Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Napřed jsem viděl filmovou trilogii a potom šáhl po knížce. Musím říct, že knížka film zdaleka předčila. Super, rozhodně doporučuji a jdu na další díly.

29.11.2021 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Třetí díl série opět super. Napínavé od začátku až do konce. Rozhodně celou sérii doporučuji.

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Shari Lapena nezklame, její knížky jsou vždy super. Rozhodně doporučuji přečíst.

28.11.2021 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Musím říct, že třetí díl byl ten nejlepší z celé série. Rozhodně doporučuji k přečtení.

26.11.2021 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tak tohle bylo skvělé od začátku až do konce. Akce, překvapení a hlavní dvojce naprosto super :-) Řekl bych, že od prvního dílu je každý další díl lepší a lepší :-)

Jo a taky jste si všimli jedné malé nesrovnalosti? :-) V prvním díle Vražedné lhůtě je uvedeno, že přezdívku Veverka dostala Sabina od svého otce, když byla malá... V tomto třetím díle se už ale uvádí, že tuto přezdívku jí dal až Sneijder při řešení jejich prvního společného případu :-) :-) :-) Tak jak je to tedy? :-) :-) :-)

Kniha je vážně super, ale tak jak už jsem psal u předchozích dílů, rozhodně není pro citlivé povahy ;-) Už se těším na Vražedný rej :-)

26.10.2023 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Tak jsem objevil novou sérii, která mě od prvního okamžiku chytla. Bylo to napínavé, děj měl spád, jen to asi není pro "měkké" povahy :-) Některé popisky byly až děsivé ;-) Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

05.10.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Tak zase musím dát všechny, za mě super, děkuji a těším se na další díl :-)

03.09.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Přečteno za dva dny. Četlo se to dobře, ale už zhruba ve 3/4 mi byl jasný závěr, který se nakonec potvrdil :-)
Ale rozhodně doporučuji ke čtení

10.07.2023 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Jako vždy super, nemohl jsem ji ani odložit. Určitě doporučuji :-)

07.03.2023 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Poslechnuto jako audiokniha. Začátek byl rozvláčný ale postupně se to zlepšovalo a konec mě docela překvapil. Rozhodně doporučuji

21.04.2022 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Nejde jinak než pochválit. Případy Kim Stoneové sleduji rád, knížka je opět napínavá, má spád a už se těším na pokračování.

28.11.2021 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že Bryndza opět boduje. Navíc mě audioknihy i docela chytly :-)

26.11.2021 4 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Tak to byla zase jízda :-) Tentokrát to nebylo až tak moc krvavé co se týká popisu vražd ale rozhodně tomu nechyběl spád a napětí. knížka nešla odložit a proto jsem dnes v práci pěkně nevyspaný :-)

13.12.2023 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Poslechnuto opět jako audiokniha a musím říct, že hodně dobrý :-) Dobrý nápad na námět, knížka má spád, možných pachatelů hned několik, a konec celkem překvapení :-)
Rozhodně doporučuji

24.01.2023 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Poslechnuto jako audiokniha a současně zkouknuto jako film a musím říct, že se mi to líbilo. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

28.07.2022 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Opět poslechnuto jako audiokniha, zase super díl skvělé série. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

19.06.2022 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Knížka mě chytla hned od začátku, bylo to napínavé a plné zvratů. Doporučuji

29.11.2021 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Severské krimi fakt můžu :-) Asi ne tak zdařilé jako Žena v kleci, ale super, čtivé, napínavé, určitě doporučuji.

29.11.2021 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Přečteno za jeden večer na dovolené :-) Už se těším, až vyjde První krev :-)

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Další skvělý díl této série. Jen škoda, že už se blížím ke konci :-(