Lenama18 Lenama18 komentáře u knih

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Zase další super díl s Kim, nemůžu ani jinak než dát 5 hvězd. Knížka nemá žádná hluchá místa a čte se skoro sama. Parádní dvojí vyšetřování a nakonec super rozuzlení. Veliké překvapení kdo stojí za vraždy prostitutek, tak přesně si představuji že má detektivka vypadat. Doufám že Angela pro nás bude mít ještě dost dílů protože mezi detektivkama nemá konkurenci.

24.11.2019 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Jak Kim ke svému týmu přišla :)
Příběh byl dobrý, vraha jsem neodhadla, takové konce kdy si řeknu hmmm tak to on je vrah mám ráda. Woody svým odhalením nakonci taky překvapil. Přečteno za dva dny, to prostě značí že knížka byla super.

05.12.2023 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Opět parádní počtení, tahle autorka to opravdu umí. Knížka má sice 400 stran ale ani nachvilku se nenudíte a nutí vás to číst stále dál. Těším se na další díl :)

21.04.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Teda tak to bylo vážně super čtení. Pokud i další knížky půjdou tak dobře jako tato, tak k mým oblíbeným autorům jako je Carter nebo Angela přibude i tato autorka. Knížku jsem četla jedním dechem, žádná hluchá místa, děj napínavý, a konečné odhalení vraha taky super.

06.04.2021 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Kniha se hezky četla, děj byl zajímavý, a i hlavní hrdinové se mi líbili. Kdo za tou zvrhlou sbírkou stojí jsem tedy neodhadla takže nakonec fajn rozuzlení celého případu.

26.03.2021 4 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Knížku jsem přečetla jednom dechem. Na mého oblíbeného spisovatele Cartera to nemá, ale za mě mu docela šlape na paty, uvidíme jak bude pokračovat další díl. Konec byl takový trochu přitažený za vlasy, ale i tak to bylo super počtení.

01.04.2023 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět další dobrý díl. Kniha se dobře čte, děj i zápletka taky super. Nejde než dát 5 hvězd :)
Těším se na další počtení s Kim.

28.12.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Angela opět nezklamala, další super díl s mou oblíbenou detektivkou Kim a její partou. Zápletka sice pro mě neměla ten WOW efekt tak jak jsem u této autorky zvykla ale 5 hvězd si stejně zaslouží. Konec byl pro mě velkým a smutným překvapením. Těším se na další díly.

23.03.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Opět super čtení, nechápu kam na takové věci vůbec autor chodí. Nechapu jak muze vůbec někdo psát tak dokonale o lidské psychice a takových vraždách? Konec knihy jsem byla tedy napnutá jako kšandy. Jen tak dál a doufám že ještě pár dílů o Hunterovi a jeho parťákovi budou protože neznám lepšího autora než je Carter.

17.10.2019 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Čekala jsem od knihy trochu víc, moc mě to popravdě nebavilo. Zbytečně zdlouhavé, začátek byl sice slibný, ale od poloviny knihy už mě příběh nudil........

12.09.2023 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Další hezká knížka od české autorky. Člověk jako já si vůbec nedokáže představit jak se muselo žít v době komunismu. Poutavé vyprávěný ve dvou dějových liniích je hezky a dojemný z obou stran. Emoční příběh o tom co musí člověk zažít aby se z něj stal někdo, kdo zanevře skoro na celý svět i na své dítě. Jedna chyba aby se z veselého muže stal smutný a štěstím zapomenutý člověk. Jen mě mrzí ten konec že to nebylo trochu více rozvinuté.

11.12.2019 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Konečně jsem se dočkala dalšího dílu, Chris patří k mým nejoblíbenějším spisovatelům, a opět mě kniha nezklamala. Rozuzlení celého případů bylo super, až mi bylo vraha chvilkama i líto.

12.03.2023 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Opět plný počet hvězd, napínavá knížka plná emocí a k tomu šílený vrah co se chce dostat Kim pod kůži. Autorka má už 10 dílů a všechny jsou super, doufám že bude brzo další :)

23.02.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Sice je knížka mimo můj oblíbený žánr ale i tak se četla dobře. Hlavní postavy jsou sympatické a trochu ostré výrazy mi vůbec nevadily. Jak tu píše více lidí, prostě taková klasická oddechovka přečtená během dvou dnů.

26.03.2020 4 z 5

18 pod nulou 18 pod nulou Stefan Ahnhem

Začátek knížky jsem se ne a ne pořádně začíst ale tak od čtvrtky to chytlo spád a bylo to super. Další díl koupím určitě neboť jsem zvedava jak to dopadne v soukromi Dunji i Fabiana a podle poslednich stránek které vás trochu navnadi na dalsi knizku to vypada že se máme na co těšit.

03.10.2019 4 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Wow tak tohle byla fakt jízda, super čtení, zápletka a nakonec odhaleni vraha prostě přesně to co od dobrých detektivek chcete. Za mě knížka ani nechutná nebyla neboť ten kdo četl Chrise Cartera už je zvyklý na horší věci. Doporučuji, dávám 5 hvězd a těším se na pokračování.

15.05.2019 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Za mě dobrá knížka která se fakt četla úplně sama. Pachatel byl pro mě překvapení a až po přečtení jsem pochopila význam názvu knihy.

11.05.2019 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Od knihy jsem čekala mnohem víc, podle obalu a popisu jsem si říkala že to bude pecka ale opak je bohužel pravdou. Za mě to byla průměrná detektivka.

11.05.2019 3 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Knížka byla fajn, chtěla jsem dát 4 hvězdy , ale za ten konec dávám o hvězdičku méně. Celý příběh byl fajn, napínavý opravdu až dokonce, jen nechápu, že vyřešení vraha to bylo tak rychle uzavřené.

07.05.2023 3 z 5

Kdyby to věděla Kdyby to věděla Blake Pierce

Tuto knihu jsem si stáhla na Googlu, a moc jsem od ní neočekávala, ale ve finále byla docela fajn. Hlavní vyšetřovatelka byla sympatická a děj ubíhal rychle, jen ten konec byl takový slabší. Pro mě to byla taková trochu oddechovka než na jaké detektivky jsem zvyklá.

03.06.2021 3 z 5