Kruté hvězdy

Kruté hvězdy https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23974/bmid_krute-hvezdy-cXx-23974.jpg 4 100 14

Butterfly Trilogy série

Luxusní letovisko Star nedaleko Palm Springs poskytuje útočiště hollywoodským hvězdám, milionářům a významným politikům. Odehrávají se tu tajné aférky - kvůli roličce v novém filmu či několika nocím bezuzdné vášně lidé odhazují své zábrany i zásady. To vše nenápadně pozoruje majitelka letoviska, záhadná Beverly Burgessová, která se sem uchýlila, aby unikla své minulosti. Beverly však netuší, že její útočiště není tak bezpečné, jak se domnívala, neboť ji vypátral její dávný nepřítel a je pevně rozhodnutý se jí pomstít...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Stars , 1992

Janabib
11.02.2024 3 z 5

Na mě moc překomplikované. Střídání časových úseků a lidí, byla jsem zmatená kdo ke komu patří a co mají společného. Více by mě bavilo jít chronologicky a postupně sledovat děj.

rakakan
27.10.2023 3 z 5

Četla jsem oba díly za sebou. Tento byl také dobrý, i když bylo jasné, že vše dopadne dobře, všichni se setkají a zlí budou potrestáni. Byly tam zajímavé zvraty, ale na mě příliš mnoho jmen a přejmenování. Musela jsem si na papír vypsat kdo jak se jmenoval v mládí, co dělal, a co vlastní, s kým se stýká a ke komu patří. Potom už to šlo.

gabriela8591
29.12.2020 5 z 5

Skvělé pokračování. Zajímavé a napínavé (bohužel jsem nevěděla, že jde o pokračování, tak jsem musela tápat v paměti, co bylo v minulém díle :D)

georginaa
03.08.2020 5 z 5

Pokračování v duchu prvního dílu, pomsty za minulost. Ani tady v tomto příběhu nebyla nuda. Svižně se příběh odvíjel a chvílemi byly i překvapivé okamžiky. Určitě půjdu i do třetího dílu.

zapálenýčtenář
03.03.2020 1 z 5

Dávám autorce hvězdu za neuvěřitelnou schopnost fabulace.
Prosím, nevíte někdo náhodou jakým způsobem se dá do vaginy uložit = schovat dlouhý perlový náhrdelník aniž si toho majitelka vaginy všimne?
Dík
P.S. Pokud by byl náhrdelník z drobných perel.. že by? ... no, ale to zas nechápu jak by ji mohlo vzrušovat když byl perlu po perle vytahován :o))))

marli58
14.10.2019 4 z 5

Někdy jsem měla trochu zmatek v osobách a jejich jménech. Myslím, že změn jména a příjmení je tam až moc. Ale jinak je příběh pestrý a napínavý. Pod pseudonymem si paní spisovatelka užívá i popisování erotických scén :). Zajímavé je i to, že první díl (Nespoutané sny) je v podstatě vyřešený a uzavřený příběh. Proto pokračování (Kruté hvězdy) hned v úvodu překvapí svou návazností. Jsem zvědavá na Důvěrná setkání.

Doubravka1975
21.12.2017 5 z 5

Pěkný, zajímavý a napínavý příběh s pohádkovým koncem. Určitě si přečtu i první díl Nespoutané sny

anko57
01.10.2017 4 z 5

Je to pokračování Nespoutaných snů. Obě knihy čtivé, příběh v prvním díle se sice uzavře, přesto doporučuji určitě si přečíst i tento díl.

princesse
20.05.2016 3 z 5

Tak nevím ... Já jsem se do knihy dost dlouho nemohla začíst. Povedlo se mi to až tak v první třetině. Což kvalitu u mě snižuje o nějakou tu hvězdičku. Pak už jsem knihu v pohodě dočetla. Nebyla špatná, ale od "původní" autorky Barbary Wood jsem přečetla většinu knih téměř jedním dechem. Mám před sebou ještě jednu, tak uvidíme zda to bude zklamání či příjemné překvapení.

LéňaM
26.11.2014 5 z 5

Moc krásná a čtivá kniha. Je fajn že když si přečtete první díl (nespoutané sny) uděláte si závěr a tím to hasne a ani druhý díl nepotřebujete, ale kdo si přečte i druhý díl tak je jistě hned začátkem šokován. Kniha je skvělá

Kačík
30.07.2013 5 z 5

Skvělé pokračování knihy Nespoutané sny. Doporučuji k přečtení :-)

akcinel
28.03.2013 4 z 5

Čtivá knížka. Chvílemi jsem se ztrácela při střídání děje a hrdinů, ale rychle jsem se zase našla. O to napínevější pro mne vždycky bylo posunutí v příběhu. Závěr byl strhující.

MoMa
17.08.2011 5 z 5