-Lenicka- -Lenicka- komentáře u knih

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Nejlepší milostná kniha, kterou jsem kdy četla! Mohu všem doporučit!

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Můj názor je, že mě tato kniha moc nezaujala, ten příběh se mi moc nelíbil :-(

16.05.2011 2 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Nicholas Sparks je můj oblíbený spisovatel, ale musím se přiznat, že jsem od této knížky čekala trošku něco více. Děj to nemá v podstatě vyloženě žádný, ale je to dobře napsané, dobře se to čte a nejvíce mne pobavila historka, když na pláži žádal Wilson Jane o ruku :-))

15.02.2012 4 z 5

Provdaná proti své vůli Provdaná proti své vůli Lajla

Mám přečtených docela dost knih zabývajících se touto tématikou, avšak musím říct, že se mi vůbec nelíbilo, jakým stylem je tato knížka napsaná a jak se Leila chovala = jakým stylem popisovala svůj život. Určitě bych takový život žít nechtěla, muselo to být dost těžké, ale chvílemi se mi kniha vůbec nelíbila, místy byla až přehnaná. Toť můj názor ....

17.01.2012 3 z 5

Příliš pozdě na slzy Příliš pozdě na slzy Alex McAulay

Opravdu skvělá kniha přečtená "na jeden zátah"!! Rozhodně jsem se nenudila a doporučuji všem!!! :-)

13.01.2012 5 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Vtipná knížka, i když mi přijde, že občas až tak trošku "přehnaná" :-( Jinak já mám knížky od Sophie strašně moc ráda, opravdu jsou to vtipné oddychovky, u kterých se pobavíte, takže všem doporučuji všema deseti! :-)

12.01.2012 5 z 5

Podvod Podvod Charlotte Link

Přesně, jak je napsáno v anotaci - "psychologický a napínavý až do poslední stránky" !!! Takže já to potvrzuji a všem D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I na 100%! Už dlouho jsem si tak dobře nepočetla, chvilkama jsem se i bála, co si budeme povídat, četla jsem to po večerech jen s lampičkou .. =o)

29.07.2011 5 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Na Sparkse velmi napínavý příběh. Moc se mi ten příběh líbil, četla jsem ho v noci a chvilkami jsem i musela přestat, jak jsem se začínala bát =o) DOPORUČUJI !!!!!!!!!

28.07.2011 5 z 5

Hrdinka pouště Hrdinka pouště Donya Al-Nahi

Na můj vkus si zde hlavní hrdinka až moc věří .. je to dost egoisticky napsané - dle mého .. a jak dopadne - to je jasné v dalším díle .. jinak příběhy to jsou zajímavé a dobře se čtou ..

21.07.2011 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Určitě zajímavá knížka, ale troufám si říci, že ne každého zaujme!

30.06.2011 4 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Film jsem viděla a ten je naprosto úžasný! Na knihu jsem se opravdu těšila, bohužel mne celkem zklamala, vůbec mne neoslovila! A špatně se mi četla - ten "idijotskej" styl, kterým to bylo schválně napsané, mi vůbec nešel číst .. film jednoznačně lepší, kniha mne zklamala, bohužel!

22.06.2011 3 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Jak již zde bylo napsáno, opravdu šokující, ale velmi poutavá kniha! Moc se mi líbila, úplně vás to vtáhne do děje a budete si přát, aby se to Betty a Mahtob už konečně podařilo! Mám ráda knihy z tohoto prostředí a dle skutečných událostí, dávám pět hvězdiček, můžu jedině doporučit! :-)

08.06.2011

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

SPOILER!!! - Tak bohužel musím říct, že jsem od této knihy čekala daleko daleko více na to, jaké má kladné hodnocení. Kniha mne moc nebavila, dávám tudíž pouze tři hvězdičky. Vůbec by mne nenapadlo, že by se ti dva měli setkat a když už se na poslední stránce setkají, on jí řekne: "Uhni, krávo", protože mu omylem kopla do tašky a jdou dál ... bohužel nic pro mne .. :-(

24.05.2011 3 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Mám ten názor, že všechny knihy od S.Kinselly jsou skvělé! A tato kniha mne opravdu nezklamala! Příběh byl opravdu dost dobrý .. podle obsahu bych to vůbec nečekala .. takže všem jedině doporučuji přečíst .. :-) A Mont Blanc mne opravdu rozesmál, to bych nečekala a taky odmítla nebo nevím :-)

21.05.2011 5 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Romány Nicholase Sparkse mám velmi ráda, ale tento mne bohužel moc neoslovil .. čekala bych něco více, trošku více děje, událostí a spádu ..

16.05.2011 4 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Ze série shopaholiků nejlepší díl :-)
Sophie Kinsella je má oblíbená spisovatelka!
Všem doporučuji, pobavíte se :-)

16.05.2011 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Dala jsem na doporučení a přečetla si tuhle knihu! Opravdu jsem se zasmála, knihu jsem nemohla odložit ... :-) Můžu všem doporučit, skvělá relax knížka .. všem doporučuji! :-)
Jinak film jsem viděla, vůbec se mi nelíbil, kniha je tak 1000x lepší :-)

16.05.2011 5 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Knížky od Sophie Kinselly můžu všem doporučit všemi deseti! :-)
Super relax čtení, u kterého se určitě zasmějete! :-)

Návrat Návrat Victoria Hislop

Docela zajímavá kniha, místy trošku hodně zdlouhavá a a popisná, ale je to krásný a ojedinělý příběh, všem můžu doporučit!

Milionář z chatrče Milionář z chatrče Vikas Swarup

Knížka je trošku jiná, než film, který určitě každý zná. Jsou tam trošku jiné otázky, je to podle mne takové delší a místy trošku "nudnější" než ve filmu. Ale určitě můžu doporučit :-)