kvetuse3368 kvetuse3368 komentáře u knih

Legionář a sněžná žena Legionář a sněžná žena Dana Emingerová

Bože, to bylo krásné vyprávění. Člověk se pobavil, zamyslel. Pohlazeni po duši, kéž by jsme takto dokázali žít

21.07.2018 4 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Barbara Erskine

Sice jsem ze začátku měla práci se začíst,, ale pak už děj běžel.

28.06.2018 4 z 5

Dcery ohně Dcery ohně Barbara Erskine

Přečetla jsem ji jedním dechem. A zapůjčila mamince a ta dopadla stejně.

21.06.2018 5 z 5

Vábivý jako hřích Vábivý jako hřích Susan Johnson

Moc pěkně se to četlo

01.02.2018 5 z 5

Borůvkový ráj Borůvkový ráj Marcella Thompson

pěkně napsaná, dobře se čte, a dověděla jsem se něco o pěstování borůvek :-) ,

14.11.2017 5 z 5

Jeho na celý život Jeho na celý život Rebecca Hagan Lee

Děj se prolíná s minulou knihou, jsou vlastě dvě v jednom čase, až skoro na konci se to krásně uzavírá.

18.07.2017 5 z 5

Námluvy starého mládence Námluvy starého mládence Rebecca Hagan Lee

Krásně navazují díly série na sebe, čte se jedním dechem. Člověk se i zasměje, trocha erotiky.

18.07.2017 5 z 5

Učitel lásky Učitel lásky Robin Schone

Ze začátku jsem si říkala, že se ve svém věku něco přiučím :-D , ale pak se děj rozeběhl a nemohla jsem se odtrhnout

04.04.2017

Když padla Venuše Když padla Venuše Deborah Smith

užila jsem si, moc se mi líbila

02.01.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem a úžasně se při ní bavila. Maminka je v nemocnici po operaci a tak jsem ji půjčila, prohlásila, že zapomněla úplně na bolest a smála se tak, že nakazila pacientky co s ní ležely na pokoji a tak šla kniha z ruky do ruky, všichni měly po ní dobrou náladu. Mohu jen doporučit pro zlepšení nálady. Budu shánět další knihy od tohoto spisovatele.

30.11.2016 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Asi nejsem tak náročná, ale mne se děj líbil. Popis pocitů obou aktérů kdy přišli o dítě, mne připomněla něco. Maji vice peněz než my, normální smrtelníci, ale pocity jsou podobné. Z me stránky se mi to dobře četlo.

12.11.2016 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Kniha mne zaujala, je i pocitech obou aktérů, trocha erotiky.

12.11.2016 5 z 5

Příšerná teta Příšerná teta David Walliams

Snažila jsem se číst knihu jako dítě, ale moc se mi libila jako dospělému. Děj tak krásně ubíhal, že jsem konec četla v jednom kusu během noci. Mohu jen doporučit

06.10.2016 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Je to sice pro děti, ale bavim se vynikajcně

06.10.2016 5 z 5

Vášnivá vdova Vášnivá vdova Thea Devine

Dobře se to čte, Dej ubíhá, i když občas jsem evefela co a jak, ale říkala jsem si asi jsem to zaslala

02.10.2016 3 z 5

Zkažená holka Zkažená holka Thea Devine

Kniha je ze začátku jen sex,sex a sex, jen na konci je děj a rozuzlení. Chce to jen trpělivost .

09.09.2016 4 z 5

Zvěrolékař v divočině Zvěrolékař v divočině Luke Gamble

Zaujalo mne věrné popsání prostředí,, cinosti, a pocitů hrdinky/ vše to přežít = hrdina/ je to psáno s trochou humoru pokud to jde

29.07.2016 5 z 5

Splněná přání Splněná přání Fern Michaels (p)

Příběh se četl lehce, nesmí člověk pitvat, ale co

22.05.2016 5 z 5

Volejte veterináře Volejte veterináře Marc Abraham

Kniha se mi líbila, o zvířátkách je tam málo, ale kniha je dobře čtivá.

14.04.2016 4 z 5

Ušlechtilá vášeň Ušlechtilá vášeň Stephanie Laurens (p)

Rychle jsem se začetla, příběh utíkal a najednou jsem byla na konci

30.03.2016 5 z 5