Layss Layss komentáře u knih

Chtěla jsem nosit kalhoty Chtěla jsem nosit kalhoty Lara Cardella

Přečteno během pětihodinové cesty ve vlaku. Ze začátku jsem se vyděsila, co jsem si to koupila za knížku, ale pak jsem se začetla a bylo to zajímavé. V dnešní době je úplně normální nosit kalhoty, tento pohled byl tedy zase trochu jiný. Na konci mě knížka držela až do konce.

05.09.2013 4 z 5

Opeřený had Opeřený had Edgar Wallace

Odpočinkové detektivní čtení, které dává čtenáři odhadovat různé skutečnosti, které nakonec i vyjdou najevo. Konec ovšem předvídatelný moc není, spíše překvapující svou spletitostí. Kniha se mi docela líbila, i když vím, že se k ní jen tak nevrátím. Také mám ráda dobu, ve které se kniha odehrává, kdy se ženám ještě nadbíhalo a dvořilo se.

23.08.2013 3 z 5

Netvor z temnot Netvor z temnot Duane Swierczynski

Knihu jsem zakoupila celkem levně a nebyl to špatný nákup. Celkem zajímavé a zase trochu jiné čtení, než jsem zvyklá. Trochu mě rozčilovala možnost shlédnutí některých scén na internetu. Raději mám svou vlastní představivost. Ze začátku jsem se tomu nevěnovala pozornost, ale vadilo mi, že přicházím o určité skutečnosti, které jsou v textu později nebo mi některé detaily unikly úplně. Poté jsem rezignovala a vzkazy, sms a emaily jsem si na internetu přečetla. I tak ale byla četba zajímavá a knihu jsem přečetla za pár dní. Držela mě v napětí.

19.08.2013 3 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Moje první kniha od spisovatelky Martiny Cole a zaujala! Zatím jsem nečetla nic podobného, tento žánr se mě dosud moc nedotkl, ale třeba se to do budoucna trochu změní. Jednu hvězdičku strhávám za konec, protože mě příliš nezaujal a kniha mě ke konci trochu nudila. Začátek byl rozhodně lepší. Ale což, celkový dojem je opravdu dobrý a co nevidět si ráda přečtu další knihy od této autorky.

04.03.2013 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Jsem fanoušek HP, takže jsem si přes tyto stránky sehnala i bajky z prostředí HP. Knížka nebyla špatná, četla jsem si v podstatě pohádky před spaním :D

10.12.2012 4 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Film jsem už před pár lety viděla a opravdu se mi líbil, i přes jeho konec. Teď jsem se rozhodla, že by bylo fajn přečíst si něco od Kinga a tohle byla první volba. Při čtení jsem se sotva odtrhla a i přes určitou znalost děje jsem byla nadšená. Doporučuji

21.07.2012 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Na pokračování se opravdu čekalo dlouho.. Před tím, než jsem se pustila do čtení závěrečného dílu, oprášila jsem i ty předchozí. A nyní, po přečtení celé ságy během 14 dní jsem si oddychla, že je to za mnou. Ne, že by se mi to nelíbilo, podle mě se to autorovi povedlo opravdu obdivuhodně! Nejspíš bych lepší konec nevymyslela. Je pravda, že je tu prostor pro pokračování, ale není to nutné. Už by to možná nestálo za to. Ale musím se přiznat, že děj plný válek, bitek, zuřivých rvaček, plný krve a boje už asi není pro mě. Vychutnávala jsem spíše ty světlé okamžiky, ale k mé smůle jich tam moc nebylo. Proto jedna hvězdička dolů, jinak jsem ráda, že jsem investovala a doplnila si knihovnu.

10.05.2012 4 z 5

Vůně první lásky Vůně první lásky Šárka Jínová

Připojuji se k předchozímu komentáři... Dalo se to přečíst i během odpoledne, ale výsledný pocit z toho nebyl zrovna nejlepší.

12.04.2012 2 z 5

Nevinná Nevinná Zuzana Francková

Přiznávám, že už na takové knížky nejspíš nemám věk :D Proto se bude možná můj komentář zdát trochu horší. Hodnotím třemi hvězdičkami jen kvůli tomu, že se mi líbil začátek, kdy se hrdinka snažila zapadnout a nedařilo se jí to. V tom jsem se poznávala. Ale zbytek byl tak nějak vykalkulovaný, odhadnutelný. Sice to vtáhlo do děje, ale čtení kazila nepřirozenost rozhovorů.. Doporučuji mladším generacím ;-)

07.04.2012 3 z 5

Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života Bernd Harder

Soubor otázek, na které smrtelníci ani pomalu nedokáží odpovědět :D Čtení této knížky mě opravdu pobavilo.. Obohatila jsem svou mysl o plno zajímavých pitomostí, například proč se nedělají modří želatinový medvědi a proč jsou vejce bílá nebo hnědá :D

25.03.2012 3 z 5

Kouzelná moc lásky Kouzelná moc lásky Hedwig Courths-Mahler

Takový zajímavý, trochu naprogramovaný příběh. Prostředí a fungování továrny zajímavé.

Nebezpečný flirt Nebezpečný flirt Cathie Linz

Prostředí knihoven mě vždy přitahovalo. A ve spojení s detektivním případem si neumím představit nic lepšího. Děj byl spíše průměrný, ale za nápad jsem ráda.

Noc lásky Noc lásky Diana Palmer

Taková zvláštní knížka... Přišlo mi to jako slátanina. Ale samozřejmě je to můj osobní názor :-)

Váhavý milenec Váhavý milenec Katherine Arthur

Mám ráda příběhy, kde jsou hlavní postavy detektivové, kteří jsou inteligentní. Jenže záhada zámku není tak vzrušující, jak by mohla být.

Rukojmí a únosce Rukojmí a únosce Jean Barrett

Teprve když je člověk vystaven určité výzvě, i nebezpečné, ukáže se, co je opravdu v něm. A o tom je tato knížka, i když by to mohlo být podáno i lepším způsobem.

Dětem se nelže Dětem se nelže Emma Goldrick

Zajímavá knížka plná humorných situací díky povedeným dětem a trochu zvláštním otci...

Pomsta Pomsta Metsy Hingle

Podle obsahu zní příběh lákavě, ale mě osobně moc nezaujal. Je to takový průměr.

Ztracený ráj Ztracený ráj Anne Marie Winston

Není radno plést osobní život s tím pracovním, ale ta divočina prostě působí...

Přidej špetku koření Přidej špetku koření Bethany Campbell

Takový obyčejný příběh, který se točí už podle obsahu výhradně kolem omáčky a slavnosti města.

Msta Msta Juliet Landon

Velice krásná knížka. Nechybí tam popis romantického prostředí, a přitom i nebezpečných situací.