Kudík Kudík komentáře u knih

Šéf Šéf Vi Keeland

Zajímavá kniha, kde se děj postupně rozjede, a to přes vtipné seznámení a ještě vtipnější historky až po závažnější témata. Jak je již uvedeno v anotaci, Chase se stane shodou náhod šéfem Reese, ale tím to asi spíš začíná. Oba dva mají za sebou náročnou minulost. Moc pěkný je epilog.
A musím podotknout, že zde prostě platí: "nesuďte knihu dle obalu". :)
Přečteno za den.

02.08.2019 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Easy? Moc věcí není easy, ale tato kniha se i přes závažné téma četla celkem jednoduše a rychle. Oba hrdinové, Jacqueline i Lucas, jsou sympatičtí. On samozřejmě víc, hlavně, když se čtenář seznámí s tím, co si prožil. Dále se mi líbílo chování a přístup Erin (kamarádka a spolubydlíci Jacqueline), která jí pomáhá překonat nejen rozchod s Kennedym, ale dotlačí jí i na kurzy sebeobrany.
Knihu doporučuji. Uvítala bych další knihy od této autorky.

02.08.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Kniha se mi líbila. Zajímavé téma a docela i uvěřitelné. Po takovém zážitku se člověk změnit může (musí), ať už k horšímu nebo k lepšímu. Každý se s tím vyrovnává jinak. Edie přitvrdila a John vyměknul. :)

29.07.2019 5 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Anotace této knihy je trošku zavádějící, manžel se totiž nepřiznal, ale prasklo to na něj.
POZOR SPOILER: To co Alex ustála, je až zarážející. Hlavně to, že rodina a přátele věděli, že je Michael gay a navíc jí byl i několikrát nevěrný. Pokud by jí „miloval“ (i ve slova smyslu, jako nejlepší přítelkyni), tak tohle se nedá tak rychle skousnout a odpustit. Pomoc ostatních přátel měla spíše záporný efekt. Titul „Jak se ztrapnit (snadno a rychle)" od stejné autorky je mnohem lepší. Knihu jsem přečetla během 1 dne.

29.07.2019 3 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Nemůžu si pomoct, ale s Bridget Jonesovou nemá kniha moc společného.
Expertka na vztahy Darby je relativně sympatická, ale poté, co jí „provede“ manžel, mě děsila představa, že se dají znovu dohromady. Super jsou její kamarádky a nová PR manažerka + rozvodový právník.
Příjemné letní čtení, pokud máte pohodový vztah, anebo jste single. :)

26.07.2019 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Druhý díl není špatný, ale nedosahuje kvalit a hlavně humoru toho prvního.
Viděla bych to na 3 hvězdy, ale jednu navíc dávám za kočičí harém. :)

24.07.2019 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Docela překvapení. Název a obálka mě od knihy zrazovaly, předpokládala jsem jen plytký román :).
Nakonec jsem se dobře bavila. Konec člověk tuší od samého začátku, ale i tak je kniha vtipná (v tomhle obálka není zavádějící ;) ).
Růžová košilka a Nabíječ, padající obrázky, slovní výměna a bušení do zdí a top je hrdinčin kocour a jeho Purina.
Hvězdička dolů za neustálé řešení Óčka.

21.07.2019 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Ufff. Jedná se o mé další (druhé) setkání s touto autorkou a je to zase síla.
O chlup slabší než "Námi to končí", ale taky o dost jiné.
Normálně slzím jen, když se někde ubližuje zvířátkům, ale tady jsem v závěru kapesník taky použila.
Přečteno za den.

20.07.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Jedná se o mé první setkání s touto autorkou. Po této knize vím, že nebylo poslední.
Děj je napínavý, prolíná se současnost s minulostí. Nyní „květinářka“ Lily a neurochirurg Ryle, tehdy mladá Lily s bezdomovcem Atlasem. Konec je rychlý. Hlavní témata jsou láska a násilí. Přečteno za 1,5 dne. Těším se na další tituly této autorky.

17.07.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Německý preclík a Kulti kadí, to už asi z hlavy nedostanu. :) A potom Salin tatínek, to byl taky borec. :)
Kniha je moc pěkná, celkem vtipná, nijak moc „přeslazená“. A i když se něco trošku opakuje a popis je zdlouhavější, je to možná plus, čtenář se tak více vcítí do knižních hrdinů.
Přečteno za 2 dny.

17.07.2019 5 z 5