LadyAlena LadyAlena komentáře u knih

Hotel rozkoší Hotel rozkoší Marina Anderson

Ano i ne. Ano tématem, mám ráda lechtivé knihy. Takže sexuální scény super, ale ta linka postav mi neseděla.

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Miluji fantasy a i přesto, že je kniha spíše pro mladší ročníky, tak mě moc bavila a zamilovala jsem si jí, bude to jedna z těch, ke kterým se budu vracet v budoucnu

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

příjemné lehké čtení

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

výborná kniha, miluji tento druh fantasy knih

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Miluji Amo Jones

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Příjemné čtení, měla jsem pocit, že se kniha dějově tak nějak "drží zpátky" a nezlobila bych se za větší jízdu, ale jinak to mělo hlavu a patu

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Knihu jsem četla na doporučení, že je to styl jako SJ Maas. Nemůžu vyloženě říci, že by se četla zle, ale začínám mít pocit, že chlapi by prostě tento typ knih neměli psát. Tvrdě zadusil jakýkoliv náznak zamilovanosti. Na konci nezůstane nic v co by jste doufali, že bude dál. Neměla jsem pocit naděje a těšení se jak se její příběh vyvine. Zklamalo mě to tak moc, se nemám chuť na další knihy. Na to vše ale autor upozornil hned na začátku, jen jsem tomu nevěřila. Takže napsáno dle mého skvělé (i když jsem měla místy pocit, že inspiraci knize byla série, kterou jsem už četla), za to dávám 5*, ale číst více tohoto autora nebudu. Nesedlo mi jeho pohled na fantasy svět.

24.01.2022 5 z 5

Jednou tě dostanu Jednou tě dostanu Lass Small

vtipně napsáno :-) líbilo se mi to

26.01.2021 5 z 5

Ve vichru Ve vichru Sabrina Jeffries

průhledné od začátku do konce, ale když od knihy moc nečekáte, čte se dobře

22.01.2021 3 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

knihu hodnotím kladně, dle mého cílí spíše na děti a dorost, ale i tak, přečetla jsem si jí jako oddechovku za večer a nakonec jsem byla napnutá jak to dopadne :-)

05.01.2021 5 z 5

Skin Skin B.B. Easton

knihu jsem s nadšením přečetla, líbila se mi, mám ráda "zlomené" příběhy, konec knihy mě neskutečně naštval.

23.10.2020 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

nejlepší díl celé série

19.04.2020 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

cca od strany 280 zjistíte, že to má smysl dočíst :-)

19.04.2020 4 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Moc dobře napsané, super, že postavy vyzrály, zestárly a děj se dohrává později

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Kniha mě bavila, hvězda dolů za občasné táhnutí

03.04.2020 4 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Jde to číst, ale ztrácí to šťávu, oproti 1 a 2

03.04.2020 3 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

První díl jsem slupla jako malinu, 2 a 3 jsem četla a tento je nedočtený a zůstane tak, ztráta šťávy, ztráta napětí, možná se pletu a za dočtení to stojí, ale už mě to jakoby přestalo zajímat

03.04.2020 1 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Krátké … za večer bylo po všem :-)

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Moc se mi příběh Clary líbil, toto andělské téma mám moc ráda

Návrat Návrat Sophie Jordan

Sérii Drakie mám moc ráda, doporučuji všem snílkům :-)