kvetuse3368 kvetuse3368 komentáře u knih

Význam lásky Význam lásky Stephanie Laurens (p)

Příjemné čtení, zase čtu něco od posledního dílu, ale nevadí , zamilované a detektivní, romantické, co více říci. Pěkné utíká děj a člověk chce vědět kdo škodí.

12.04.2024 5 z 5

Odkaz Odkaz Tabea Bach (p)

Příjemné čtení, čte se jedním dechem od prvního dílu až ke třetímu. Je to sice jako pohádka, ale snít se má. Kdo by nechtěl dělat koníčka jako práci a mít kolem sebe fajn lidi.

05.04.2024 5 z 5

Století Jalny Století Jalny Mazo de la Roche

Přečetla jsem všechny díly a mám pocit, že byl konec moc rychle. Jak to na sebe navazovalo, dalo se to číst dlouho. Příběhy rodiny utíkali stejně jako roky. Mě se moc líbil příběh rodiny.

17.03.2024 5 z 5

Hříšná světice Hříšná světice Jan Bauer

Do půlky jsem si říkala, že se to rozvine. Ale ne je to jak nastavování omáčky. Jsem ve 3/4 a odkládám. Tentokrát nedotčeno

27.09.2023 1 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Čtu již po druhé, povedlo se získat všechny díly. Tak si momentálně žiji v této době, i když bych v ní žít nechtěla, byla těžká. Ale je to krásně napsané a děl letí.

Čas vlků Čas vlků František Niedl

První díl navazuje na druhý. Děj krásně utíká. Příjemné čtení.

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Přečetla jsem jedním dechem, zapůjčila i mamince, také se ji líbilo. Vrhla jsem se na další díl.

Dvojí ortel Dvojí ortel Jana Pažoutová

Zajímavá a lehce čtená. Moc se mi líbila. Zápletka a uvedení do časů minulých, člověk se ocitl v období a měl pocit, že tam je. Jen jsem že začátku měla problém s přeskakováním do různé doby.

26.05.2023 5 z 5

Perchta z Rožmberka - prokletí Bílé paní Perchta z Rožmberka - prokletí Bílé paní Jaroslava Černá

Přečetla jsem jedním dechem, dobře děj utíká a člověku nepřijde, že má knihu přečtenou za jednu noc, když je nemocen.

09.05.2023 5 z 5

Nazí Nazí Iva Procházková

Kamarádka mi dala tuto knihu,abych si přečetla - co mají žáci za povinnou školní četbu. No moudro v knize asi je, ale způsob jakým je napsána, mě nezaujal. Být mladým člověkem, brala bych to jako opravdu nutnost. Protože příběh vlastně končí otevřený, ale asi to tak bylo myšleno, ....

28.02.2023 4 z 5

Ano, můj pane Ano, můj pane František Niedl

Příjemné čtení, děj se rychle odvíjí a člověk se boji odložit knihu, aby o něco nepřišel. Moc se těším na další díly. Stejně jako " Rytíři z Vřesova", kteří jsou stejně čestní.

02.02.2023 5 z 5

Smrt budějovického hejtmana Smrt budějovického hejtmana Tomáš Sterneck

Na mě je kniha napsaná moc odborně a nezaujala mne. Stále jsem čekala co na vývoj, ale nic. Asi nejsem ten správný čtenář pro koho je psána.

21.01.2023 1 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Přečetla jsem jedním dechem, dej se krásně kroutí. Pro každého se najde vhodný protějšek. Rodina,zde i někteří členové vesnice drží při sobě. Sídlo je zachráněno. Trocha historie přinese oživení. Líbilo se mi to moc.

17.01.2023 5 z 5

Znamení Jidáš Znamení Jidáš Vlastimil Vondruška

Dá se říci - přečteno jedním dechem, kniha nezklamala. Plná akcí, i se člověk usměje, když si představí co se v knize děje, přemýšlí spolu s rytířem Oldřichem.

22.12.2022 5 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Ze začátku jsem byla trochu rozladěná, konec války, Němci. Ale pak jsem pochopila, tito lidé válku nechtěli, ale museli přežívat a trpět. Pak mne dej vtáhl a nemohla jsem přestat číst. Jak jedna rodina, lépe jeden dům dokáže spolupracovat, aby přežil. Nikdo se nepovyšuje,ale táhnout za jeden provaz.

07.12.2022 5 z 5

Babočka, která neumí létat - Klinika U bolavé tlapky Babočka, která neumí létat - Klinika U bolavé tlapky Liliana Fabisinská

Příjemná oddechovka, i když nejsem dítě, přečetla jsem ji jedním dechem. Vím, že vnoučátkům se to bude líbit.

08.11.2022 5 z 5

Recepty pro druhou šanci Recepty pro druhou šanci J.D. Barrett

Ze začátku jsem nevěděla cosi mám myslet, ale vydržela jsem a nelitovala. Příběh se rozběhl a nedokázala jsem odložit knihu. Jen ten konec byl trochu uspěchaný. Ale jinak dobré čtení na odpočinek.

12.08.2022 5 z 5

Deník zvěrolékaře: Můj život nejen se zvířaty Deník zvěrolékaře: Můj život nejen se zvířaty Jaroslav Morávek

Kniha mi byla doporučena naší paní knihovnicí. Je tam psáno o vesničkách a městech kolem nás. I když jsme se přistěhovali nedávno, bylo úžasně barvitě vše psáno, že jsem si situace dokázala představit jako bych tam byla. Předčítala pasáže manželovi a ten se smál.

03.06.2022 5 z 5

Spiknutí oběšenců Spiknutí oběšenců Vlastimil Vondruška

Perfektní příběh, krásně zaúhlené, skoro do posledních stránek jsem netušila, že za tím stojí nespokojené, výstřední ženy.

19.04.2022 5 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Na doporučení jsem si tuto knihu vybrala. Uchvátila mne a nemohla jsem přestat. Příběh běžel a vtáhl mne. Mohu vřele doporučit jako příjemný příběh.

20.03.2022 5 z 5