Lanisa1966 Lanisa1966 komentáře u knih

Pegas Pegas Danielle Steel

Naprosto úžasný příběh se zvláštním koncem. Kdo si chce poplakat, vřele doporučuji.

29.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Krásné počtení.

04.02.2017 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Kniha úžasná. Filmové zpracování horší.

Osvícení Osvícení Stephen King

Ke knize není co dodávat...Jedním slovem super.

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Super kniha, poutavý příběh plný tajemné lásky. Spisovatelka se dotýká citlivých životních témat s takovou krásou a něhou, až se vám chce chvílemi plakat, hned nato se smějete a zároveň vás současně nutí přemýšlet. Rozhodně tuto knihu doporučuji všem romantikům i snílkům. Tento příběh si ráda znovu přečtu.

07.05.2017 5 z 5

Úžasná moderní kniha plná vtipných replik otce na mateřské dovolené.

Veselá trilogie Veselá trilogie Erich Kästner

Tři nádherné příběhy z dob minulých.

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Krásná klasika o nevěrách žen.

Motýlek Motýlek Henri Charrière

Krásná klasika z vězeňského prostředí. Filmové zpracování bylo ale lepší.

Hrdinný kapitán Korkorán Hrdinný kapitán Korkorán Alfred Assollant

Úsměvný příběh staré doby :).

04.02.2017 5 z 5

Hrůzostrašné vyprávění mladé dívky. Měl by číst každý, kdo si chce začít něco se Satanem.

04.02.2017 5 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Krásná kniha o tom, jak těžký život měli lidé v nestálém domově. Krásná klasika, vřele doporučuji.

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Pokračování knihy Osvícení. Stephen King je v této kategorii zkrátka jednička.

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Vřele knihu doporučuji. Je to příběh plný napětí.

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Kniha mne hned od začátku celou pohltila svým tajemnem a krásou popisování jednotlivých situací. Děkuji Míše, autorce, že i v této těžké době je naplněna tak úžasnou energií rozdávat svým čtenářům tolik čisté lásky, radosti a napětí pomocí písmenek. Už teď vím, že se k této knize budu ráda vracet.

05.03.2017 5 z 5

Sanctum Sanctum Madeleine Roux

Bohužel zase napětí až na posledních 100 stranách. Těch prvních 200 stran mohla spisovatelka vynechat.

18.02.2017 3 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Kniha má neobyčejný spád hned na začátku a vůbec netušíte až do samého konce, kdo je vrahem. Šikovně vymyšlená a zajímavá zápletka, která vám současně ukazuje nové turistické pojetí geocachingu. Avšak přiznám se, že bych jako takový turista skutečně v keškách nechtěla nalézt uši, nos a podobné věci :). Dávám za pět hvězdiček, protože jsem dlouho nečetla nic napínavějšího. Moc doporučuji.

16.02.2017 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Úžasná kniha.

Muži se nechávají milovat Muži se nechávají milovat Wilfried Wieck

Super kniha. Doporučuji přečíst každé ženě.

Malý bílý koníček Malý bílý koníček Elizabeth Goudge

Milý holčičí příběh. Doporučuji všem náctiletým.