Leniiis Leniiis komentáře u knih

Svět mi je dlužný Svět mi je dlužný Eva Urbaníková

Knížka do které jsem se uplně v pohodě začetla. Děj trochu ujetej, až jsem si někdy říkala jestli má hlavní hrdinka mozek nebo ne, konec smutnej a na mě až moc pesimistickej, ale i takový jsou prostě knížky. Urbaníková opět nezklamala. Těším se na další její díla.

10.01.2015 4 z 5

Krásná, bohatá, štíhlá Krásná, bohatá, štíhlá Beth Harbison

Pěkný čtení.

07.01.2015 3 z 5

Kolotoč snů Kolotoč snů Freya North

NIc extra to nebylo, chvilkama jsem se do knížky musela i nutit.

05.01.2015 3 z 5

Muži na podpatcích aneb Skupina Screamers Muži na podpatcích aneb Skupina Screamers Markéta Mayerová

Screamers prostě jsou užasní vždycky a všude, takže mě ani nepřekvapuje, že tato knížka je opět vtipná, pohodová a milá.

05.01.2015 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Ne, ne ne..zklamání jako hrom. Nudila jsem se u Toho, nevěděla o čem čtu, nesoustředila se na to.

29.12.2014 1 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Krásná knížka. Děj byl originální, nic co bych už 100x četla. Prostě mě to nadchlo. A vůbec mi to nepřišlo předvídatelný, jak hodně lidí psalo.

24.12.2014 5 z 5

Psáno ve hvězdách Psáno ve hvězdách Sarah Ball

Pro mě jen tři hvězdičky. Podle počtu procent jsem asi čekala víc..ale za mě obyčejná knížka, kterých je kolem mraky.

21.12.2014 3 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Jak už tu psalo víc lidí..ze začátku super, paráda..nevěděla jsem, kdy přestat číst a od poloviny mi knížka přišla slabší a chvilkama jsem se i nudila. Bohužel. A jestli si přečtu další díly? Možná tomu dám šanci.

16.12.2014 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Tak jak mě první knížka autorky nadchla a byla jsem odvařená, tak jsem asi i teď očekávala něco senzačního a super, ale bohužel..přišlo akorát zklamání. Nějak jsem se nemohla pořádně začíst, věčný skákání z doby před rozvodem, po rozvodu a do současnosti mi teda pěkně zamotalo hlavu a dělalo mi problém se soustředit. Další knížky si určitě zkusím přečíst a doufám, že budu třeba mile překvapena.

11.12.2014 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Neskutečně krásná knížka, která by neměla chybět na seznamu přečtených knížek ani jedné dámě. Sama nevím jak bych se zachovala v roli hrdinky knížky já, ale naprosto mě dostalo její odhodlání a víra, kterou měla.. ta síla se kterou bojovala proto, aby ho přesvědčila, že život je krásnej i na vozíčku. U konce jsem musela několikrát přestat číst, protože jsem přes slzy neviděla na písmenka. Opravdu nezapomenutelný čtení!!

07.12.2014 5 z 5

Veselý večírek Veselý večírek Patricia Scanlan

Normální knížka u které člověk nemusí ani malinko přemýšlet. Mě tam chyběla nějaká pořádná zápletka, ta byla jen na začátku knížky snad a pak jsem marně hledala pointu toho, proč se to tak táhne a vázne to. Průměr.

01.12.2014 3 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Elizabeth Noble

Kniha mě ani trochu nezaujala. Moc postav dohromady, pletlo se mi dohromady, kdo je kdo. Až moc překombinovaný na mě.

26.11.2014 1 z 5

Než řeknu sbohem Než řeknu sbohem Bret Witter

Už jednou jsem četla knížku na podobný téma a ta byla super, takže jsem asi očekávala něco podobnýho i od této knihy a možná proto jsem byla zklamaná docela.Jo chvílema knížka super, ale chvílema už mi to i lezlo krkem. Ztrácela jsem se chvílema v té změti výletů, v tom ději atd. Za mě určitě jsou lepší knížky o boji před koncem života.

26.11.2014 2 z 5

Všude manžel o dvou kůrkách Všude manžel o dvou kůrkách Alena Jakoubková

Normální obyčejná knížka, jakých je na trhu mraky. Nenaschla, nezklamala.

25.11.2014 3 z 5

Smlouva s Evou: Zkouška lásky Smlouva s Evou: Zkouška lásky Jitka Volfová

Tak mě třeba druhej díl nebavil až tak jako ten první, ale i tak jsem přečetla, bavilo mě to a nemám nic proti. Naopak si myslím, že tam bylo i dobře popsáno to, jak to prostě v životě chodí a jak to je..takže nemám nic proti a jsem ráda, že jsem tuto knížku četla.

22.11.2014 3 z 5

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Za mě určitě super čtení!! Přečetla jsem jedním dechem, bavilo mě to.

22.11.2014 5 z 5

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Od Lanczové jsem četla zatím její romány spíš pro pubertačky, když jsem sama pubertačkou byla, takže tohle je první dílo pro "dospělý" co jsem měla možnost od ní přečíst a jsem spokojená. Ona píše hezky at je to pro kteroukoliv generaci a pro jakejkoliv typ lidí. Její knížky jsou prostě fajn.

19.11.2014 4 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Super knížka!!!:) Někdo píše o vulgarismech..já si teda sama osobně žádných ani nevšimla, takže nevím..:-D

17.11.2014 4 z 5

Zůstaň! Zůstaň! Allie Larkin

Po přečtení komentářu zde jsem asi čekala bůh ví co, ale upřímně jsem z knížky zklamaná. Nic extra to nebylo..děj absolutně nulovej a prostě jsem se nudila chvilkama..za mě tuhle knížku ne.

12.11.2014 2 z 5

Odpusť a zapomeň Odpusť a zapomeň Patricia Scanlan

Pěkná knížka. První díl z trilogie o jedné rodině s prolínajícíma se událostma. Od této autorky beru všechny knížky!! Je super.

11.11.2014 4 z 5