Ve vichru

Ve vichru https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380664/bmid_ve-vichru-bO5-380664.jpg 4 63 14

Wales série

< 2. díl

Učenec Evan Newcome přijel domů do Walesu, aby našel tajemnou Paní mlh. Netuší, že se jedná o krásnou, nesmělou dívku, jež ovdověla vzápětí po svatbě kvůli dávné kletbě. Catrin při hledání starobylého druidského kalichu, s jehož pomocí může kletbu přemoci, narazila na Evanova zavražděného přítele Justina. Catrin a Evan musí prokázat víru jeden v druhého a postavit se společně bezohledným zločincům, kteří jsou schopni jejich rozvíjející se vztah zničit kvůli vlastním odporným důvodům.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Windswept , 1996

Jezinkabezinka
02.07.2023 2 z 5

Nemám ráda nadpřirozené jevy v "romantických" příbězích. Přijde mi to, že autorka neví jak ukončit příběh.

moudivlacek
17.10.2022 3 z 5

Krásný romantický příběh lásky na první pohled, ovšem se spoustou zmatků, unáhlených názorů a jednání. Ale také upřímné pomoci a úcty. Jsou tu hrdinové minulého dílu, které krásně dokreslují děj. Příběhy z Walesu mám moc ráda a tento se opravdu povedl.

Marci_Vaj
01.06.2022 5 z 5

Druhý díl byl taky naprosto super, jsem ráda, že se to tohoto dílu vrátili i Rhys a Juliana z prvního dílu. Báječné :)

nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Příjemné, romantické, oddechové.Musím říct že jsem se tohoto dílu bála,protože tady tyhle mystické věci moc nemusím,ale mile mě to překvapilo.Obě postavy jsem si oblíbila,jejich cesta za štěstím byla plná romantiky a napětí.Konec teda nebyl můj šálek kávy,ale to už bylo zanedbatelné.Taky jsem ráda,že se tady objevili postavy z předchozího dílu Rhys a Juliana ️

LadyAlena
22.01.2021 3 z 5

průhledné od začátku do konce, ale když od knihy moc nečekáte, čte se dobře

Kačka195
25.11.2020 3 z 5

Za mě trošku slabší než první díl, ale i tak se mi kniha moc líbila a dobře se četla. Konec mě opravdu překvapil, to jsem od knihy nečekala, že to bude až tak napínavé nebo spíš tak, já nevím, děsivé. :D

rampapa
04.09.2020 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se velmi těšila a jsem nadšená jak se to vyvíjelo. Catrin jsem si hned zamilovala. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

vcielka
17.07.2020 4 z 5

Knizka rovnako dobra ako prvy diel serie. V podstate sa opat odvijal v rovnakom duchi: nedovera, klamstva atd, ale vobec to nevadilo. Kto je zloduch som si tipla od zaciatku spravne, co vzdy potesi, ze intuicia nesklamala. Skoda len toho jeho nahleho odstranenia. Rychlo to s nim autprka skoncovala, aby hrdinovia mohli zit stastne az do smrti.

mariva
17.02.2020 4 z 5

Příjemný odpočinkový román s trochou tajemna, romantiky i napětí z mystického prostředí Walesu.

havrmoni
16.01.2019 5 z 5

No z kraje jsem nebyla moc odvázaná hlavně kvůli Catrin, přišla mi nemastná neslaná. Pak se to rozjelo a joo byla to paráda. Za mě 5*.

munka
07.01.2019 4 z 5

Pekný príbeh s mystickou zápletkou. Ako oddychové čítanie môže byť.

LilianaFalcon
21.12.2018 2 z 5

Musím se přiznat, že mě to nebavilo. Opět to byl příběh postavený především na nedůvěře a lžích.
Tentokrát to bylo moc dlouhé a nějak jsem tu lásku hlavním hrdinům nevěřila. Připadalo mi, že Evan na Catrin nevhodně dotírá.

lenka9778
05.10.2018 4 z 5

Pěkná návaznost na první knihu. Určitě plus za propojení s hlavními hrdiny z předchozího příběhu. Jen zbytečně dlouhý začátek a moc rychle zkrácený konec. Když se má něco rozuzlit, tak by se tomu mělo věnovat trochu víc stránek. Naopak epilog nezklamal.

Maruš.D
19.09.2018 4 z 5

Jak já miluji knihy od S. Jeffries..
ani tato mne nezklamala. Jsem moc ráda za Evanův příběh. Líbí se mi, že kniha není jen o šlechtě a přesto je sofistikovaná, že hlavní hrdina je gentleman a Catrin nesmělá, ale ne hloupá.
Ačkoliv se ti dva seznámili za lživých okolností, líbilo se mi, jak Evan změnil názor a když jedna z pravd vyšla najevo, zamávalo to s nim.
Bylo hezké jak se její majordomus o ni statal, ale chvilkami mi vadilo, jak mezi ně vstupoval. Potom, když se odhalili všechny lži to začalo být zajímavé. Najednu stranu mě mrzelo jak se zpočátku Evan zachoval, ale chápala jsem ho.. trochu :D
Nakonec mystická zápletka... kdyby se příběh odehrál v Londýně, asi bych tomu nevěřila. Ale tím, že se vše dělo v kouzelném Walesu tak si trochu té magie připouštím. Za mě vcelku povedená kniha :-)