LadyElisa Online LadyElisa komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Selekce mě naprosto uchvátila :) America je úžasná dívka a miluju Maxona :D TEAM Maxon :D Těším se na pokračování :)

12.09.2014 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Nádhera, prostě nemám slov a celý ten příběh jsem hltala se zatajeným dechem. Jojo Moyes nezklamala a těším se další knihu. :)

26.01.2015 5 z 5

My My Elle Kennedy

On mě nadchl a My ještě víc. Potřebuji další plyšovou dávku Wesse a Jamieho :)

19.11.2019 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Tak tahle kniha byla trefou do černého, velmi čtivá se silným erotickým nábojem. Těším se na další díly. :)

28.06.2021 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Zcela určitě nejslabší díl série. Arylin byla až moc alternativní hrdinka, na druhou stranu Stone se k ní dokonale hodil, jejich špičkování bylo jiskřivé a živé. Pinky a Robert - správná dvojka :)

18.08.2018 4 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Jodi opět dokázala, že je královnou současné literatury pro ženy, její knihy přímo hltám a i tuto knížku jsem si nesmírně užila. Princezna rebelka - Adeline a neodolatelný král Hollywoodu Josh - je to pohádka pro velké holky, ale mě se moc a moc líbila. Ten konec byl tedy dosti akční. Snad se nad námi nakladatelství XYZ smiluje a vydá druhý díl, protože ho nutně potřebuji! :)

30.04.2021 5 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Opět přečteno za necelý den, jsem beze slov. Knížka mě nechala totálně rozloženou, protože autorka si pro nás přichystala v Králi oslňující paralelu jedné dávné legendy. Nezbývá než knihu vřele doporučit a snad Baronet přinese více knížek od této skvělé spisovatelky. A milostnými scénami se v knize rozhodně nešetřilo! :D

27.11.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Přečteno za dvě hodinky, autorka opět nezklamala a naservírovala nám další perlu v podobě neustálého špičkování mezi Tarou a plyšákovým méďou - Prestonem. Směle se pusťte do čtení a nebudete litovat. Playlist tu je skutečně vyladěný. :)

20.05.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Wau, to byla pekelně čtivá jízda. Běžím pro pokračování :)

11.11.2019 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Rozhodně jedna z top knížek ve svém žánru tohoto roku. Jakmile se do knihy začtete, tak ji nedokážete odložit. Doufám, že od Whitney G. v českém překladu vyjde více jejích poutavých příběhů. Vřele doporučuji :-)

07.10.2017 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Tedy všechna čest Colleen Hoover - prvotina a naprosto prvotřídní :) Sakra, její knihy jsou těžce návykové :D Moc se těším se další knížky :)

15.12.2014 5 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Přelouskáno za den, dávám 10 hvězdiček z 5. Chci hned další díl! Kniha je velice smyslná, napětí mezi hlavními hrdiny je přímo elektrizující. Ash nebo Embry? Přece oba dva. Konec je napínavě otevřený.

11.06.2020 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Ach, to byla krása. West a Phoebe se dočkali nádherného příběhu, teď už jen čekat na Severina s Cassandrou, mám dojem, že v této knize si Lisa připravuje půdu pro další knihy :)

31.08.2019 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Svatba s Winterbornem naprosto předčila veškerá očekávání, knihu jsem zvládla přelouskat za odpoledne. Může být tahle série ještě lepší? Pevně doufám, že Ďábel na jaře bude nejlepším příběhem z Ravenelů. Pro milovnice L. Kleypas, rozhodně si knížku přečtěte, nebudete litovat. :)

05.07.2017 5 z 5

Madisonské mosty Madisonské mosty Robert James Waller

Jeden z mnoha příběhů, který mě skutečně dojal a ještě dlouho mi po přečtení zůstal v hlavě. Opravdu nádherný příběh nenaplněné lásky dvou lidí. Vřele doporučuji.

05.02.2017 5 z 5

Benedict Cumberbatch Benedict Cumberbatch Nigel Goodall

Pro mě jako velkou fanynku Benedicta Cumberbatche je to opravdu skvěle zpracovaná biografie. Spousta nových informací a zajímavostí. Takže pokud Bena milujete, směle do této boží knihy :D

25.11.2014 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Turbulence nasadila laťku dost vysoko, Výpověď také. Očekávání od Důvodných pochybností byla velká a knížku jsem po dočtení zavírala se zklamáním. Zkrátka mi tahle jednohubka moc nesedla. Příliš se mi nelíbil hlavní hrdina, některé jeho myšlenkové pochody jsem nechápala a u Aubrey zrovna tak. Nicméně, kniha je to čtivá, právnické prostředí velmi zajímavé a originální.

24.04.2021 3 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Musím dát plné hodnocení, kniha mě naprosto pohltila a přečetla jsem ji jedním dechem za necelé tři hodinky. Někdy byla Frankie na facku, stejně tak i Wolfe, ale chemie mezi nimi byla úžasná. Takže doporučuji. :)

30.04.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Tuhle perlu jsem dala téměř na jediný zátah, prostě nešlo přestat. Postupně budované napětí mezi Viv a Trentem přímo sršelo jiskrami. Rozhodně mnohem lepší než Calendar Girl, kterou jsem ani nedočetla. Nezbývá než vydržet do června, kdy se podíváme na Dashe s Amber. P.S. Po přečtení budete hledat nejbližší studio jógy. :D

21.02.2020 5 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

Co dodat, Lisa Kleypas je úžasná autorka. Byla to velice krásná chuťovka - stačilo na ni pouze jedno odpoledne.V předchozí knize o Loganovi a Madeline jsem Andrewa moc ráda neměla, ale tady jsem se do něj zamilovala. Vřele doporučuji :)

25.10.2018 5 z 5