Zpomal a pozoruj

Zpomal a pozoruj https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447613/bmid_zpomal-a-pozoruj-HcE-447613.jpg 5 13 4

Tato kniha je plná úžasných událostí, které se každý den v přírodě odehrávají. Některé z nich trvají dlouho, dny i týdny - například housenka, která se zakuklila a vylíhne se jako dospělý motýl, nebo veverka zahrabávající si zásoby žaludů na zimu. Jiné se stanou v pouhém okamžiku - východ slunce nebo nebo mraky měnící svůj tvar. 50 příběhů z přírody, doprovázených barevnými ilustracemi. Tak se zastav, prohlížej knihu a sleduj tyto ohromné události. Obdivuj přírodu v její rozmanitosti. Uvidíš , co všechno objevíš a poznáš, když si uděláš na prohlížení knihy a pozorování přírody dostatek času.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

Slow Down: Bring Calm to a Busy World with 50 Nature Stories , 2020

Briv
17.02.2024 5 z 5

* Úžasná kniha. Naprosto nás nadchla. Hodněkrát jsem si během čtení se synem, uvědomila, jak často máme tendence životem jen proletět. Chci se umět zastavit a jen tak se dívat, jak plují mraky na obloze, jak poletuje motýl z květu na květ a i na to, jak padají listy ze stromů. Je tolik věcí u kterých se může člověk zastavit, pozorovat a jen tak být. A navíc těch témat o kterých si můžeme povídat. Přála bych každému ať tohle občas udělá.
Ne, že by mi kniha otevřela oči, ale připomněla mi, jak je to skvělé a zároveň i důležité. Doporučujeme!

potesenicist
07.10.2023 4 z 5

Ideální encyklopedie pro menší děti. Některá témata skvěle vysvětlená, u některých bych ocenila více informací.

kulibunda
25.03.2022 5 z 5

Perfetkní kniha, dětem i rodičům se líbila. Každé téma se dá s dětmi rozvykládát... Libí se nám i další knihy z tého řady.

efka.saf
12.07.2021 5 z 5

Překrásné a výtvarně dokonalé! Tak málo textu a tolik poučení. Doporučuji předškolákům nebo školáčkům jako první čtení. Ovšem stačí přečíst jednou a děti už samy dle obrázků jsou schopné o uvedených věcech mluvit a vysvětlovat je. Knihu doporučuji všema deseti, je prostě úchvatná!

Rachel Williams
australská
2020  94%Zpomal a pozoruj
2019  100%Hravá příroda - Příroda nikdy nespí
2019  100%Atlas dobrodružství
2019  100%Atlas dobrodružství: Zvířata
2021  80%Zpomal a ...dobrou noc

Kniha Zpomal a pozoruj je v