Kyparis Kyparis komentáře u knih

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Moc hezká kniha, příběhy ze života, zajímavé zápletky, stále se něco dělo :-)

05.10.2023 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Sakra, jak to ta autorka dělá, že dokáže tak strašně vtáhnout do děje?
Pro mě naprosto dokonalá knížka, která mě zcela pohltila!!
Miluju její styl psaní!
Krásný příběh, opět zajímavá zápletka a smutné a těžké události jako podkres.
Ačkoliv jsem si chtěla čtení protáhnout a dávkovat, nedalo se! Nešlo se od knihy odtrhnout!

03.08.2023 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Prostě Colleen :-) Nezklamala :-) Moc krásná knížka se zajímavým tématem :-)

02.08.2021 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Kniha velmi hezky a čtivě napsaná, děj pěkně ubíhal, četlo se krásně, ikdyž příběh byl někdy trochu mimo realitu :-)

11.06.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Suprová kniha, krásně napsaná, skvěle se četla a děj zajímavý a napínavý :-)

03.08.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila, je čtivá, nádherně napsaná, příběh zajímavý a postavy prostě skvělé :-)

30.03.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem se začetla a než jsem jsem se trochu zorientovala, ale jinak děj pak byl zajímavý. Taky nejsem zvyklá na psaní formou třetí osoby, ale nakonec jsem si na tenhle styl taky zvykla :-)

13.03.2020 3 z 5

Se(x)znam Se(x)znam Joanna Bolouri

Líbí se mi styl psaní autorky :-) Takové lehce drzý, ale vtipný, člověk se odreaguje a pobaví :-) A kniha byla fakt luxusní :-)

14.02.2020 5 z 5

Podle pravidel Podle pravidel Joanna Bolouri

14.02.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Mám tuhle autorkou fakt ráda :) skvěle píše, nádherně se to čte a dokáže vás vážně vtáhnout do děje :)
Příběh je krásný, celkem originální a velmi dobře zpracovaný :) nejedná se o úplně lehké téma, ale myslím, že může spoustě lidem pomoci :)
A dost jsem se u knihy i zasmála :) takže paráda :)

10.01.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Za mě moc hezká kniha, skvěle napsaná, čtivá, zajímavý příběh, velice dobře zpracovaný a popsaný :-)

05.12.2019 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Nějak jsem se pořádně nemohla dočíst do konce, někdy mi přišly pasáže trochu dětské, ale nakonec jsem se probojovala až do finále :-)

10.11.2019 3 z 5

Pocitáty Pocitáty Kateřina Rezková

Pekne, milé, kdo chce, se tam najde.... nebo ztratí... :)

18.09.2019 3 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Zajímavá kniha, která měla trochu příběh, hezky napsaná, dobře se čte, ale chvilkami už mi přišla zdlouhavá.

20.08.2019 3 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Za mě hodně dobrá kniha!!
Napsaná velice čtivě, příběh je skutečně zajímavý, neotřelý, chvilkami jsem měla husí kůži, chvílemi brečela, chvílemi se smála. Najít tolik emocí v jedné knize je úžasné!

12.08.2019 5 z 5

Popelčiny střevíčky Popelčiny střevíčky Trisha Ashley

Vlastně nevím, jestli mohu hodnotit, když jsem ji nedočetla :-( Opravdu jsem se hodně snažila, ale bohužel, nešlo to.... Celkem nezáživně napsané, děj takový kostrbatý, žádný extra příběh, prostě bohužel já doporučit nemohu :-(

12.08.2019 1 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Kniha krásně napsaná, jak to autorka umí :-) Příběh nebyl úplně typický, tahle rodina byla všechno, jen ne normální, ale zase nás to nutí zamyslet se nad spoustou věcí :-)

14.07.2019 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Kniha pěkná, zajímavý příběh, ale trochu moc komplikované, také jsem se v tom chvilkami ztrácela...

08.07.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha krásná s velice zajímavým příběhem, ačkoliv bych řekla, že nereálným, jak říká Finn v poslední větě, kdyby ji tak miloval, přece by ji poznal.... Ale kdo ví :-) Ale napsaná krásně, četla se velice dobře a dokáže vtáhnout do děje :-)

08.07.2019 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Tak strašně jsem se těšila a Lenka nezklamala! Miluju ten její styl psaní, to, jak dokáže každý detail úžasně popsat, jak si hraje se slovíčky, jak dokáže člověka rozesmát. Smála jsem se od prvních stránek :-) Knížka nádherně napsaná a protože jsem na Lanczovce vyrůstala, jsem ráda, že i hrdinka je trošičku starší a vyspělejší, bylo to moc příjemné :-)

08.07.2019 4 z 5