Layyen Layyen komentáře u knih

Pátá profese Pátá profese David Morrell

dokonalé dílo, až konec vysvětlí co pro a jak :) celou dobu napínavé, plné zvratů, trocha romantiky, co víc si od detektivky přát :)

22.02.2020 5 z 5

Devět princů Amberu Devět princů Amberu Roger Zelazny

Fantasy běžně moc nečtu, udělal jsem výjimku, a byl jsem překvapen. Děj vtáhne, a konec překvapí.

19.01.2020 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

zmatené, moc postav, ač mi zpravidla severské detektivky velmi sedí, tak toto je velké zklamání

04.01.2020 1 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

hodně zmatečné, dívka ve vlaku byla uplně jiná liga.. z knihovny ano, kupovat ne

23.11.2019 2 z 5

Prolitá krev Prolitá krev Åsa Larsson

uplně náhle jsem narazil na tuto severskou autorku, a nebyl jsem zklamán, po boku Larse Keplera a Jo Nesba nabízí zajímavou detektivku :) sice na své kolegy nemá ale i tak je to velmi zajímavé čtení

12.11.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Jurek Walter se zdá být nesmrtelný ale i na něj došlo..

12.11.2019 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Oddělení Q nezklamalo, vždy to má říz od začátku do konce :) doufám že to nebyla poslední kniha z této serie, vždy se těším když něco takovýho vyjde :)

28.04.2019 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Vůči ostatním dílům stejnojmeného autora celkem zklamání, první půlka byla napínavá a očekával jsem něco velkýho ale nakonec bohužel nic moc :(

25.09.2018 4 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Velmi emotivní kniha, na to že většina knih mě nechává chladným ikdyž se mi líběj

13.09.2018 5 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti Pierre Choderlos de Laclos

Bohužel knižní verze tohoto příběhu mě absolutně nezaujala.

13.09.2018 2 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Zajímavé až do konce, ikdyž už si občas člověk myslí, že ví kdo je vrah tak se to ještě změní... :)

09.08.2018 5 z 5

Déšť smývá stopy Déšť smývá stopy Mikaela Bley

Další zajímavý severský krimi příběh, konec překvapil, určitě doporučuju :)

02.07.2018 5 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

zajímavé zhodnocení Babišovo života, a velká čest autorovi, že opakovaně ukázal odvahu, a odešel po koupi Mafry Babišem.. určitě by si měl povinně přečíst každý kdo volil nebo zvažuje volení Babiše

29.06.2018 5 z 5

Elon Musk Elon Musk Ashlee Vance

Velmi zajímavej náhled na život , názory a vynálezy Elona...

16.06.2018 5 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Vyborny zazitek do posledni chvile, opravdu bych Joeovi pral stastnej zivot s Love.. :)

21.05.2018 4 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

zajímavej náhled do duše alkoholiků

25.04.2018 4 z 5

Sedm principů spokojeného manželství Sedm principů spokojeného manželství John Gottman

Kniha je fajn, dává dost praktických rad, ale občas jde k feministickému stylu řešení problémů.. Chlap by se měl chovat spíše jako žena a to vyřeší problémy, můži musí být citliví atd.. Je to lehce jednostranné ale i tak má kniha co nabídnout.. Pro páry kde je žena v domácnosti a vyhovuje jí to, tato kniha určitě není x protože jiný než vyrovnaný a citlivý přístup v knize není doporučován..

10.03.2022 3 z 5

Úvahy a projevy Úvahy a projevy Tomáš Baťa

Občas to nebylo úplně dobře čitelné ale myšlenky a principy jsou stále platné, ale společnost se od nich bohužel celkem dost odklání. Určitě lze doporučit jak z obchodního, ekonomického i myšlenkového a nadčasového rozměru.

01.12.2020 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Kniha je pěkná, čtivá ale cvičení co tam mají mi nesedí, každopádně ladí s mým přístupem k životu a něco jsem si z ní vzal

11.08.2020 4 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Další kvalitní kousek s Lincolnem R a Amelii.. překvapila část s bývalým manželem Amelie.. jinak další promyšlený ač tentokráte né tolik zamotaný detektivní příběh

04.05.2020 5 z 5