konformita konformita komentáře u knih

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Po hoooodně dlouhé době jsem si spravila chuť. Ano, byla horší než předešlé, ale i tak světová extratřída. Poslední stránky se zatajeným dechem. Chyběl mi tam humor a nadbýval covid, ale co už.

16.07.2022 5 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Musím oproti ostatním komentářům jít jinou cestou. Mě se zatím z celé řady tento díl líbil nejméně.

09.12.2021 3 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Fantazy psycho thriller. Pro mě nuda. Do čtení jsem se musela nutit. Jediné, co bylo zajímavé, takový jakoby náhled do myšlenek psychicky nemocného jedince.

18.11.2021 2 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Mělo to grády a spád a moc dobře se to četlo. Moje první od paní Třeštíkové. Musíte to číst pozorně, protože se mezi řádky postupně dozvídáte, jak k tomu vlastně a proč došlo. Moc se mi to líbilo.

15.07.2021 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Mě tam taky něco chybělo. Tedy oproti ostatním knihám. Tak jsem zjistila, že jsem prvotinu paní Moyes přečetla z její tvorby až naposledy. Což o to, kniha krásná, ale ve srovnání s jejími dalšími prostě pokulhává a srovnání se prostě nemůžu ubránit :-(

16.04.2021 4 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Colter Shaw se mi moooc líbí. Napínavé, promyšlené a v pozadí něco hodně zamotaného, temného, co bude prostupovat určitě všemi příštími knihami o Colterovi. Po delší době Kniha, lahůdková :-)

28.03.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Po delší době něco výživného. Konečně. Knihu jsem nejdříve odložila s tím, že o vraždách dětí fakt číst nebudu. Ale nedalo mi to a znovu jsem ji otevřela. Nabrala neřízené rychlosti a skončila neskutečně překvapivě. Silně návykové .-)

17.03.2021 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Super, láska, zrada, lži, tajnosti, vraždy, napínavé. Je tam prostě vše, co chcete :-)

05.12.2019 5 z 5

Temná stezka Temná stezka Åsa Larsson

Nečetla jsem předchozí díly. Napínavé, překvapivé. Konec na pokračování. Zmatená nuda to rozhodně není. Doporučuji.

26.07.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Já jsem zase začala Veronikou. Udělala jsem si o ní obrázek a když jsem četla Jáchyma, už to nebyla hrdinka. Super kniha.

31.05.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

První kniha pana Hartla. Skvělá, budu pokračovat. Moc se mi to líbilo.

05.05.2019 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Fakt zajímavé. Dočtete a pak si musíte přečíst první kapitolu. Takovou knihu jsem ještě nečetla. Jednu hvězdu ubírám, protože mi tam NĚCO chybělo.

22.03.2019 4 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Jen pro fandy dvojice.

01.02.2019 1 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Dnes v noci dočteno. Pomalý rozjezd, ale na konci, možná už vprostřed, neskutečně strhující. Opět krásný příběh o lásce trvající téměř půl století. Na konci slzy. Ty ale prostě musí být!

27.11.2018 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Paní Moyes to jinak než za 5 neumí. Krásné něžné prostě zamilované. A přitom také poučné. To jsou ale kecy. Každopádně nádherná kniha.

27.11.2018 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Další krásná kniha. Temné tajemství, temný děj. Co se to děje v pozadí hororových filmů? Budete se bát.

09.10.2018 5 z 5

Ďáblova hora Ďáblova hora Deon Meyer

Skvělé čtení. Super konec! Vrahovi budete fandit! Možná si budete přát, aby jich zabil více!

12.09.2018 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Možná nebezpečí méně než obvykle. Ale jinak jí stavím na roveň předchozím knihám. Byla napínavá. Autor nezklamal, ale musím uznat, že ani nepřekvapil.

11.03.2018 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Musím přiznat, že mě konec kapánek zklamal. Ale to je vedlejší. Hlavní je, že jsem po celou dobu byla napnutá zvědavostí do nepříčetna. Strhující, skvělé, úžasnééé

04.02.2018 5 z 5

Zkamenělá krev Zkamenělá krev Johan Theorin

Tajemně propletené osudy několika lidí. Moc dobře se to četlo. Čekáte se zatajeným dechem a ani nedutáte. Oland mi učaroval.

21.12.2017 5 z 5