Kskaja Kskaja komentáře u knih

Strom života Strom života Susan Wiggs

Bohužel mě tato knížka nebavila. Nemohla jsem se do knížky zacist, na čtení jsem se netešila a posledních 50 stránek jsem přelitla očima. Příběh ma potenciál, ale bylo to takové utahane, nudné.

25.01.2022 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Nenadchne / neurazí. Fajn čtení.

16.01.2022 3 z 5

Jednou snad Jednou snad Debbie Johnson

Knížka by si rozhodně zasloužila více než 304 stran. Líbilo by se mi více rozvinout hledání Joea. Dojemný, smutný, nadějný a místy i vtipný příběh. Obálka je krásná. Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4* , ale pro Gracie dávám tu 4*.

11.01.2022 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Od začátku mi byly postavy nesympaticke a ubihajicim dějem se to nezměnilo. Ally mě vyloženě štvala. Jinak se to četlo rychle. Žhavý to bylo. Fajn. Ubrala bych pár stran.

04.01.2022 3 z 5

Za dveřmi tma Za dveřmi tma Anna Bailey

Prvních pár stránek jsem si myslela, že tu knížku nedám. Nemohla jsem si zvyknout na styl psaní. Moc nesympatickych postav, moc řečí o Bohu....moc problémů... Druhá půlka knihy se mi začala líbit. Z knížky jde velice neprijemna atmosféra, tak jsem ráda, ze jsem ji konečně dočetla.

21.12.2021 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Nez jsem se poradne do knizky ponorila byl konec :) takova rychla jednohubka. Nebylo
to špatne..jen tomu neco chybelo..

24.09.2021 3 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Zatim nejslabší od teto autorky. Moc mě dej nezaujal, druha polovina knizky mi pripadala zvláštní, jak kdyby se trhla od tematu.

09.09.2021 2 z 5

První pulka me vcelku bavila, ale druhou uz jsem nedocetla..luxusní prostitutku si představuji jinak.

09.09.2021 2 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Nedocetla jsem.

09.12.2018 1 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Ze začátku jsem se nemohla do knížky začíst, ale i tak knížku hodnotím velice kladně. Dobře propracovaný příběh.

05.03.2018 4 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Čtivé, zajímavé. Dobrá kniha

24.04.2024 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Nějak mě to nechytlo. :/ škoda.

06.04.2024 2 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Jak jsem první díl hltala, tak tento cukrblik byl na mě moc. Knížky C.H. mám moc ráda. Ale toto se nedalo, kroutila se mi u toho pusa i prsty u nohou. :/

16.03.2024 1 z 5

Diagnóza F50 Diagnóza F50 Gabina Weissová

Čtivé. Posledních 50 stran utahanejsich. Styl psaní se mi libil

10.01.2024 4 z 5

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

Trochu pomalejší rozjezd a rozuzlení zápletky za mě zvláštní, ae příběh se mi líbil. Bylo to čtivé, napínavé a Tamara se mi líbila, její slovní obraty super.

03.01.2024 4 z 5

Než zjistíš pravdu Než zjistíš pravdu Elena Minářová

Max 3*
Dej ohrany, pořád jsem čekala, co kniha nabídne více..ale nic. Konec nelogicky.
Bylo to ae čtivé. A aspoň, že to mělo jen 230 stran, tak to člověku nelezlo krkem.

19.12.2023 3 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Tento díl se mi líbil nejvíce. Super změna číst drsné, vtipné řeči. Povedená trilogie. Odpočinkové čtení.

15.12.2023 5 z 5

Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Gabriella Santos de Lima

Dve hvězdy za obálku. Po 30 stránkách jsem ti vzdala. Toto není můj styl

09.12.2023 2 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Slovní přestřelky mezi hlavními postavami mě fakt bavily. Děj zábavný. Četlo se to jedna báseň.

09.12.2023 5 z 5

Kdekoliv Kdekoliv Sarah Sprinz

Čtivé. Řekla bych spíš pro cílovou skupinu 15-20 let. Pro mě celkem ploché. Moc jsem to s hrdiny neprozivala.
Obálka je povedená

07.12.2023 3 z 5