepší díl.

11.09.2017 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Moc mě nenadchla a měla jsem co dělat aby ji vůbec dočetla. K zamyšlení nad životem to opravdu je, ale ne všem kniha sedne.

20.07.2017 2 z 5

Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Jennifer L. Scott

Knížka se mi četla dobře a přečetla jsem ji velmi rychle. Je to spíše takové lehké čtení na dovolenou. Nenadchne, ale ani neurazí.

05.01.2017 4 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Kniha mě moc nenadchla. Konec je jasný hned od začátku a je to takové lehké čtení, nad kterým se nemusí vůbec přemýšlet. Konec knížky se mi zdál najednou strašně uspěchaný. ** hvězdičky alespoň za ty recepty, které jsou v knize uvedeny :)

04.01.2020 2 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Už od začátku knihy mi začala být Ella strašně nesympatická :( Naštěstí to vykompenzovala Ráchel, její povaha i příběh. Osud Ráchel byl zajímavý, za to příběh Elly mě vůbec nezaujal. Ovšem ten konec knihy, co se týká Ráchel, za to strhávám hvězdičky. Přišlo mi to zbytečné a strašně unáhlené ukončení.

04.02.2019 3 z 5

My, sex a aférky My, sex a aférky Kamila Tomsová

Čtivá a úsměvná oddechovka.

12.08.2018 4 z 5

My, sex a podpatky My, sex a podpatky Kamila Tomsová

Vtipná a čtivá oddychovka. Člověk nemusí nad knihou přemýšlet a ještě se i nasměje.

10.08.2018 4 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Čtivá kniha. V půlce jsem se začala trošku nudit a myslela že knihu odložím. Ale pak se to opět rozjelo a já ji dočetla na jeden zátah. Musím říct, že mě kniha nakonec mile překvapila.

05.08.2018 3 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Poslední díl ze série a taky úplně nejslabší... Bylo fajn, že se tam propletly všechny postavy, ze všech předchozích knih, ale to bylo asi tak všechno.

08.07.2018 1 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Kniha se četla dobře, ale na můj vkus se děj až zbytečně moc táhne. Taková oddechovka, co neurazí, ale ani nenadchne.

02.07.2018 2 z 5