ladydelicat ladydelicat komentáře u knih

Návod na přežití pro ženu Návod na přežití pro ženu Igor Bukovský

Vyborna kniha! Je dobre mit ji po ruce. A pro jistotu partnerovi poridit v opacne verzi. Bukovsky vse podava s humorem a zajimave.

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Asi ze je kniha tak ze zivota si o tom jeste nepotrebuji cist. Cte se snadno, ale neni to muj salek caje.

Trapasy po francouzsku Trapasy po francouzsku Tanja Kuchenbecker

Jak je jiz psano, zabavy se nedockate. Nektere pasaze zaujmou, jine vubec. Autorka mi neprijde tak sebevedoma jako ostatni autorky podobnych knih.

S Madame Chic na úrovni S Madame Chic na úrovni Jennifer L. Scott

V momente, kdy ji ctete, nechapete, ze ma nekdo potrebu ucit vas zakladni etikete v podrobnem popisu s navodem. Jakmile se podivate kolem, zjistite, ze potreba to je. Ale ctou vlastne tito lide knihy?

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Opravdu moc pěkná kniha. Dojemny příběh. Pohled na židy a válku zase z jiné strany. Hezky se čte a vypravení z pohledu smrti je taky zajímavé.

Když nastaly deště Když nastaly deště Louis Bromfield

Propana! Já už ani po přečtení jedné strany nechapala kdo je kdo. Mnoho postav, docela nudné ctěni.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Popravdě mi kniha nesedne. Ubrala bych na vulgarite. Jinak se čte snadno.

Mizerná karma Mizerná karma David Safier

Opravdová oddechivka. Zábavná kniha, sice mimo realitu, ale vtip ji nechybí.

05.12.2014

Strašidelný dům – duchařské povídky Strašidelný dům – duchařské povídky Charles Dickens

Tak tato kniha mne absolutně nezaujala. Nebyla jsem schopna se do ni zacist.

Nadějné vyhlídky Nadějné vyhlídky Charles Dickens

Je to již delší dobu, co jsem knihu četla, ale jedna z mala, která mi utkvela v pameti nadlouho. Hezky příběh, dobré ctivy.