Vůně první lásky

Vůně první lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4642/vune-prvni-lasky-4642.jpg 3 19 4

Knížka je určená dívkám od ll let, protože přibližně tolik je hlavní hrdince Báře a jejím spolužákům. Barča je bezva holka a nemá to v životě zrovna lehké, její máma odešla od rodiny, vypadá to na rozvod rodičů a ona se musí rozhodnout, s kým bude žít, s tátou na vesnici nebo s mámou v Praze? Ale nejen to ji trápí. Dospívá, líbí se jí kluci, vlastně jeden kluk, ale ona neví, jak pozná, jestli je to ten pravý. Na druhou stranu jiný kluk miluje Báru a ona ho zraňuje.že vám to něco připomíná? Aby ne! Všichni jsme prožili a nebo jednou prožijeme první velkou lásku. Jak vlastně voní první láska? Nám, co už ji máme za sebou, můžete věřit, že moc krásně.... celý text

Jája92
27.01.2018 3 z 5

Odpočinkové čtení na deštivé odpoledne.

TaLu
23.09.2015 3 z 5

Příjemné čtení ke kávě. Jen jsem se místy nemohla smířit se stylem vypravování a také mi přišlo, že o některých popisovaných problematikách toho autorka moc nenastudovala. Cukrovka prvního typu, která propukla u hlavní hrdinky, by si zasloužila asi propracovanější zařazení do života hrdinky, také proto, že je to zajímavé téma.

Layss
12.04.2012 2 z 5

Připojuji se k předchozímu komentáři... Dalo se to přečíst i během odpoledne, ale výsledný pocit z toho nebyl zrovna nejlepší.

Kituna
18.02.2012 2 z 5

docela divná knizka ..ale dala se cist no ..ale je divná

Šárka Jínová
česká, 1967
2008  69%Letní láska
2008  65%Vůně první lásky
2009  85%Obejmi mě, lásko
2008  77%Princové se nežení s Popelkami
2008  85%Za tvou lásku díky!

Kniha Vůně první lásky je v