LadyHip LadyHip komentáře u knih

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Fantastická knížka. Dostala se ke mně "náhodou", někde psali zajímavou recenzi, tak jsem to riskla a dnes se vyjímá v mé knihovně. Čte se jedním dechem, čtenář jde s postavami a pak přicházejí ty momenty, kdy si člověk říká: "Panebože, to jsem celá já." Za mě 5 hvězd, s tímhle autorem jsem ještě neskončila.

19.02.2018 5 z 5

Zhltaná jedním dechem a jsem si jistá, že se k ní jednou vrátím.

19.02.2018

Kuchařka pro dceru Kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

V kuchyni se nepovažuju za žádného začátečníka, ale začínat kdysi s Florentýnou, kde bych dneska byla :)))) Je pravda, že na začátku jsou recepty až triviální, ale přesně to autorka slibuje - že vařit může opravdu každý a pěkně od začátku. První kuchařka, která vysvětluje co a jak a dovede vás krok po kroku ke zdárnému konci. A ke všemu zjistíte, že vysloužit si kompliment "bylo to lepší než od babičky" zase není tak nedosažitelná meta...

19.02.2018 5 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Než jsem začala knížku číst, byla jsem trochu skeptická. Bála jsem se, že se bude autorka dost opakovat a nenabídne už nic nového. A tyhle obavy byly zbytečné. Byla jsem víc než mile překvapená. Druhý díl pro mě jednoznačně předčil ten první. Víc se rozvíjí vztahy, jednotlivé fantazie dostávají novou podobu (třeba scéna v letadle...), nová prostředí a strachy k překonávání. Překvapil mě konec a to mě vždycky potěší.

14.02.2018 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Četla jsem jedním dechem. Je pravda, že místy klouže po povrchu, nehledá žádnou velkou hloubku, ale i tak si zaslouží pozornost. Originální zápletka, spoustu zajímavých fantazií a velké plus za (alespoň pro mě) nečekaný konec.

14.02.2018 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Senzační pohádka pro velký holky. Ano, je to nereálné, ano, je to sladké, ano, i předvídatelné....ale právě proto tyhle romány čteme, ne?

02.02.2018 5 z 5

Můj divoký rok Můj divoký rok Robin Rinaldi

Mně se knížka líbila. Nikomu nic nevnucuje, je to upřímné, otevřené. Touha poznat sebe sama, když se oprostí od role "hodné holky". Je to hluboká zpověď ženy, která prostě hledala víc. Za mě skvělé čtení. A navíc zmiňuje i mého oblíbeného Davida Deidu...

01.02.2018 4 z 5