-Lenicka- -Lenicka- komentáře u knih

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Jako dospívající dítě jsem knížky H.Pottera měla opravdu ráda .. tyhle knížky vás dokážou úplně pohltit ..

14.06.2011

Zamilovaná Zamilovaná Delia Fiallo

V době, kdy běžela tato telenovela v TV, tak mi bylo tak 13, 14 let = musela jsem vidět každý díl = takže jsem si také musela přečíst i knížku .. :-) Dnes už bych to nečetla ale před deseti lety se mi to snad i líbilo ..

14.06.2011 3 z 5

Rosalinda Rosalinda Delia Fiallo

14.06.2011 4 z 5

Jak rozchodit rozchod Jak rozchodit rozchod Chris Manby

Další kniha od této autorky, která vás určitě pobaví a dostane! Občas se mi tam teda nějaké věty nebo popisy nelíbily, to bych úplně vynechala, ale jinak námět dobrý, vtipný :-)

10.06.2011 4 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Po přečtení této knihy musím říct, že jsem opravdu ráda, že můžu žít tak, jak žiju. Příběh je otřesný, mnohdy až k neuvěření. Je pravda, že chvilkami mi pár událostí přišlo trošku "přitažených za vlasy", ale zřejmě to bylo tím, že si vůbec něco takového v České republice nedokážeme představit. Knižku jsem přečetla za jedno volné odpoledne, určitě můžu všem doporučit! :-)

18.05.2011 4 z 5

Červené sárí Červené sárí Javier Moro

Od tohoto autora jsem četla nejdříve knihu "Indická princezna", která se mi opravdu moc líbila. Tak jsem si řekla, že když nedávno vydal další knihu, že bude taky tak skvělá. Musím ovšem říct, že mne tato knížka trošku zklamala. Na můj vkus byla zbytečně až moc obsáhlá a chvílemi jsem se tak trošku nudila, popř.se v tom ztrácela, nebo vůbec nevěděla, co čtu. Musím ovšem uznat, že příběh je krásný, zajímavý a nevšední a opravdu mne potom chytil za srdce a přála jsem Sonie, ať to zvládne :-) Takže knihu můžu určitě doporučit - všem těm, kdo mají rádi politiku, jsou milovníky Indie, apod. Určitě nelituji, že jsem si knihu koupila .. :-)

18.05.2011 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Tahle knížka je jednoznačně nejlepší román (vydaný v poslední době), který jsem kdy četla .. naprosto skvělý příběh, skvěle napsané, smekám .. s filmem se to nedá v žádném případě srovnávat, ten se mi vůbec nelíbil .. ale knížce dávám 5 hvězdiček .. a to zaslouženě :-)

16.05.2011 5 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Ze série shopaholiků možná nejslabší knížka .. ale i přesto se mi moc líbila..
Sophie Kinsella je moje oblíbená autorka, s chutí si přečtu všechny její knihy ..

16.05.2011 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Sophie Kinsella je má oblíbená spisovatelka a mám ráda všechny její knihy ..
Mimo sérii shopaholiků mi tato kniha přišla naprosto nejlepší, tak dlouho jsem se už u ničeho nenasmála ..
Všem můžu doporučit jako pohodovou četbu, nebudete zklamaní :-)

Gejša Gejša Arthur Golden

Opravdu velmi zajímavá kniha, která vás zavede do krásného Japonska ..
Všem můžu jedině doporučit ..

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Zajímavý příběh na nevšední téma .. můžu určitě všem doporučit!!

Indická princezna Indická princezna Javier Moro

Opravdu krásný a dojemný příběh!
"Všechno má svůj význam, protože vášeň nečeká" .. jedna z vět, která mne opravdu "zasáhla" .. a takových vět je tam spousty .. můžeme zde lépe poznat indický svět .. jak se liší a tak všechno .. kniha se mi opravdu moc líbila, všem můžu jedině doporučit!!

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Další úžasná kniha od tohoto autora! Popisuje zde nevšední a zajímavý příběh! Všem doporučuji! Mne to fascinovalo!

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Úžasně napsaná kniha, úžasný příběh! Už dlouho jsem nečetla nic tak skvěle napsaného! Jen ten závěr mne tedy trošku zklamal .. ale můžu všem doporučit, úplně vás to chytne, úplně vás to vtáhne! Nejlepší! :-)

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Tato kniha mne naprosto pohltila! Všem můžu doporučit! Hned jsem si jí přečetla a pak ještě hodně dlouho o tom všem uvažovala!!

Hubená mrcha Hubená mrcha Rory Freedman

Tato kniha mne velmi nemile překvapila! Jestli chcete být celý den o hladu a dopracovat se k anorexii, tak prosím .. určitě nemůžu ale jinak doporučit, je to úplně jiný pohled na svět - na jídlo .. být hubená, hubená, nic nejíst a pak se budete cítit skvěle ... to teda nevím, hned jsem tu knížku dala pryč !!!

16.05.2011 2 z 5

Miluju Capri Miluju Capri Belinda Jones

Ano, pohodové čtení na léto ... zasmějete se :-) Ten příběh se mi docela líbil, můžu doporučit .. jako relax čtení :-)

Jidáš líbal skvěle Jidáš líbal skvěle Maira Papathanasopoulou

Musím říct, že tato kniha mne naprosto zklamala ... :-/ Příběh o ničem, skoro jsem to nedočetla .. :-/

16.05.2011 1 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Musím říct, že na to, jaký má knížka ohlas všude ve světě a jak každý druhý, co si jí přečte, říká, že je to ta nejlepší kniha, kterou kdy četl a že vám ukáže smysl života, apod., tak mne docela zklamala :-( Podruhé už bych si ji nepřečetla, bohužel jsem čekala něco více :-(

16.05.2011 3 z 5

Zajímavá kniha, která stojí za přečtení!