Lajka2012 Lajka2012 komentáře u knih

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Dášeňka - když někdo vysloví toto jméno tohohle krásného a hravého pejska, vždy si vzpomenu na knížku i na jejího autora. Jaké to muselo být krásné mít doma takové roztomilé štěňátko, jako byla Dášeňka. Pohádky o slavných pejscích jejího rodu jsou také moc hezké a inspirující. Krásný příběh o štěněti, které chtělo poznat svět. Rozhodně doporučuji pejskařům a nejenom těm. :-)

02.08.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Nechápu jak to Joanne Rowling napadlo. Všechny díly H. P., které jsem četla, jsou opravdu skvělé.

16.10.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

SKVĚLÁ KNIHA!!! Čekala jsem, že se mi to líbit nebude, ale to jsem se mýlila!
Harry Potter je moc zajímaví a zábavný a hlavně čarovný a kouzelný.
PĚT HVĚZDIČEK!!!

23.05.2022 5 z 5

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Příjemné čtení a nejoblíbenější kniha mojí babičky. Krásný a uvěřitelný příběh, který se odehrává v krásné přírodě Alp, a který podle mě musí zaujmout každého. Taky bych chtěla bydlet v té krásné přírodě v Alpách. Je to nádherný příběh s krásným a šťastným koncem.

22.05.2022 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Anna ze Zeleného domu se stala mojí nejoblíbenější knížkou. Je plná Anniny fantasie, sebevědomí, radosti, smutku, přátelství, lásky, humoru, obětavosti a laskavosti. Annu jsem si zamilovala. Je to nádherný, strhující příběh, který si podle mě musíte zamilovat. Annu si zamilovala i moje maminka, babička i kamarádka, které jsem tuto knihu doporučila i půjčila.

21.05.2022 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Moc pěkná kniha, která vás pobaví i rozesměje. Vhodné i pro méně zdatné čtenáře :- )

04.06.2023 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Nejlepší díl Harryho Pottera

Nádherný, fascinující příběh.
Dávám PĚT HVĚZDIČEK!

06.07.2022 5 z 5

Dívka jménem Willow Dívka jménem Willow Sabine Bohlmann

Tuto knihu jsem dostala od Ježíška. Je o čarování, nejistotě, strachu, kamarádství a podpoře. Rozhodně doporčuji malým čarodějkám.

18.07.2022 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Prostě pohádky ze světa Harryho Pottera. Moc pěkná kniha....

22.06.2023 5 z 5

Případ pohřešovaného markýze Případ pohřešovaného markýze Nancy Springer

Skvělá kniha která stojí za to. Dopuručuji

08.04.2023 5 z 5

Fakt super knížka kterou si musíte přečíst! Je temnější a napínavější než dva předchozí díly. Doporučuji všem, kteří mají fantazii.

05.10.2022 5 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Tragédie, kterou Raina Telgemeierová prožila, musela pro ni být hrůza, hlavně když byla v pubertě. Jsem ráda, že za ty čtyři roky se to Raině spravilo, a že ten super komiks dobře dopadl. Kdyby dopadl špatně začala bych asi brečet..... Jsem moc ráda Raino, že máš krásné zuby, a že nevypadáš jako upír. ÚSMĚV!!!!!!

21.05.2022 5 z 5

Čaj s kapkou jedu Čaj s kapkou jedu Robin Stevens

Kniha byla úžasná, líbí se mi, že skoro až do konce si myslíte, že někdo je vrah, ale těsně před koncem se zjistí, že to byl někdo jiný.
Doporučuji.
5/5 hvězdiček

13.01.2024 5 z 5

Agnes a sedmý host Agnes a sedmý host Kati Närhi

Super, kniha, ve stylu Wednesday, ale konec byl celkem slabý, proto jen 4/5 hvězdiček.

17.08.2023 4 z 5

Stopa Stopa Holly Webb

Moc krásná kniha , která vás pohladí po duši :-)

18.06.2023 5 z 5

Anna z Ingleside Anna z Ingleside Lucy Maud Montgomery

Moc krásné pokračování Anny že Zeleného domu. Doporučuji

18.03.2023 5 z 5

Tajemství srdce Tajemství srdce Šárka Váchová

Prostě Zlatovláska, jen to má domyšlený začátek a trochu jiný konec. Prvně jsem si knihu přečetla asi před dvěma roky a nebavila mě a tak jsem ji dala do knihobudky. Potom jsem ji našla na swapu školy tak jsem si ji přečetla znovu, s odstupem času byla lepší. Podle mě je to moderní Zlatovláska.

02.08.2022 4 z 5

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Super! Tuto knihu jsem dostala k narozeninám od kamarádky a byla jsem moc ráda že mi ji dala. O této knize mi říkala už dřív ale vůbec mě nenapadlo že by se mi mohla líbit. Je fantastická!

05.07.2022 5 z 5

Tajemství stříbrné klisny Tajemství stříbrné klisny Julie Wald

Krásný příběh dívek a koně, velkého přátelství, které nikdo nezlomí. Kniha plná napětí, přatelství, zklamání, smutku i upřímnosti. Soraya měla ohromné štěstí, že potkala Avu.
Akorát jsem moc nepochopila co to tajemství vlastně je.........

22.05.2022 5 z 5