leník511 leník511 komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

To bylo úžasné !!!! Moc se těším na filmové zpracování a zároveň doufám, že mě nezklame.

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Pěkná pohodová romantika, ale žádné velké wow se nekonalo.

31.03.2019 3 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Naprostá bomba

31.03.2019 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Za mě byl tento díl mnohem lepší než ten první.

15.06.2018 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Krásná romantická kniha, kterou řadím mezi mé nejoblíbenější.

04.04.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Za ten konec bych Sarah nejradši zabila, ale bylo to za mě zase ještě lepší než všechny předchozí díly a jsem strašně moc zvědavá, jak to celé dopadne. Každopádně musím říct, že bych uvítala víc kapitol z pohledu Manon a Doriana, kteří tady podle mě neměli moc prostoru...
Jinak miluju Chaola, ale zrovna teď bych se radši rovnou vrhla na Království popela, protože se tam podělalo snad úplně všechno !!!

12.11.2020 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Ze začátku jsem totálně nemohla vystát Aelin a štvalo mě prakticky všechno, co udělala, a jak se chovala k Chaolovi (toho jsem měla první tři díly strašně ráda a pořád mám, ale přišlo mi, že tady neměl moc prostoru...). Pak ale přišel Rowan, kterého jsem si oblíbila o něco víc než v předchozím díle, a Aelin se konečně začala chovat mnohem víc v pohodě. Lyssandru jsem si hrozně moc oblíbila a Aediona celkem taky, akorát mi nepřišel ještě nějak výrazný. No a pak je tady Manon, u které si nemůžu pomoct, ale hrozně jsem si ji oblíbila a její kapitoly mě bavily nejvíc ! Celkově jsem hrozně zvědavá na budoucí vztah Manon a Doriana, kteří se mi k sobě z počátku vůbec nehodili, ale když se na to dívám teď, tak bych naopak řekla, že strašně moc. No ale naopak hrdinka, která mi sedla asi nejmíň, byla Elide... Podle mě na tom bude v dalších dílech líp, ale teď mi přišla taková trochu nezajímavá. Každopádně mě to ale vážně bavilo a zatím za mě nejlepší díl ze série a jsem hrozně zvědavá, co se stane v dalších dílech.

21.10.2020 5 z 5

Kouzelnice Kouzelnice Sebastien de Castell

Zase lepší než předchozí díl !!! Všechny postavy jsem si oblíbila zase o trochu víc a nebyla tam pasáž, u které bych se nudila. Sérii moc doporučuji a už se těším na další díl.

06.10.2020 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Pro mě je to prostě srdcovka...

15.08.2020 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Tak tohle bylo úžasné !!!! Už dlouho jsem nečetla takhle dobrou fantasy knížku !!!

28.03.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Občas tam byly trošku nudnější pasáže, ale jinak to bylo fakt super. A ten konec byl úžasný. Už se těším na druhý díl.

23.03.2020 4 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Knížka, ve které se nic neděje a klidně by mohla být o polovinu kratší. A o hlavní hrdince radši ani nemluvím.

23.03.2020 3 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

(3,5 hvězdičky)
Oproti minulé sérii to bylo zklamání.

23.03.2020

Wonder Woman: Válkonoška Wonder Woman: Válkonoška Leigh Bardugo

Od autorky mé milované série Šest vran jsem čekala úplně něco jiného. Tohle byl plochý a nezajímavý příběh, který se rozjel asi na posledních 50 stránkách, kdy to konečně stálo za to.

23.03.2020 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

(4,5 hvězdičky) Pro mě zatím nejlepší díl. Stejně se ale přikláním víc k druhé sérii od autorky (Dvory).

21.03.2020 5 z 5

Princezna popela Princezna popela Laura Sebastian

Pokud přemýšlíte, že byste si knihu rádi přečetli, tak to nedělejte !!! Budete tak akorát zklamání.

21.11.2019 odpad!

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Naprostá pecka.

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nemám co vytknout. DOKONALOST !!!

Pouto Pouto Anna Todd

Zamilovala jsem se do této série a paneboze ten konec...

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Poskvrněná koruna byla fajn a líbila se mi, ale Padlý dědic bylo celkem zklamání. Čekala jsem od toho něco víc a ono se v knížce prakticky nic nedělo.

31.03.2019 3 z 5