klarys.k klarys.k komentáře u knih

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Ještě lepší než první díl. Totálně vás vtáhne do děje. Teď jen čekat, než dorazí třetí díl :D

07.06.2017 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

ÚŽA... Napínavé od začátku do konce, pořád se něco dělo. A tak to má být. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl.

04.06.2017 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Mám ráda knihy na toto téma. Moc pěkná kniha, výborný výběr postav. Malinko jsem postrádala nějaký větší zvrat v ději. Proto jedna hvězdička chybí.

24.05.2017 4 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Krásná kniha, která vás donutí k zamyšlení. Mě teda donutila mít pocit, jako bych si celý život vlastně nalhávala, že rozhodnutí, která jsem doposud udělala, jsou špatná. Nádhera

04.05.2017 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Nádherná kniha o těžkém traumatu a následném vyrovnání se s ním. Přečteno jedním malým nádechem.

29.04.2017 4 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Čekala jsem od knihy trochu více. Příběh jako takový byl velmi zajímavý, ovšem postrádala jsem klasické vyvrcholení, něco, z čeho bych si sedla na zadek. Kniha ve mě nevyvolala nejmenší známku jakékoliv emoce. Škoda.

27.04.2017 3 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Po přečtění jsem snad ještě více zmatená než před. Každopádně se rozhodně vrhnu na třetí díl (i když ho budu muset přelouskat se slovníkem) a doufám, že bude stát za to. Kniha je velice zajímavá a nelze se od ní jen tak odtrhnout. Občas byly i pasáže, u kterých jsem se doma pekelně bála. Celý děj prožívám jako bych byla Marou já sama. Opravdu krásně napsáno.

13.04.2017 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Neuvěřitelná kniha. Ten konec - jedním slovem WOW. Pět hvězdiček si opravdu zaslouží. Akorát jsem asi nepochopila na jakou otázku se Calla chce zeptat nebo na co přišla. Mohl by mi to někdo objasnit, prosím?

10.12.2016 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Pozor, obsahuje spoilery!!!

Kniha byla celkově moc pěkná. Postavy byly hezky propracované. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah a že to bylo velké překvapení - stejně jako pro postavy v knize. Přišlo mi, že konec - přesněji situace, kdy Jennifer a Valerie šla hledat Gwen, byla poněkud odfláknutá, jako kdyby konec ukousl. Střelba a konec. Mohlo to být ještě malinko vyostřené. Chyběla mi část, kdy Dave leží u moře. Navíc jsem si celou knihu přála, aby to dala Leslie s Davem dohromady :D mohla s ním aspoň být, když to skončilo.
Jinak hodnotím knihu jako velmi povedenou, ale za ten konec hvězdička dolů.

01.11.2016 3 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Je to zatím první knížka, do které jsem se vyloženě nutila číst. Hlavní hrdinka mi byla silně nesympatická, stejně jako u Vlka Samotáře. Zřejmě mi nesedí způsob psaní autorky.

29.02.2016 2 z 5