LéňaM LéňaM komentáře u knih

Nemilovaná Nemilovaná Virginia Cleo Andrews

Celá pentalogie se mi moc líbila. Nedá se napsat krásný příběh, příběh je moc smutný a čtivě napsaný. Hltala jsem každý díl. Okouzlil mě jeden důležitý hrdina Troy, škoda že takové lidi jsou pouze v knihách, byla to krásná čistá duše.
Tak jako všechny díla od této autorky, zvrhle a dobře napsané. Za mě doporučuji! Z příběhu jsem nadšená a je to jeden z těch co dlouho v člověku zůstanou.

03.11.2015 5 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Mě osobně tato kniha zaujala a měla jsem problém s tím jí včas odložit a jít spát. Pro mě pěkný strhující příběh, plný překvapení a i velké lásky mezi Chrisem a Cathy. Chvílemi mi ale bylo velice smutno. Pro mě moc pěkný díl. Teď už mám rozečtený poslední díl z této pentalogie kde se vracíme do samého počátku a snad pochopíme, proč se vše tak stalo. Asi se mi bude jen těžko louči s touto zvláštní rodinou, s kterou jsem prožila jejich skoro celý život

01.05.2015 4 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Tomto dílu z napínavé pentalogie už není vypravěčem Cathy, ale její dva synové. Tento díl mě moc nenadchnul. Zdál se mi až přehnaný, ale jsem ráda že jsem si to také přečetla. Je to sice nejslabší článek z této pentalogie, a klidně bych ho i vynechala, ale dalo se. Zato následující díl to vynahradil

01.05.2015 3 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Kniha se mě zaujala a četla jsem jedním dechem, čekala jsem na krutou pomstu a byla jsem zvědavá jak to dopadne a zda se Cathy povede.
Hlavní hrdinka mi ale trošku lezla na nervy, pěkná mrcha, asi pro to, co prožila. Carie mi bylo líto a i slza mi za ní ukápla.
Pěkně psaný nenároční příběh

01.05.2015 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Právě jsem tuto knihu dočetla. Mám zvláštní pocity. Kniha dobře napsaná, čtivá a opravdu se od ní nedá odtrhnout. Jen těžko se mi věří že mohla být inspirovaná skutečnou událostí. Tolik krutosti snad ani není možné a pro mě jak matku nepochopitelné. Opravdu silný příběh který asi v sobě dlouho ponesu.
Asi bych upozornila že tato kniha je opravdu jen pro silné povahy!!!!

13.01.2015 5 z 5

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Až na rychlí konec je kniha dokonalá

Posvátné místo Posvátné místo Barbara Wood

krásná poučná kniha

26.11.2014 5 z 5

Kruté hvězdy Kruté hvězdy Kathryn Harvey (p)

Moc krásná a čtivá kniha. Je fajn že když si přečtete první díl (nespoutané sny) uděláte si závěr a tím to hasne a ani druhý díl nepotřebujete, ale kdo si přečte i druhý díl tak je jistě hned začátkem šokován. Kniha je skvělá

Dokonalá harmonie Dokonalá harmonie Barbara Wood

Trošku jiné téma, než jsem zvyklá u této autorky, ale je čtivá, pěkná. Mě se kniha moc líbila

Zlatá země Zlatá země Barbara Wood

Velmi čtivá, poutavá a poučná kniha. prostě dokonalá :)

Věštkyně Věštkyně Barbara Wood

jako všechny knihy od této autorky, moc krásná

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Kniha pěkná i když tato autorka má mnohem lepší díla

Doktorka z Boloně Doktorka z Boloně Wolf Serno

Ač jsem o tohoto autora četla všechny knihy tak i když se mi tato líbila, řekla bych že byla nejslabší z jeho děl.
Pěkný historický román,ale nepohladí srdíčko a nezůstane dlouho v hlavě. Taky mě trošku štvala naivita hlavní hrdinky i když to byla chytrá žena. Shrnuto - kniha pěkná,ale četla jsem lepší :)

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

chvilku jsem přemýšlela jak tuto knihu ohodnotit. V půlce jsem si říkala že to asi vzdám,ale nedalo mi to a tak jsem dočetla až do konce. Odhalení bylo opravdu zajímavé a nečekané - dle mého a jelikož konec knihy byl "neukončen" naopak bych řekla že je velice napínaví, ta člověk je nucen další díl přečíst. Ale varování "jen pro silné povahy" je asi zbytečné. Četla jsem daleko drsnější knihy (dítě zvané to, už nejsem vaše dcera ......) to téma není příjemné obzvláště pro matku,ale opravdu není ta kniha psaná až tak drsně. Čtení je těžké a člověk se opravdu musí soustředit a číst pozorně.
A k paní ohnivé co zde psala komentář, neřekla bych že prozradila něco zásadního z této knihy.Tak paní mirka7503 klidně si to přečtěte, nic není prozrazeno :)

12.11.2014 4 z 5

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Kniha se dobře četla, zajímavý příběh. Sice miluji historické romány,ale tohle jsem také slupla jedním dechem. Knihu doporučuji. je to taková oddechovka

14.10.2014

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl je trošku lepší než první. Ale stále to je červená knihovna. Do třetího dílu se již nepustím :(

24.04.2014 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

pro mě tak trošku červená knihovna. Takový Pretty Women :) chudá najde bohatého .........

24.04.2014 1 z 5

Otrok Otrok Sylva Lauerová

nejnechutnější kina co jsem kdy četla. Byla jsem na ní velice zvědavá a pak strašně zklamaná. O BDSM se člověk dozví hodně a ani se mu nechce tomu věřit, co dokáže člověka uspokojit. Doporučuji jen těm co mají takové věci rádi

24.04.2014 odpad!

Ranhojičova láska Ranhojičova láska Wolf Serno

I poslední díl stál za to. Opravdu jsem touto tvorbou uchvácena a už mám objednané další knihy od Serna

24.04.2014 5 z 5

Lodní ranhojič Lodní ranhojič Wolf Serno