kulibunda kulibunda komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Tak toto fakt nešlo. čekala jsem lehkou oddechovku, žádné dílo, ale toto bylo děsné.

01.11.2023

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Mě se tento díl nijak moc nelíbil. První díl se mi líbil moc, proto jsem začala číst i ten druhý, ale docela mě to zklamalo. Strike s Robin jsou sympatičtí a tak zkusím časem další.

10.04.2022 3 z 5

Zpomal a pozoruj Zpomal a pozoruj Rachel Williams

Perfetkní kniha, dětem i rodičům se líbila. Každé téma se dá s dětmi rozvykládát... Libí se nám i další knihy z tého řady.

25.03.2022 5 z 5

Dobří sousedé Dobří sousedé Sarah Langan

Mě ta kniha nebavila a chtěla jsme mít rychle dočteno. Byly tam pouze pasáže, které mě strhly, ale kniha jako celek za moc nestále.

03.12.2021

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Autorku a její knihy mám ráda, je čtivá, její styl mi vyhovuje. Ale asi špatné načasování,..., nějak jsem nepochopila proč byla napsána. Chybělo mi v tom něco... Nicméně kniha je čtivá.

03.11.2021 3 z 5

Podpis všech věcí Podpis všech věcí Elizabeth Gilbert

Kniha krásná, příběh zajímavý, spousta myšlenek, které člověka nutí přemýšlet. Na mě to bylo ale zbytečně dlouhé, některé pasáže a myšlenky se často opakují.

21.10.2021 4 z 5

Umění vnímat umění pro děti a rodiče Umění vnímat umění pro děti a rodiče Michael Třeštík

K této knize se ještě určitě vrátím. Jak děti vyrostou těším se na odpoledne s čajem a touto knihou, která mi pomůže seznámit děti, s tím co já sama neumím povykladat tak, aby to pochopily.

29.09.2021 4 z 5

Nezapomeň: Příběhy Paměti národa Nezapomeň: Příběhy Paměti národa Irena Tatíčková

I když toho člověk spoustu ví, stojí to za to. Obzvlášť některé příběhy staly za to.

14.04.2024 4 z 5

Koloušek Koloušek Jana Bernášková

Velké zklamání, četla jsme před tím Coura a ta se mi líbila, byla vtipná, chtělo se to číst furt, s holkama jsem chodila na kafe atd., proto jsem si vzala Kolouška a přečetla jsme to jen proto, že nerada odkládám knihy. Navíc těch chyb - např. jdu na byt k mamce, napíšu Karlovi SMS .... otočíte stránku a ... někdo ťuká na dveře, kdo by to tak mohl být, protože Karlovi jsme nepsala, tak nemůže tušit kde jsem. A něčeho takového tam bylo víc.

05.09.2023 2 z 5

Zeppelin Zeppelin Tormod Haugen

Wau, tak to je. Velmi zvláštní styl psaní, dceru - 8 let to přestalo bavit, ale já to musela dočíst. Asi je to kniha, která by se neměla přečíst na jeden zátah, aby si člověk uvědomil celou hloubku... Za nějakou dobu si knihu půjčím znovu a třeba už dceru chytne.

30.03.2023 4 z 5

Doktor Jesenius Doktor Jesenius Jaroslava Černá

Krásná knihu, jdu se hned vrhnout do opakování dějepisu.

21.11.2022

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Nevím no. Většinou mám raději knihu než film. V tomto případě se mi film líbil víc než kniha. Nedokážu přesně říct, co knize chybělo, ale něco ano. Příběh je to zajímavý, ale škoda. V tomto případě nejde dát víc hvězdiček.

01.10.2021 3 z 5